Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dla kogo oni robią ten remaster. Kto chciał, już dawno ograł Horizona (chociażby w Plusie), przecież ta gra wyszła lata temu i nie wyobrażam sobie szarpać w to drugi raz, bo chyba bym zdechnął z nudów, zwłaszcza że poza grafą nie będzie tu żadnych poważnych zmian czy nowej zawartości, więc gdzie jakakolwiek zachęta? Jest tyle gier z czasów PS3, które mocno się zestarzały i bardziej by zasługiwały na remaster (Killzone? inFamous? Motorstorm?), a oni marnują czas i zasoby na tytuł, który cały czas dobrze wygląda i nie potrzebuje żadnych poprawek wizualnych. Jeszcze ta cena :dynia: to już lepiej by wypluli remaster Bloodborne albo Days Gone, w to może chociaż ktoś by zagrał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

InFamous ma za starą mechanikę na obecne czasy. Musiałby zostać przerobiony na nowo jako remake.

 

Przez przesunięcie AC do końca roku nie ma dużej premiery AAA. Chyba największa jaka jest to Metaphor ReFantazio od Atlusa(która dla mnie będzie grą roku <3). 

Mówię wam, że jak AC sprzeda się równie dobrze co Valhalla to Ghost 2 nie wyjdzie w 2025.

Edytowane przez Sewesew
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Josh napisał(a):

Nie wiem dla kogo oni robią ten remaster. Kto chciał, już dawno ograł Horizona (chociażby w Plusie), przecież ta gra wyszła lata temu i nie wyobrażam sobie szarpać w to drugi raz, bo chyba bym zdechnął z nudów, zwłaszcza że poza grafą nie będzie tu żadnych poważnych zmian czy nowej zawartości, więc gdzie jakakolwiek zachęta? Jest tyle gier z czasów PS3, które mocno się zestarzały i bardziej by zasługiwały na remaster (Killzone? inFamous? Motorstorm?), a oni marnują czas i zasoby na tytuł, który cały czas dobrze wygląda i nie potrzebuje żadnych poprawek wizualnych. Jeszcze ta cena :dynia: to już lepiej by wypluli remaster Bloodborne albo Days Gone, w to może chociaż ktoś by zagrał.

 

Bo w zarządzie sony jest poyeb, który kocha tą markę i wkłada nam do mordy tego horizona w każdej możliwej postaci :/ 

  • beka z typa 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Sewesew napisał(a):

InFamous ma za starą mechanikę na obecne czasy. Musiałby zostać przerobiony na nowo jako remake.

To może chociaż odświeżenie a'la nowy Dead Rising? Mi generalnie ta seria lata koło chuja, ale i tak zremasterowanie jej miałoby więcej sensu niż Horizona, przynajmniej z naszej, zagrajmerskiej perspektywy, bo nie wiem co by krawaciarzom powiedziały ich magiczne tabelki z excela. 

Odnośnik do komentarza
34 minutes ago, Josh said:

To może chociaż odświeżenie a'la nowy Dead Rising? Mi generalnie ta seria lata koło chuja, ale i tak zremasterowanie jej miałoby więcej sensu niż Horizona, przynajmniej z naszej, zagrajmerskiej perspektywy, bo nie wiem co by krawaciarzom powiedziały ich magiczne tabelki z excela. 

 

Powiedziałyby, że sprzedane zostały 25 miliony sztuk tej giereczki. Czyli niesamowita ilość. I że seria jest szalenie popularna. I można zarobić na wydaniu upgrade oraz na kupujących wersje na PS5. I tanim kosztem wypełnić kalendarz wydawniczy

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Qbon napisał(a):

PS4 pro był reklamowany przez Horizon ZD a teraz ps5 pro będzie reklamowane przez remaster tej gry

 
Kupiłem HZD mając zwykłe PS4 żeby zobaczyć co tracę nie mając PRO, zachęcić się jakoś do nowszej konsoli bo może warto odpalić takie ,,cudo'' na mocniejszym sprzęcie. Gra mnie wynudziła już na drugi dzień ogrywania a PS4 Pro nigdy nie kupiłem. Taką sobie zajebistą reklamę nowej konsoli zrobili :kekw:
Nie cierpię tego ip, same okładki czy ikony w PS Store tych gier wywołują u mnie coś w rodzaju agresji gdybym miał usunąć jakieś gry ze świata to zostawiłbym Metina czy tam Fortinite w spokoju a najchętniej pozbyłbym się Horizonów. Nie znoszę tych gier :nosacz: 

Odnośnik do komentarza

Czasy sa poyebane. Dzis zaden swiadomy dorosly gracz nawet by nie splunal na gry ktorymi dzisiejsi 30-latkowie w wzwyz zachwycali. Szczerze jest mi przykro jak czytam komentarze w necie nt np. takiego Silent Hill 2 remake gdzie ogrywajac orginal przy zgaszonym swietle ze sluchawkami wpietymi na chinch'u do TV robilem pauzy i sprawdzalem czy juz sie zesralem :D . To co w zyciu nas jako ludzi toczy, czyli szwedobylski pospiech i wyjebanie na otoczenie, toczy tez i gry. Producenci nas - graczy nie sluchaja, tylko pospiech, wiecej niskiej jakosci contentu, dlc, pakiety, pointsy etc. Ale to my sami dalismy im sygnal, bo kampania za dluga, bo przynudzanie ladnymi widoczkami, bo za duzo dialogow, bo po przejsciu fabuly nie ma co robic. Chcemy zdobywac, dominowac i byc najlepszymi. 

 

Kupilem PRO bo jako stary kon gdzie w duzej ilosci produkcji np Horizon faktycznie fabula jest mdla i nadmiernie pachnie patosem, ale przynajmniej postekam zachwytem nad obrazem, grafikę komputerową, widoki zawsze traktuję jako rodzaj sztuki - może troche tandetnej , chodzby krajobrazy z Wiedzmina 3 i w tle ścieżka dzwiekowa. No niech mi ktos powie ze to elementyy wydluzajace rozgrywke.. i powiem szczerze już przebieram nogami z myślą o patchu na PS5 PRO

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...