Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem trochę w god of War wstąpienie:)

Czarny kolor wyglada tak jakby tv był wyłączony, biały jest jasny w cholerę. Stojąc Kratosem i kręcąc kamerą, nie zauważyłem takiego załamania sie/smużenia obrazu, jak w starym tv.

Input lag najlepiej potestować przez podłączenie tabletu - pamietam ze na starym tv w Mario sie nie dało grac, za to jak podłączałem tablet pod tv rodziców - hd ready, to było płynnie.

Nie chce mi sie stacjonarki przenosić, ale odpalilbym cos chętnie w 4k - trza bedzie na weekend potestować.

Ja głownie jestem podjarany kolorami. Są bardzo soczyste - nawet filmy w 720p "robią". A oglądając demka pokazowe, po prostu nie możesz wyjsć z podziwu.

Plus tego tv, to taka mała skrzyneczka, która ma porty usb i hdmi, wiec jeżeli tv wisi na ścianie - to ułatwia robotę. Podpinam dysk 3.0 w ntfs z plikami mkv i wszystko hula, bez żadnej konwersji, dzielenia plików (jak to robiłem na tablecie przez format fat32).

Pilot rownież nie jest standardowy, nie ma za dużo przycisków, działa po Bluetooth, jest malutki:)

Może pocykam jakies foty pózniej.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ok, ja teraz spadam, przyjadę to zobaczę na innej gierce i w sumie różnice miedzy trybem gry, a normalnym - bo pamietam ze w opcjach jest jakies ostrzeżenie, o trybie gry.

A nie wiem jaka tam technologia, może wpisz ks7000 review game mode, bo ja teraz ma telefonie.

W ogóle w opcjach sie ustawia antywirusa przed szkodliwym oprogramowaniem. Whyyyy?

Odnośnik do komentarza

W Sonkach tryb gra to domyślnie wyłączone bajery poprawiające jakość obrazu, nie wiem jak jest w Samsungach.

Dlatego fajne w Sony jest to, że ustawiasz tryb ogólny i sam sobie ustawiasz co ma być włączone co nie, bo ulepszacze jak wyostrzenie krawedzi choćby dużo poprawiają obraz

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

te nowe soniacze są do dupy. Jeżeli chcesz tv klasy premium to nie soniacze. Android powoduje że często się tv wiesza. Byłem świadkiem w sklepie jak szukałem tv. Koleś pokazuje mi sony tv za 9 tysi a on się wiesza i pomaga tylko wyjęcie wtyczki :yao:. Ja rozumiem fanboizm konsolowy tylko sony etc ale ich nowa linia tv jest nieudana z powodu kiepskiego oprogramowania. Nawet nie odtwarza większości popularnych formatów filmów.  Naczytałem się za dużo niedobrego aby 7-9 tysi zapłacić i się potem stresować.  

Odnośnik do komentarza

no ja widziałem z sklepie KD65SD8505 i on się zawiesił a wcześniej jak próbowałem materiały z pena odtworzyć to miał kłopot z filmami niektórymi, napisów w ogóle nie czytał i inne kwiatki.

Niezaktualizowany TV, dlatego. W moim 55w805c na początku też czasami zdarzały się zwiechy na parę sekund ale po czasie sam wracał do normy.Obecnie wszystko hula i nie zamieniłbym na żadnego innego pomimo że mam w kolekcji 2 ledy Samsunga i Sharpa.  

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Zmiana po 3 tygodniach czekania na ks8000 cena jego wzrosła do 10 000  z 8 000 . Walić ks8000 kupiłem ks 9000 i w czwartek mogę go odebrać. Cena mniejsza (zbiłem do 8400 z rabatem) niby zakrzywiony ale na sklepie dzisiaj oglądałem i jak to wygląda. Cieniutki pięknie działa. Nawet jak koleś włączył jedynkę z naziemnej to nie było tego dzikiego obrazu jak w niektórych tv.

 

Nie rozumiem czemu ks8000 tak podrożał że jest droższy od ks9000 :D (pipi)a niezrozumiałe to dla mnie i to tylko w 55 calach. Bo przy 65 ks9000 jest o tysiaka droższy. Myślałem nad 65 calami dzisiaj w sklepie. Pan mi ustawił ks9000 i sobie oglądam 65 cali myślę.... myślę .... i za nic nie wymyśliłem skąd wziąć dodatkowe 4, 500 .  Zostaje przy 55 calach a za 5 lat kupie oleda 65 czy 70 :) 

 

Oczywiście wziąłem poszerzoną gwarancje na 5 lat od wszystkich wypadków a to też niestety kosztuje. (1600 zł) . Wykosztowałem się  i budżet remontowy oficjalnie się wyzerował i licznik przekręcił. Teraz jestem na srogim minusie. Tokyo Mirage chyba kupie dopiero za miesiąc na 30 urodziny :(

Odnośnik do komentarza

dostałem rabat bo w euro agd poza tv kupiłem soundbara , kuchenke, okap, płyte indykcyjną  i pralke .  Do tego wkurzyłem się na to czekanie i powiedziałem że w media mają od ręki :sorcerer:

 

 

pytanko mam do obeznanych czy do 4k trzeba jakiś specjalny hdmi kupić a jak tak to co polecacie ? 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie bierzcie tego samsunga. No nie wiem, czy jam am pecha, ale dziśstarszy przyjechał oglądać telewizor, swoim fachowym okiem i już zobaczył, że kąty na dole jakoś luźno chodzą, wcisnąłem obudowę i "weszła", niby jest ok, ale to przecież w poniedziałek było wszystko ok i znowu się spier.doliło, tylko w innym miejscu?

Niby teraz sam wczepiłem i jest dobrze, ale jak znowu się spier.doli, to chyba będę musiał dzwonić, niech przyjadą, spiszą protokuł - w sumie teraz to oni montowali, a najlepiej jakbysmy przejechali się do neonetu po zwrot siana. SAMSUNG = SZAJSUNG.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JEszcze kilka słów kluczowych dla GOOGLE ANALITICS/AD WORD:

 

SAMSUNG KS7000 CZY WARTO

SAMSUNG KS7000 OPINIE

TELEWIZOR SAMSUNG KS7000 OBUDOWA ODCHODZI

SAMSUNG WYDAJE NIEPRZETESTOWANY TELEWIZOR

SAMSUNG KS7000 DROGI I ZJE.BANY.

UE60KS7000 NIE POLECAM

KUPIŁEM TELEWIZOR SAMSUNG KS7000 I PRZYSZEDŁ USZKODZONY, WRÓCIŁ Z SERWISU I PO TRZECH DNIACH ZNOWU SIĘ USZKODZIŁ

 

No nie wiem, może jeszcze na wykop z tym pójdę :)

Fanek, po prostu rogi telewizora na dole, możesz palcami przygnieść. Tak na minimetr się wciska i odciska:/

A wcześniej było tak, że z jednej strony dalej diody prześwitywały. BUBEL.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...