Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jimmy napisał(a):

Ja zdecydowanie wolę jak coś jest zapowiadane najwcześniej rok przed premierą. Śmieszą mnie ogłoszenia w stylu The Elder Scrolls VI, gdzie pokazali teaser 6 lat temu i dalej nic nie wiadomo ;) 

Tak masz rację bo takie zapowiadanie gier 5 lat wcześniej też lipa. Ale takie Sony powinno mieć tak poukładane gry i ich wydawanie, że 2 razy w roku powinna jakaś solidna pozycja wpadać od nich bo mają tych studio trochę plus multiplatformy, a jak to wygląda w praktyce widzimy w tym roku. Co prawda wpadł Stellar i Ronin, ale to jednak gry nie dla każdego.

Odnośnik do komentarza

Przed Wolverinem jeszcze Venom ma wyjść ale to też dopiero w przyszłym roku. Ze studiów wewnętrznych to może coś od Bluepoint na premierę PS5 Pro żeby pokazać graficzkę? No i w tym roku powinny być zapowiedzi od Bend (ponad 5 lat od wydania Days Gone) i Sucker Punch (prawie 4 lata). Jak żadne z tych studiów nie zapowie gry z datą wydania na przyszły rok to słabo bo wyjdzie że jedną grę lepią przez całą generację.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał(a):

A jaki tytuł jest dla każdego? W tym roku ma chyba jeszcze być Wolverine, ale fakt, od swoich studiów to cienko w tym roku się szykuje ogólnie.

Chodzi mi o takie tytułu bardziej znane większości nawet niedzielnym graczom. Nie wiem,ale z większości ziomków mało kto grał w Ronina czy Stellara.
Tak czy inaczej jest bieda.

Odnośnik do komentarza

Sony powiedziało że dopiero po kwietniu 2025 coś się ruszy z większymi tytułami od nich. Wtedy wyjdzie pewnie Wolverine i Death Stranding 2, a w 2026 r. możliwe że wyjdą gry od Sucker Punch (Ghost of Thusima 2) i inne.

 

Na ten rok mają jeszcze Concord i Astro bota, być może wyjdzie też ten długo plotkowany remake/renaster pierwszego Horizona i Gravity Rush 2.

 

Z latami 2017-2020 nie ma porównywać, ale coś tam wychodzi i każdy coś tam dla siebie znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Square napisał(a):

Z kontynuacjami dużych istniejących IP z tego co pamiętam.

tak, te duże tytuły na 2025 to będą kontynuacje znanych IP.

 

W międzyczasie będą przecież nowe IP AAA jak Concord, ale chyba nie o tego typu gry chodziło mario10

 

Odnośnik do komentarza

Eh, z całym szacunkiem dla Sony które póki co było,jest i wydaje się że ciągle będzie dla mnie numero uno jeśli chodzi o gaming ale całe huczne zapowiedzi i jaranko jakimś crossem aloyki z lego mnie zwyczajnie prdolą w momencie kiedy tyle perełek z przeszłości nie doczekało się nowych rozdań. O nowych IP nawet nie wspominam bo bo to już temat który dotyczy całej obsranej branży. 

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

"Call of Duty: Black Ops 6" - gra, której na Ps5 czy PS4 kompletnie się nie spodziewałem; chodzi o to, że kompletnie zapomniałem, że tytuł z tej serii zadebiutuje jeszcze w tym roku. I że twórcy nie szczędzili tu niczego: sposób graficznej realizacji i tworzenia świata przedstawionego to w tym przypadku jakaś cholerna ,,dolina niesamowitości"! Bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu styl graficzny i technologie tu zastosowane. Fabuła na Single'a: ok, mechanika rozgrywki wydaje się być mega dopracowana! I nie będzie ty przesytu. Czuję, że to będzie udana pozycja na mega gierkowanie na singlu i multi.! Damn it!

Czekam nieziemsko!

 

https://youtu.be/oyZY_BiTmd8?si=YOmjqOfQeKqY9OXq

 

P.S. Oczywiście wersja Gold/Ultimate etc. do Black Ops 6, będzie kosztować, jak poniżej:

 

image.thumb.png.4c9f47cba471f5c3afe1cb55e1db1da9.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Nowe gierki z PS2 wpadły do emulacji na PS Store i wygląda to całkiem nieźle. Zdecydowanie bliżej temu do HD Remasterów z PS3 aniżeli mocno poszarpanych krawędziowo oryginałów z PS2. Gierki można pobierać w wersji PS4 albo PS5 i mają wsparcie trofeów.
 


Łudzę się, że kiedyś wrzucą Silent Hill 2 i człowiek nie będzie musiał babrać się w HD Collection.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...