Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie będę czekać jak blantman opisze wrażenia ;P Kupię po prostu 60 calowego KS7000 bo różnice między seriami od 7000 do 9000 są minimalne (trochę szybszy procek, trochę lepszy motion blur). Jedynie ,model 9500 się wyróżnia bo jest Full Ledowy, ale nie ma mniejszej wersji niż 65" za 14/15 tysięcy ... Jako, że wolę płaskie ekrany, a 60 calowa wersja KS7000 jest tańsza od 55 calowej KS8000 wybór staje się oczywisty :) Szkoda, jedynie że nie ma wersji 65" tego modelu.

Odnośnik do komentarza

No wychodzi na to ze pośredni:)

Dobrze, ze w tym roku flagowce nie maja zakrzywionego ekranu. To jakoś mnie denerwuje.

Ale tez trochę lipa, że 3D odeszło do lamusa.

Swój poprzedni tv z 3D, dałem rodzicom, chciałem im pokazać tą technologie, a tu w "samsung apps", nie było juz apki do filmów pokazowych. Pewnie miejsce na serwie kosztuje i im sie nie opłacało, bo każdy tylko oglądał raz na pol roku, pokazując znajomym:)

 

A co jeszcze mogę dodać to wybrane modele telewizorów mogą byc "exclusive" w danym sklepie. W media Markt nie ma np ks7000, a jest w neonecie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A 65KS7500 to model pośredni pomiędzy 7000 i 8000 ?

http://allegro.pl/samsung-tv-65ks7500-suhd-4k-2200hz-curved-new-2016-i6228403639.html

 

Mnie cena odstrasza, ale chętnie sie doedukuje

 

To jest model KS7000 tylko z zakrzywionym ekranem więc odpada.Tak jak pisze grzybiarz, świetnie że mają w ofercie zwykłe płaskie modele. Jeżeli chodzi o 3D to przez 3 lata obejrzałem cały jeden film w trójwymiarze na swoim TV i nie podobało mi się, do kina też zawsze chodzę na seanse 2D. Po prostu nie lubię tego efektu więc nie robi mi to różnicy.

 

KS7000 tysięcy mają w Saturnach więc raczej nie jest to kwestia exa ;]

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Świeża recka 55KS7000. 

 

https://www.avforums.com/review/samsung-ks7000-ue55ks7000-uhd-4k-tv-review.12659

 

 

 

If you're looking for great Ultra HD performance at an equally great price then look no further

 

Ciekawe czy w 60 calowej wersji siedzi matryca Samsunga. W zeszłorocznych sześćdziesiątkach były jakieś Sharpy, które były sporo gorsze od matryc Samsunga znajdujących 55" i 65".

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Grzybiarz niby tak ale ten sounbar to takie 4.1 dla biedaka. Na razie po prostu mam inne wydatki jak się finansowo odkuje. Muszę jeszcze niektóre meble dokupić i w następnym roku nowy samochód. Kino domowe też sporo zajmuje na razie ten soundbar to taki kompromis.

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie znalazłem od Sony z IL do 30ms, jedynie modele sprzed 2015 roku. Należy też mieć na uwadze jaki input lag występuje w trybie PC. KSy mają 39ms w pełnym odwzorowaniu kolorów i jest to najniższy input lag jeżeli chodzi o telewizory 4K.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Najlepiej blantman, niech Ci przywiozą do chaty i przy nich odpakuj, lub możesz dopłacić, by oni Ci podwiesili.

Mam już tv. Własnie poszli, jem obiad i siedzę na forumie.

No więc, wkur.wiłem się, ponieważ panowie chcieli zwlaić sprawę na mnie, że nie zastosowałem takich plastikowych podkładek przy wieszaniu.

Podczas gdy tv miał szpary od razu. Może wczesniej gdzieś był na wystawce źle zamontowany? Nie wiem, ale wkur.wiłem się, bo nie dość, że kupiłem drogi sprzęt, zje.bany na starcie, to jeszcze chcieli mi wmówić, że to moja wina.

Pnael przedni też wymienili, bo właśnie niby przez to złe powieszenie na ścianie się wykrzywił. Tyle, że przecież po wyjęciu z pudełka były te szczeliny.

Nie wiem, czy może on po prostu gdzieś wcześniej stał na wystawce, czy po prostu wada fabryczna? Mniejsza z tym, mam nadzieję, że już więcej problemów nie będę miał.

Następny zakup, to będzie Sony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Lg , Szajsung Ins lubisz życie na krawędzi

Zamiast (pipi)c moze cos bys polecil z 4K i niskim input lagiem ;)

 

A do Samsungow to nic do nich nie mam. Mialem juz 2 telewizory ich i oba kosiory swego czasu. Do tej pory dzialaja bezproblemowo. Jeden z 2006 drugi z 2009 Full Ledzik.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...