Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Producenci właśnie graczy słuchają. Niskiej jakości content, DLC, pakiety, waluty są wszędzie, bo gracze to kupują. Jeśli by nie kupowali to nikt by nie inwestował w te mechanizmy kasy, więc gracze są sobie sami winni tego jak wygląda dzisiaj branża. Zresztą sam mówisz, że gra może być totalnie nijaka (ja w Horizon jakieś 1,5h wytrzymałem), ale wystarczy, że jest ładna i już te fundamentalne wady schodzą na drugi plan. No to będą inwestować w grafikę, a nie historię, mechaniki i inne jeśli nie mają one ostatecznie znaczenia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że wszystkie główne podpunkty bezpośrednio dotyczą Concorda:
areas of focus include DEI & game accessibility

Sony wants to grow game revenue “beyond console” (eg PC)

still expanding into live services

Brzmi jak świetny plan, oczywiście w raporcie ani słowa o o tym jakim niewypałem był Concord.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Ukukuki said:

Akurat Concord bez woke dalej byłby gównianą gierką ale to chyba wszyscy wiedzą. 

 

Concord bez woke miałby innych bohaterów, może nie byliby tak zniechęcający, odpychający wręcz i beznadziejni designersko. Bez woke może byłoby więcej czasu na inne elementy gry. Bez woke Concord byłby spóźniony o lata, ale może by nie był absolutnym pośmiewiskiem i katastrofą. A "jedynie" porażką. 

 

Pomyśleć by można, że po spektakularnej katastrofie Suicide Squad, Concorda i równie spektakularnych sukcesach Space Marine czy Wu-Konga branża wyciągnie wnioski, ale widać trzeba czegoś więcej

  • This 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jimmy napisał(a):

Ten raport jest chyba z września czyli przygotowywany był jeszcze wcześniej (na pewno przed porażką Concorda). Więc może jakieś wnioski będą w kolejnym, oby ;)

September 13, 2024

Sony Publishes "Corporate Report 2024"

 

2 tygodnie temu był zrobiony więc o porażce Concorda już było wiadomo. Na zakończenie roku fiskalnego może będzie kolejny ale wątpię żeby odnieśli się do tego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dałem dla Ciebie plusika bo sam nie wiedziałem o co chodzi z tym DEI, nieźle popaprana sprawa. Szkoda, że ta równość promuje głównie LGBT i murzynów - Azjaci są w kurwę poszkodowani (AC:S), latynosi i tak się pojawiali w grach już coś sporadycznie, ale gdzie są chociażby ore ore szabadabada cyganie :whyyy:

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, łom napisał(a):

September 13, 2024

Sony Publishes "Corporate Report 2024"

 

2 tygodnie temu był zrobiony więc o porażce Concorda już było wiadomo. Na zakończenie roku fiskalnego może będzie kolejny ale wątpię żeby odnieśli się do tego.

Jeżeli straty były na poziomie kilkuset milionów, to muszą się odnieść 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Josh said:

Tak samo chętnie nie zagram w tego coopa jak bym nie zagrał w Horizon 3. Zajebiście byle jaka seria z mocno ubisoftowym gameplayem.

 

Peakiem serii jest prolog do dwójki w którym chodzimy po tym zniszczonym laboratorium. Piękna grafika, rewelacyjny design i zero open worlda, zero zbieractwa, craftingu i innego shitu. Polecam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...