Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mario10 napisał(a):

No to już by była lipa, ale nic mnie nie zdziwi :notlikethis:

 

No to wtedy życzę powodzenia, zaorać płytówki i dać cenę taką samą jak PC, którego będzie można złożyć za te same pieniądze, a potem samemu zdecydować kiedy się chce mu zrobić upgrade + pełna wsteczna kompatybilność PCta itp :).

 

Imho nie zrobią tego, na dzień dzisiejszy 60% sprzedanych kopii exów na PS5 jest ponoć na płytach. Alan Wake 2 bez wydania płytowego to raczej dobra decyzja nie była. Wy kong się sprzedał, pomimo braku płyty, ale to chyba głównie dlatego że Chiny mają fioła na tym punkcie...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kangus napisał(a):

 

No to wtedy życzę powodzenia, zaorać płytówki i dać cenę taką samą jak PC, którego będzie można złożyć za te same pieniądze, a potem samemu zdecydować kiedy się chce mu zrobić upgrade + pełna wsteczna kompatybilność PCta itp :).

 

Imho nie zrobią tego, na dzień dzisiejszy 60% sprzedanych kopii exów na PS5 jest ponoć na płytach. Alan Wake 2 bez wydania płytowego to raczej dobra decyzja nie była. Wy kong się sprzedał, pomimo braku płyty, ale to chyba głównie dlatego że Chiny mają fioła na tym punkcie...

Pozbycie się płyt nie oznacza końca wersji pudełkowych, na PC obecnie przeżywają drugą młodość, sam kupiłem już 3 w tym roku ze steelbookiem i kodem. 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam te forum jak ludzie się tu nakręcają.

Pokazali produkt dla marginesu graczy i jeden drugiego nakręca 

"No następna konsola pewnie z 1000$"

"Ps6 to raczej bez napędu "

"Coś czuję,że niedługo tryb wydajności będzie tylko w pro "

"Tryb wydajności będzie tylko działał gdy masz aktywnego plusa "

 

:kekw::kekw::kekw:

 

Identyczne bzdety czytałem przed premierą ps5 i później musiałem szukać konsoli jak małpa na olx zamiast brać pre order 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Kangus napisał(a):

 

No to wtedy życzę powodzenia, zaorać płytówki i dać cenę taką samą jak PC, którego będzie można złożyć za te same pieniądze, a potem samemu zdecydować kiedy się chce mu zrobić upgrade + pełna wsteczna kompatybilność PCta itp :).

 

Imho nie zrobią tego, na dzień dzisiejszy 60% sprzedanych kopii exów na PS5 jest ponoć na płytach. Alan Wake 2 bez wydania płytowego to raczej dobra decyzja nie była. Wy kong się sprzedał, pomimo braku płyty, ale to chyba głównie dlatego że Chiny mają fioła na tym punkcie...

Dla mnie by była lipa bo jednak trochę gier mam w pudełkach bo jak się trafiają fajne promki w pudełkach lub od kogoś odkupuję to mam.
Ale może być tak,że do wyjścia ps6 pudełek nie będzie więc problem się rozwiąże sam :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KarolJanuszGejmingu napisał(a):

Uwielbiam te forum jak ludzie się tu nakręcają.

Pokazali produkt dla marginesu graczy i jeden drugiego nakręca 

"No następna konsola pewnie z 1000$"

"Ps6 to raczej bez napędu "

"Coś czuję,że niedługo tryb wydajności będzie tylko w pro "

"Tryb wydajności będzie tylko działał gdy masz aktywnego plusa "

 

:kekw::kekw::kekw:

 

Identyczne bzdety czytałem przed premierą ps5 i później musiałem szukać konsoli jak małpa na olx zamiast brać pre order 

Normalka na forumku, natomiast w USA już też są na etapie akceptacji, słupki czy kupisz PRO rosną z godziny na godzine i już zaczynają się odwrotne memy typu:

 

GXMeczBboAAycGQ?format=jpg&name=small

 

Jedno jest pewne, konsole bedą schodzić i nie będzie łatwo je kupić, bo pewnie podobnie jak Portal nakład nie będzie jakiś duży. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał(a):

Prosiaka ps4 w drugim rzucie brałem bo ludzi poyebalo wtedy tez zdrowo. 

 

Ps6 bez napędu? To mogą wtedy od razy upadłość ogłaszać xd

Myślę, że aż tak bezczelni nie będą, nie po to inwestowali w modularność, ale czy będą wersję płytowe nowości, czy tylko wsteczna, to już pytanie, teraz ze Slimką i Pro chcą potestować, posprawdzać reakcję. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

tymczasem gracze xboksa, dla których płyty od dawna mogłyby na tej konsoli nie istnieć, z zimnym monsterkiem w ręce obserwujący ten skowyt i niepokój:boomer:

 

Tylko, że mogą dzięki gamepassowi, czego sony się tym pochwalić nie może, bo raz usuwają swoje gierki, dwa wrzucają chujowe gierki, a trzecie, nie dają na premierę swoich tytułowych gier. Taka to różnica. No i też mam bardzo dużo gier na płytkach do xsx. 

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...