Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Szermac napisał(a):

No pokazuje wtedy kiedy byś se chciał wziąć PC. Ja nie chce PC, jedyną opcją jest konsola, i PS5 Pro to aktualnie najlepsze co będzie na rynku ;)

Stosunek jakości do ceny jednak po stronie Xboxa: https://www.ppe.pl/news/351663/przepasc-nawet-15-fps-miedzy-konsolami-space-marine-2-wciaz-dziala-gorzej-na-ps5.html

Odnośnik do komentarza

Nie było by tej całej konwersacji gdyby Sony rozsądnie wyceniło Pro, moim zdaniem 700$/700Euro/600Funtów/100,000 Yen to powinno być max za zestaw z napędem i podstawką (a wersja digital taniej o 50 $/Euro). 200$ drożej niż podstawowa konsola i nadal taniej niż PC. Teraz jest stanowczo za blisko cenowo PC szczególnie poza USA. Mam nadzieję że się szybko przejadą na takim podejściu.

Odnośnik do komentarza

Żyjemy w czasach, gdzie każdy może sobie kupić to na co ma ochotę. Ktoś chce konsolę za 800€? Proszę bardzo. Tańszą wersję konsoli? Jest na półce w sklepie. Steam Deck dla entuzjastów - dostępność w 3 dni. Mocny PC za milion monet lub po taniości? Dodaj do koszyka gotowy zestaw z portalu. Dużo użyszkodników tutaj stara się przekonać do swojego punktu widzenia, tylko nie bardzo wiem po co. Dla mnie 800 € za prosiaka to za dużo, no ale ja mam w miarę mocnego kompa i PS5 na obiekcie. Ostatnio kupiłem RE4 remake za 10 zł z oficjalnej dystrybucji na steam, a jak mam ochotę to odpalę coś z PS+ siedząc przed TV. Nikt mnie nie przekona, że to chujowo i na głowę upadłem. No ale niektórzy próbują z uporem maniaka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przypomina mi się zdrowy, co typowi szukającemu bezprzewodowych słuchawek dawał linki do takich na kablu, bo może się przekona i jakość lepsza xd Jak ktoś chce PS5 Pro to kupi sobie PS5 Pro, a nie PC. Tak, da się złożyć podobnego peceta w tej cenie. Tak, dla wielu będzie on lepszy. Nie, nie trzeba wciskać go na siłę ludziom, którzy go nie chcą. Nie, nie trzeba rezygnować z zakupu konsoli na rzecz PC "bo lepiej". No lepiej, ale

Cytat

jak ktoś chce PS5 Pro to kupi sobie PS5 Pro

i żaden erteiks go nie namówi do zmiany zdania.

 

Spoiler

chociaż sam kupiłbym peceta zamiast PS5 Pro

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Bzduras said:

Przypomina mi się zdrowy, co typowi szukającemu bezprzewodowych słuchawek dawał linki do takich na kablu, bo może się przekona i jakość lepsza xd Jak ktoś chce PS5 Pro to kupi sobie PS5 Pro, a nie PC. Tak, da się złożyć podobnego peceta w tej cenie. Tak, dla wielu będzie on lepszy. Nie, nie trzeba wciskać go na siłę ludziom, którzy go nie chcą. Nie, nie trzeba rezygnować z zakupu konsoli na rzecz PC "bo lepiej". No lepiej, ale

i żaden erteiks go nie namówi do zmiany zdania.

 

  Hide contents

chociaż sam kupiłbym peceta zamiast PS5 Pro

 

 

A ja zastanawiam się co zrobić i w tej chwili najbliżej jestem opcji, że nie zrobię po prostu nic i zostawię tak jak mam

Odnośnik do komentarza

No i też gitara. Pograsz se w gierki w trochę gorszej jakości i cycuś glancuś, a zważywszy, że masz do grania Series S i Steam Decka obok plejaka to raczej ta "gorsza jakość" nie będzie Ci za specjalnie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście każdy może grać na czym chcę i nikt się powinien się wtrącać, jak komuś wygodnie grać na Switchu, Xboxie, PC czy PS5 Pro. Ale teksty że dla PS5 Pro nie ma alternatyw to akurat z logicznego punktu widzenia nieprawdziwe i przypominają trochę teksty które padały w tym dziale kilka lat temu gdy Sony zaczęło portować swoje gry na PC i ludzie pisali że dla nich te gry to wciąż będą exami, bo oni nie grają na PC. No mogą sobie nie grać, można woleć grać na konsoli, ale nie ma też sensu negować istnienia pecetów. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ASX said:

Oczywiście każdy może grać na czym chcę i nikt się powinien się wtrącać, jak komuś wygodnie grać na Switchu, Xboxie, PC czy PS5 Pro. Ale teksty że dla PS5 Pro nie ma alternatyw to akurat z logicznego punktu widzenia nieprawdziwe i przypominają trochę teksty które padały w tym dziale kilka lat temu gdy Sony zaczęło portować swoje gry na PC i ludzie pisali że dla nich te gry to wciąż będą exami, bo oni nie grają na PC. No mogą sobie nie grać, można woleć grać na konsoli, ale nie ma też negować istnienia pecetów. 

 

No pewno, że dla PS5 Pro jest alternatywa. Można, na przykład iść na dziwki. Albo kupić i pomalować figurki do Warhammera. Poczytać książki. Iść na wycieczkę w góry. No jest sporo. Tańsze, droższe. Gamingowy PC? No ani nie lepszy ani nie gorszy niż to co wypisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Bzduras said:

No i też gitara. Pograsz se w gierki w trochę gorszej jakości i cycuś glancuś, a zważywszy, że masz do grania Series S i Steam Decka obok plejaka to raczej ta "gorsza jakość" nie będzie Ci za specjalnie przeszkadzać.

 

I Switcha. Gry na PS5 wywołują u mnie nieustanny efekt wow! Ba, nawet na Switchu i Steamdecku. Jakiś czas temu byłem zachwycony Gearsami 2 na Series S. Tak chyba się ma jak się jest wychowanym na C64 i Amidze. Grając na PS5 wybieram zazwyczaj jakość, więc te 60 klatek tak średnio mi potrzebne (no chyba, że gra jest fatalna w 30 jak Ratchet). Czas chyba trzeźwo spojrzeć i zwyczajnie olać tego Pro tłumiąc walące w tył głowy FOMO

2 minutes ago, ASX said:

no to niech nie istnieje, to tylko i wyłącznie twoja strata 

 

Przecież napisałem, że istnieje. Tak samo pogram w Astro Bota na gamingowym pececie jak i w czasie wizyty w burdelu. Czyli z mojej perspektywy równie mocne alternatywy

6 minutes ago, Krzysztof93 said:
  Reveal hidden contents

93mx9k.jpg.ec367c21beec8aaf30f48d3245401535.jpg

 

z 10 lat nie patrzyłem w stronę PC i nic się złego nie stało :dunno: dla mnie nie istniał rynek gier PC. 

 

Ja nawet dłużej, ale dzięki Deckowi nadrabiam zaległości :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał(a):

Idąc tym tokiem rozumowania możesz to pociągnąć dalej i napisać że wolisz Playstation, więc granie na czymś innym nie jest dla ciebie alternatywą. 

 

Otóż jest alternatywa, tylko ty nie chcesz z niej korzystać. 

 

Ale zrozum, że ludzie nie chcą siedzieć na taborecie, nie znają się na kąkutrach albo z innych przyczyn - czyt. CASUALE, których na rynku jest najwięcej.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oFi napisał(a):

 

Ale zrozum, że ludzie nie chcą siedzieć na taborecie, nie znają się na kąkutrach albo z innych przyczyn - czyt. CASUALE, których na rynku jest najwięcej.

ale czy ja komuś zabraniam grania na konsoli czy zmuszam do grania na PC? To jego sprawa jak chcę spędzać swój czas i na czym grać. Odnosiłem się tylko do ignoranckiego tonu postu że PC nie jest alternatywą. Gdy tą alternatywą jak najbardziej jest, a czy ktoś z niej korzysta lub nie to tylko jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...