Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, YETI napisał(a):

Już przestańcie z tym głupim gadaniem, że nie ma nowych gier. W tym roku wyszedł Helldrivers 2, FFVII Rebirth, Stellar Blade, Astro, Ronin i za chwilę SH2. Jak dla mnie to jest bardzo dobry rok, no ale można pisać bzdury, że nie gier.

Uprościłem, oczywiście. Ale nie udawajmy, że do mas, jako system sellery, mają nagle trafiać teraz takie tytuły jak Helldivers czy Ronin. Z grą od Bloobera to akurat przesadziłeś znowu w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał jeszcze kupić napęd do PS5 to mam pro tip: wchodzicie na stronę RTV euro AGD https://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-5/sony-naped-ps5-d-chassis.bhtml 

i sprawdzacie w jakich sklepach jeszcze jest, ja przedchwila kupiłem za 539zl w jednym ze sklepów więc już „przymiarki” pod ps5 pro zrobione. Oczywiście opcja tylko dla lokalnego wirtuoza gejmingu. Jeżeli mi się odwidzi to zostanę scalperem napędowym :beka:

Edytowane przez Redmitsu
  • Lubię! 1
  • beka z typa 5
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Redmitsu napisał(a):

Jakby ktoś chciał jeszcze kupić napęd do PS5 to mam pro tip: wchodzicie na stronę RTV euro AGD https://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-5/sony-naped-ps5-d-chassis.bhtml 

i sprawdzacie w jakich sklepach jeszcze jest, ja przedchwila kupiłem za 539zl w jednym ze sklepów więc już „przymiarki” pod ps5 pro zrobione. Oczywiście opcja tylko dla lokalnego wirtuoza gejmingu. Jeżeli mi się odwidzi to zostanę scalperem napędowym 

 

Produkt luksusowy, napęd do konsoli...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Redmitsu napisał(a):

Jakby ktoś chciał jeszcze kupić napęd do PS5 to mam pro tip: wchodzicie na stronę RTV euro AGD https://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-5/sony-naped-ps5-d-chassis.bhtml 

i sprawdzacie w jakich sklepach jeszcze jest, ja przedchwila kupiłem za 539zl w jednym ze sklepów więc już „przymiarki” pod ps5 pro zrobione. Oczywiście opcja tylko dla lokalnego wirtuoza gejmingu. Jeżeli mi się odwidzi to zostanę scalperem napędowym :beka:

A później się okaże że nie pasuje do Pro bo chodzi jak odkurzacz i muszą wydać lepszy i szybszy napęd haha

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał(a):

Rysław też odpłynął i wspomina że to dobry moment dla Xboxa :) 

Ale nic z tego nie będzie. 

to mogłaby być jakaś szansa dla Xboxa gdyby nie to że:

- mowa o produkcie stosunkowo niszowym przeznaczonym do wąskiego grona konsumentów bez większego wpływu na rynek, dla obrazu w USA na największym na świecie konsolowym rynku sprzedaż PS4 Pro stanowiła tylko 13% ogólnej bazy użytkowników PS4, a z PS5 Pro pewnie będzie podobnie.

- Xbox najwyraźniej odpuścił sobie rywalizacje na sprzedaż konsol, skupiając się na ekspansji i zarabianiu na innych platformach 

Odnośnik do komentarza

wczoraj omyłkowo zamówiłem 2x napęd, dzisiaj się czuję jak rekin biznesu

 

co do reakcji na Pro na chłodno na dzisiaj - skoro nie można liczyć na gry (bo jakoś showcase'u nie widać) to może chociaż nie będzie dropów w wukong czy ff16, może chociaż jakiś lumen/nanite on w gierkach na UE5? czy mam czekać do 2028 na takie rarytasy? :)

 

biere to bo mam taki kaprys ale hype jest w okolicach zera, prezentacja na bazie TLOU2 Remastered miała z tym coś wspólnego :)) 

 

Kojima weź pomóż. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, iluck85 napisał(a):

Ale mają swoje silne marki które potrafią sprzedać konsole. Aktualna generacja jest mega nijaka pod tym względem.

 

To niezłe marki. Gdzieś z ponad połowa exclusivów to różne odmiany Mario a druga połowa to Zeldy i Pokemony XD

Edytowane przez Rooofie
  • beka z typa 3
  • This 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...