Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MaZZeo napisał(a):

Jako posiadacz PS VR2 kupionego za 2,5 koła w okolicach jego premiery powiem że to bardzo wymowne widzieć kolejną prezentację Sony które rok po premierze zapomniało o jego istnieniu i nawet na prezentacji PS5 Pro czyli sprzęcie o większej mocy nie mam co liczyć na poprawę rozdzielczości albo wydajności w grach VR.

 

Powrót chciwego Sony i to na pełnej kurwie.

 

 

Czuje nadal w d00pie wzwód sony po zakupie vr2 na premierę i jak zobaczyłem tą prezentacje, szybko przypomniałem sobie że PS5 leży w szafce a ja więcej gram na PC.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał(a):

Do premiery kurz opadnie i napędy pojawią w sklepach :)  

 

Na pewno ta wersja PRO nie powtórzy "sukcesu" PS4 Pro które wnosiło znacznie więcej. Kolejny margines w ofercie Sony jak Portal czy VR. 

Dajta spokój, dopinany napęd to żart jakiś w konsoli za 800e. No nic jako że jestem kolekcjonerem i kupuje gry tylko na płytkach to raczej poczekam na PS6.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Patricko napisał(a):

Rozjebały mnie te porównania, na których różnica jest tak znikoma, że 5€ bym za takiego boosta nie dał, a ci wyskakują z 800€ bez napędu. Popierdoliło kitajców zdrowo... 

 

Wydaje mi się, że kitajce za dużo wąchają hentajowskie i używane gacie z automatów, że ich szare komórki nie są w stanie pojąć jak mają popalone styki od bączurów randomowych lasek. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Podobno planowali wersję z napędem, ale w sumie dobrą decyzją jest zrobienie jednej wersji, z perspektywy produkcji i modularności urządzenia. Aczkolwiek mogliby jednak zapewnić, że będą bundle z napędem, bo teraz ta gorączka ludzi z napędami to niepotrzebna. 

Tylko odpowiednio droższy taki zestaw xd. Dobra przyznam, że nadal jestem na tą konsolę napalony. Wiem, że to głupie. Tylko jakby to cena była Tylko, ale to też inne aspekty, brak bundli jak piszesz. Niejasności. Brak prostego info, że all Digital itd. No słabo maskowane jeb'anie. To już wolę wprost info a nie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Ta generacja jest niesamowita. 

Poprzednia tez byla, tylko ze gry wychodzily wiec latwiej bylo niektorym niezauwazac patologii. Teraz nudy wiec dociera to i owo.

 

Ktos sie wyzej pytal czemu ida w grafike i grafike. Bo pierwsze wpisy pod jakimkolwiek wrzuconym na tym forum (hobbystow, prosow i core'ow) trailerem gry AAA to "jak to wyglada". Temu. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...