Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Przestań, dla osoby, która spędziła +1k godzin z Alojką to może być najlepsze State of Play

1 tys. w Horizon? Jesteś masochistą, wg mnie ta gra jest nijaka. Szczególnie 2 część jest miętka. Nie widać w tym produkcie pasji tylko kalkę i odhaczanie kolejnych punktów. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sewesew napisał(a):

1 tys. w Horizon? Jesteś masochistą, wg mnie ta gra jest nijaka. Szczególnie 2 część jest miętka. Nie widać w tym produkcie pasji tylko kalkę i odhaczanie kolejnych punktów. 

To nie ja, tylko Square ma 2k godzin, ale tez trochę pograłem, tak z 200h :). 

 

No są ludzie co lubią Horizona, jak widać :D.  

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że State of Play odbędzie się dzień przed wystartowaniem preorderów na prosiaka, to spodziewam się przynajmniej jakichś 2-3 większych bomb, które zachęciłoby do zakupu nowej konsoli. Mam nadzieję, że w Sony są jeszcze jacyś w miarę ogarnięci ludzie, którzy wiedzą, że remaster Horizona i Days Gone tu nie wystarczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pix napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że State of Play odbędzie się dzień przed wystartowaniem preorderów na prosiaka, to spodziewam się przynajmniej jakichś 2-3 większych bomb, które zachęciłoby do zakupu nowej konsoli. Mam nadzieję, że w Sony są jeszcze jacyś w miarę ogarnięci ludzie, którzy wiedzą, że remaster Horizona i Days Gone tu nie wystarczy. 

Bloodborne Remake od Bluepoint i pozamiatane, chociaż może być problem bo oni chyba coś swojego klepią.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rtooj napisał(a):

To w końcu lud chce te remejki czy nie :D?

 

Bo czytam że Bluepoint przypadkiem żeby nie chciało robić nowego IP.

Zależy. Trzeba rozróżniać dopieszczone rimejki zrobione praktycznie od zera i leniwe remastery zrobione na odpierdol. 

A że bluepoint swoimi rimejkami jak dotąd zazwyczaj dostarczało, to i podejście ludzi zupełnie inne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...