Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Basior said:

A to nie jest tak, że nawet jak po sugerowanym przeliczniku powinni iść, jaką Sony Polska narzuci?
Pany jeszcze dla pewności - jest cokolwiek na temat tego, że dysk można przenieść co się dodatkowo dodało? Wiem że pewnie tak, ale byłoby miło mieć oficjalne info.

 

Jaki dysk? Pytasz o ten M2 z wgranymi na niego grami? Sejvy przenoszą się na chumrę więc tutaj cudów nie ma. Ale co do tej kombinacji z grami na dysku M2 NVMe to sam się zastanaiam. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Basior napisał(a):

A to nie jest tak, że nawet jak po sugerowanym przeliczniku powinni iść, jaką Sony Polska narzuci?
Pany jeszcze dla pewności - jest cokolwiek na temat tego, że dysk można przenieść co się dodatkowo dodało? Wiem że pewnie tak, ale byłoby miło mieć oficjalne info.

 

Jak włożysz dysk do nowej konsoli to będzie automatycznie formatowany. Nie ważne, że przeniosłeś konto, dysk jest przypisany do konsoli zawsze, nie konta, czyli wszystko będziesz musiał pobrać od nowa, albo zrobić kopię na zewnętrzny dysk twardy. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał(a):

Czyli VRAM się zwiększy z 12.5GB do 13.7GB a typy chcą porównywać z pecetem z 8GB VRAMu

 

No nie wiem, ja wczoraj wziałem i przeklikałem się przez morele, żeby nie było ze trzeba cudować. Złożyłem kompa(calego z budą, zasiłką, 2 tb nvme itp) z ryzenem 5600x i 4070 super, czyli na 100% mocniejszy od prosiaka(może przepustowość ramu byłaby słabsza, tu nie jestem pewien, bo trochę wolniejszy dysk NVME praktycznie nic nie zmienia w realnych wynikach, zwykle to CPU jest ograniczeniem) za 4400zł... 12 gb Vramu raczej też nie powinno ograniczać "jakości konsolowej". Przy okazji nie musisz czekać na patche do gierek, od bata masz DLSS tam gdzie teraz jest FSR, masz lepszą wsteczną kompatybilność, a tryb 40 fps możesz zrobić w każdej grze + darmowy FG ;).

 

Na pewno da się albo taniej, albo lepiej kupując w różnych sklepach, ale po prostu najłatwiej było wejść na morele i poklikać części.

Edytowane przez Kangus
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kangus napisał(a):

 

No nie wiem, ja wczoraj wziałem i przeklikałem się przez morele, żeby nie było ze trzeba cudować. Złożyłem kompa(calego z budą, zasiłką, 2 tb nvme itp) z ryzenem 5600x i 4070 super, czyli na 100% mocniejszy od prosiaka w każdym aspekcie za 4400zł... 12 gb Vramu raczej też nie powinno ograniczać "jakości konsolowej". Przy okazji nie musisz czekać na patche do gierek, od bata masz DLSS tam gdzie teraz jest FSR, masz lepszą wsteczną kompatybilność, a tryb 40 fps możesz zrobić w każdej grze + darmowy FG ;).

 

Na pewno da się albo taniej, albo lepiej kupując w różnych sklepach, ale po prostu najłatwiej było wejść na morele i poklikać części.

 

No widzisz, nawet 4070 Super ma "tylko" 12 GB VRAM w porównaniu do 13.7GB w Prosiaku. Te porównania powinny przystopować

Ten PSSR będzie z tego ciągnął tak samo jak DLSS i Frame Gen na PC ciągnie swoje z VRAMu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...