Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Basior napisał(a):

A to nie będzie po prostu (prawie) grafa jak ta co teraz w 30 klatka, ale w 60? I tyle? Plus mniej ksztuszenia? No dla mnie to głównie to. Może to mało, ale hm, z drugiej strony. Plus Pewnie z czasem lepsza grafa (jeszcze), ale w 30. Tyle.

Jak gra chodzi już w 60, to przy dobrych lotach mniej więcej można na to liczyć. Jak ma z 60 problemy, to często nie z powodu GPU.

 

Godzinę temu, łom napisał(a):

Sporo? Ja kojarzę tylko Baldura 3 i nowego Warhammera gdzie ewidentnie brakuje mocy w CPU do osiągnięcia 60 FPS.

Z głowy to rzucę np Dragon's Dogma 2, crapowaty Gotham Knights np, Jedi Survivor chyba też nie we wszystkich lokacjach nadal trzyma 60(kumpel niedawno przeszedł i coś jęczał) mimo ze tam już kombinowali i wywalili całkiem RT, na PC ta gra mocno wisiała na CPU, teraz miał być jakiś patch może to w końcu ogarneli. Z tego co kojarze to w Wieśku 3 po patchu next-genowym Novigradrad też był CPU heavy.

 

Może to "sporo" to nadużycie, generalnie mamy mało gier stricte curr-genowych z targetem na 30 bez trybu 60, przy czym GPU odciążają się schodząc do skandalicznie niskich rozdziałek, czasem moze nadal na nim siedzieć pomimo tego (wu kong chyba nie potrzebuje dobrego proca, a chodzi jak chodzi), ale na CPU też się zdarzy. FF 16 nawet przy tym spadku do 720p gubiło klatki, niedługo wyjdzie na PC to się okaże jak DFy przetrzepią czy jest luz z prockiem czy nie, niestety na konsoli nie bardzo jest to jak sprawdzić bezpośrednio :).

Edytowane przez Kangus
Odnośnik do komentarza

Napalilem sie na nowa konsole i tym samym wpakowalem w malo ciekawa sytuacje. Nagadalem bratu ze bede przesiadal sie na Pro jeszcze przed oficjalna zapowiedzia i teraz juz nie moge zatrzymac pedzacego pociagu. Brat chce wziac ode mnie faciora, tak jak mu obiecalem, a ja sobie wezme slimke.

 

Pytanie tylko jak ta slimka sie sprawuje? Ktos potwierdzi ze to rownie dobry sprzet co premierowka? Chlodzenie daje rade? Prosze pomozcie to chociaz sobie slimke sprawie na pocieszenie :Aloy_cool1:

  • Haha 1
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, MEVEK said:

Napalilem sie na nowa konsole i tym samym wpakowalem w malo ciekawa sytuacje. Nagadalem bratu ze bede przesiadal sie na Pro jeszcze przed oficjalna zapowiedzia i teraz juz nie moge zatrzymac pedzacego pociagu. Brat chce wziac ode mnie faciora, tak jak mu obiecalem, a ja sobie wezme slimke.

 

Pytanie tylko jak ta slimka sie sprawuje? Ktos potwierdzi ze to rownie dobry sprzet co premierowka? Chlodzenie daje rade? Prosze pomozcie to chociaz sobie slimke sprawie na pocieszenie :Aloy_cool1:

 

To już tego Pro weź jak i tak kupujesz

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MEVEK napisał(a):

Napalilem sie na nowa konsole i tym samym wpakowalem w malo ciekawa sytuacje. Nagadalem bratu ze bede przesiadal sie na Pro jeszcze przed oficjalna zapowiedzia i teraz juz nie moge zatrzymac pedzacego pociagu. Brat chce wziac ode mnie faciora, tak jak mu obiecalem, a ja sobie wezme slimke.

 

Pytanie tylko jak ta slimka sie sprawuje? Ktos potwierdzi ze to rownie dobry sprzet co premierowka? Chlodzenie daje rade? Prosze pomozcie to chociaz sobie slimke sprawie na pocieszenie :Aloy_cool1:

Mojemu kuzynowi zamawiałem 5 miesięcy temu i wszystko oki. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Basior napisał(a):

A sam się deklarujesz, że weźmiesz? ;) Ja na razie jestem mimo wszystko na tak. Chętnego na FATa mam. Chyba, że jbn markety dowala za duża cenę.

W żaden sposób nie jestem wyznacznikiem ogółu, a tylko wyjątkiem w matrixie. Chyba, że inni kłamią, że nie kupią, dla zmyłki :D. 

Odnośnik do komentarza

Kupią kupią. W necie szum że tak źle, to samo było przy PS portal, a w praktyce się sprzedawał jak złoto. Dobry start mają praktycznie pewny pomimo tego że wydaje się jakby nikt nie był zainteresowany.

 

IGN robił ankietę i było 14% chętnych, na eurogamerze w ankiecie 7% zdecydowanych na zakup, a kolejne 20% albo po obniżce albo jeszcze się zastanawia. W tym roku będzie szajba na to.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...