Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem niedzielnym graczem, gram jak jest chwila wolna między żoną, praca a siłownia. Nie rzne 10godz jak to miało miejsce 10 lat temu. Odczuje to w ogóle? Gdyby nie ten temat to bym nie wiedział co to Il

 

To że gdyby nie ten temat, to nie wiedziałbyś co to jest, nie znaczy, że tego nie odczuwasz. Znajdź TV z IL poniżej 40 ms i będzie okej. 

Odnośnik do komentarza

To Wronerro od kilku stron pyta w kółko o to samo i akurat do mnie sie przyczepiłeś?

 

Wizualnie ten kabel z biedronki zle nie wyglada, ale 5m za 17zł to brzmi zbyt tanio. Ale jak ktos pisał, że można łatwo odmienić to warto sprawdzić, on normalnie powinien kosztować 80-100zł.

 

HDMI 1.4 jest w wersjach: 1.4  1.4a 1.4b  , rożnice w transmisji 3d

Odnośnik do komentarza

Wronerro już pytałeś o to i dostałeś odpowiedz kilka stron temu.

 

Ja proponowałbym Ci usiąść po pracy z googlami na 2 godzinki, poczytać opinie i testy o danych modelach, wybrać 3, porównać ceny i dostępność, wkleić je tutaj. I ktoś doradzi 1 z 3, to najlepsze wyjście serio, inaczej nigdy sie nie zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza

zdecydowalem, ze wezme sony w805c (wzialbym B, ale maja same powystawowe ;/) w saturnie bo maja dobra cene. podobno do 40ms nie ma roznicy w IL, ten ma 37ms

 

moze mi ktos powiedziec czy duza jest szansa na to, ze trafie na telewizor po zwrocie? bo nie ukrywam, ze nie chcialbym trafic na cos takiego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To Wronerro od kilku stron pyta w kółko o to samo i akurat do mnie sie przyczepiłeś?

 

Wizualnie ten kabel z biedronki zle nie wyglada, ale 5m za 17zł to brzmi zbyt tanio. Ale jak ktos pisał, że można łatwo odmienić to warto sprawdzić, on normalnie powinien kosztować 80-100zł.

 

HDMI 1.4 jest w wersjach: 1.4  1.4a 1.4b  , rożnice w transmisji 3d

Jak to może brzmieć zbyt tanio? Kabel hdmi jest cyfrowy więc albo działa albo nie, różnic w obrazie nie uświadczysz. Tylko wersjami się różnią tak jak mówisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...