Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Homelander napisał(a):

No dla mnie uratował. Gdyby nie Astrobot to byłbym zażenowany tym pokazem, a tak oceniam go na 4/6 () sam Astrobot zachwycający

4/6 jak nic, na minus brak dat premier The Last of Us Part 3, God of War Egypt i Stellar Blade 2 też by mogli już pokazać, zawód. A no i brak Blooborne 2. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko to kwestia oczekiwań, kto mniej więcej śledził branże, wiedział np. wcześniej że Sony ciśnie w gry usługi i nie ma żadnych dużych premier na ten rok, ten mógł się spodziewać jak wyglądać będzie SoP i jakie gry pokazą. Zwłaszcza że sporo rzeczy też wyciekało dużo wcześniej, a tuż przed samym streamem wyciekła w ogóle cała prezentacja. Więc tym bardziej nie mozna było mówić o żadnym zaskoczeniu

 

A kto jest raczej zielony ( w sensie mało zaznajomiony ofc)  mógł się zdziwić tym jakiego kalibru gry Sony pokazuje i brakiem blockbusterów. 

Odnośnik do komentarza

Pany, na poprzednim Showcase była taka gierka strasznie przypominająca Zelde. Jakieś tam latające potwory były chyba itp. A kurde nie mogę teraz sobie przypomnieć tytułu. Na forumku nie mogę znaleźć też tematu.

 

Interesuje mnie czy coś wiadomo kiedy miałoby się to pojawić 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał(a):

O Little Devil Inside też cicho, Lost Soul Aside tak samo.

Wrzucałem info o Little Devil na forum w temacie tej gry. Gra jest wciąż developmencie, ale był niemalże restart zespołu i wewnetrzny konflikt jakoś pół roku temu. 

 

A już mnie kolega ubiegł :)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Wiem że był ten filmik ale z tego co pamiętam ten tytuł często gościł na SoP czy Showcase'ach i po tylu latach spodziewałem się przynajmniej przybliżonej daty premiery a takich gierek które dostały dobry trailer a później są w piekle developerskim albo całkowicie znikają (jak np. DokeV) jest całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bielik napisał(a):

Koledzy, a to wygląda tak, że Sony już nie będzie miała żadnego pokazu na niE3? Czyli w okolicach xboxowego bodajże 9 czerwca? 

nie.

 

ale jest szansa że Sony zapowie jakieś swoje gry na ogólnej imprezie  Summer Game Fest Live 7 czerwca, plotkuje się o Horizon remaster/remake lub LEGO Horizon. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bielik napisał(a):

O kurde xDDDDDDDDDDDD 

Gdyby Microsoft zrobił taki pokaz to byłaby 3 śmierć marki Xbox w przeciągu ostatnich paru miesięcy. 

 

To nie był przecież Showcase, tylko kolejny periodyczny State of Play.

 

Showcase będzie we najwcześniej wrześniu, po premierze Astro. 

 

Dla przypomniania ostatni showcase był w maju 2023. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...