Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, krzysiek923 napisał(a):

Tak swoją drogą... na każdy podzespół komputera mam (albo miałem, w momencie zakupu) minimum 3 lata gwarancji. Na "głupi" zasilacz mam 10 lat. A tutaj na PS5 Pro za 3,5 kloca tylko 1 rok... No ej, coś nie teges. Skoro sprzedają sprzęt za taki hajs, to powinni być pewni, że te 3 lata bezproblemowo podziała.

 

Rok producenta, rok rękojmi w PL.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Alpha Trion napisał(a):

No ja mam dylemat, bo kusi wymiana, został mi rebirth do ogrania i w sumie więcej backlogu nie mam, mimo że wspieram i uwielbiam pudełka to jak będzie 1000 dopłaty do napędu to z bólem serca ale może bym przełknął tego all-digitala. Zobacze za ile bym sprzedał Ps5 z moimi grami z pudełek

Absolutnie nielogiczna decyzja. Skoro tak Cie boli porzucenie pudelek to moze po prostu poczekaj na PS6 ktore pewnie za 2-3 lata bedzie juz na rynku? Backlogu nie masz wiec w co bedziesz gral? Na sile powlaczasz starocie zeby sie jarac delikatnie podciagnietymi grami? A nie czekaj, nie wlaczysz bo je sprzedasz razem z konsola zeby kupic PRO :kekw: Na sile bedziesz kupowala kazdego kupsztala ktory ma grafike zeby sobie wmawiac ze Pro to dobry zakup? Serio to nie ma sensu. Na premiere PS6 to moze Sony juz wypusci chociaz dojebana wersje Wolverine czy co oni tam robia.

 

Moze jak by gry wychodzily tak czesto jak pod koniec PS3 (albo chociaz PS4) to by ta przesiadka miala sens. Dawac tyle kasy za upgrade dla doslownie kilku gierek. Jak was stac na takie fanaberie to moze jednak PC. Tak samo proste w obsludze a graficzke bedziecie miec duzo lepsza.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem na nie ALE - zobaczy się ile jeszcze lat ma się ciągnąć ta generacja i co zrobi xbox w odpowiedzi na pro. No i jak sytuacja z przyszłorocznymi grami jak DS2 lub KC2 bo sory ale pacz do tlou/pajonka to se mogą w dupe wsadzić. No i cena, okolice 3K z napędem jeszcze wtedy mógłbym rozważyć ale wiadomo jak jest z promocjami na konsole w obecnej generacji. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Alpha Trion napisał(a):

No ja mam dylemat, bo kusi wymiana, został mi rebirth do ogrania i w sumie więcej backlogu nie mam, mimo że wspieram i uwielbiam pudełka to jak będzie 1000 dopłaty do napędu to z bólem serca ale może bym przełknął tego all-digitala. Zobacze za ile bym sprzedał Ps5 z moimi grami z pudełek

 

d523ee9b-a45a-4a9c-a408-ba04ed029c68.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ja w tym konkretnym momencie jestem za braniem używki z olx jak hype opadnie, czyli pewnie po pół roku do roku. Czuję się mocno zniesmaczony tą całą sytuacją, że w ogóle jest Pro, że jest takie drogie, że bez napędu i że je zareklamowali grami, które mnie w ogóle nie kręcą (Spiderman, Horizon).

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, pawelgr5 said:

Absolutnie nielogiczna decyzja. Skoro tak Cie boli porzucenie pudelek to moze po prostu poczekaj na PS6 ktore pewnie za 2-3 lata bedzie juz na rynku? Backlogu nie masz wiec w co bedziesz gral? Na sile powlaczasz starocie zeby sie jarac delikatnie podciagnietymi grami? A nie czekaj, nie wlaczysz bo je sprzedasz razem z konsola zeby kupic PRO  Na sile bedziesz kupowala kazdego kupsztala ktory ma grafike zeby sobie wmawiac ze Pro to dobry zakup? Serio to nie ma sensu. Na premiere PS6 to moze Sony juz wypusci chociaz dojebana wersje Wolverine czy co oni tam robia.

 

Moze jak by gry wychodzily tak czesto jak pod koniec PS3 (albo chociaz PS4) to by ta przesiadka miala sens. Dawac tyle kasy za upgrade dla doslownie kilku gierek. Jak was stac na takie fanaberie to moze jednak PC. Tak samo proste w obsludze a graficzke bedziecie miec duzo lepsza.

Dzięki za kubeł zimnej wody i zdrowy rozsądek. Boję się trochę że Ps5 będzie mocno odstawać a optymalizacja będzie potraktowana już wogóle po macoszemu. Ale z faktami ciężko się spierać: nie pokazali niczego co by spowodowało opad szczęki oprócz ceny

Odnośnik do komentarza
Dzięki za kubeł zimnej wody i zdrowy rozsądek. Boję się trochę że Ps5 będzie mocno odstawać a optymalizacja będzie potraktowana już wogóle po macoszemu. Ale z faktami ciężko się spierać: nie pokazali niczego co by spowodowało opad szczęki oprócz ceny
Ale z czym będzie odstawać? Ludzie widzę traktują to Pro jak jakiś magiczny kawałek plastiku, który nagle puści GTA VI w 120 klatkach... Jeśli zwykła PS5 nie ogarnie jakiejś gierki w 60 klatkach, to małe prawdopodobieństwo, że Pro ogarnie, tym bardziej że masz dokładnie ten sam procek i minimalnie lepsze GPU. Testują póki co skalowanie rozdziałki tym PSSR i chyba na tym skończy do czasu PS6. Poza tym żaden dev nie pozwoli sobie na to, żeby faworyzować sprzęt, który będzie miało jakiś mały procent graczy. Najpierw focus na normalne konsole, a potem pewnie jakieś dodatkowe trybiki dla Pro, nie ma się co nakręcać.

Przed zapowiedzią też miałem brać Pro, ale jak zobaczyłem tą żałosną prezentację, cenę i brak napędu to parsknąłem śmiechem i uśmiechnąłem się do mojego facika, który zostaje ze mną póki co. Będę stał z boku, patrzył co się odpierdala i jak ludzie liczą piksele na ekranie, żeby sobie usprawiedliwić wydanie 4 klocków.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał(a):

dlaczego ostatnia? 

Ostatnia próba nawiązania rywalizacji na rynku konsol (w sensie hardware). Bo jak teraz będzie klęska to później pewnie taka typowa wegetacja.

Świetne gry by pomogły ale trudno mi sobie wyobrazić żeby bez jakiegoś fajnego ficzera nagle miało się coś zmienić.

 

Bo Sony pewnie by wtedy odpowiedziało rok później. Bardzo mnie ciekawi czy mają te 6 dużych gier na kolejne dwa lata 

Odnośnik do komentarza

Wydanie nowej konsoli nawet rok czy dwa przed Sony nic nie da, bo i tak rynek konsolowy wygląda w ten sposób że kilka lat po premierze nowych konsol gra się głównie w crossgeny, a najpopularniejsze gry to głównie starocie które mają po 7 lat. 

Także rynek dzisiaj jest zupełnie inny niż w czasach Xboxa 360

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...