Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=5646493269 te kable

Ja kupiłem 2 x 1m i 1x 2m bo do xboxa dają porządny to zostal. Mają na różnych aukcjach różne kable.

 

Grzybiarz ja na razie mam tylko optyka od tv do ampi a reszta do tv. W konfiguracje pobawie się jak więcej czasu w wakacje będę miał bo teraz za mało czasu na wszystko

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Było już milion raz: nie ma różnicy na kablu HDMI, czy płacisz 10 0000 zł za metr, czy 10 zł. Różnice w jakości mogą się pojawić, jak potrzebujesz kilkanaście i więcej metrów. Ale tak na domowe warunki, to nie ma sensu przepłacać.

No a ja właśnie potrzebuje 10m HDMI 2.0 ... Czytalem, że powyżej 8 metrów już nie jest tak wesoło i trzeba dobry kabelek kupić, eh.

Odnośnik do komentarza

Blantman, jak żonka ogląda seriale, to za 10 zł na miecha możesz kupić pakiet ultra HD w TVN Player.

Ale nie tylko: http://player.pl/uhd,tno i nie ma reklam.

Ja kupiłem ale mi przy UHD ekran wczytuje się w nieskończoność :lapka:

 

Na razie kupiłem netfliksa 4k i kurde za długo wczytuje:). Lecę w lipcu zmienić uslugodawce neta bo podobno do 4k najlepiej mieć coś powyżej 25 a ja mam 10;).

Odnośnik do komentarza

Dobra, potestowałem trochę kdx8509c i mam sporo pytań co do 4k. Jak to poustawiać? Jeżeli chce mieć 4k to tylko w trybie kino? Przykładowo chciałbym prawilnie obejrzeć na yt materiał w 4k to jak mam to ustawić? Generalnie gry mam w trybie standard poustawiane pod siebie, jasnosc 100% , czujniki wyłączone itd. Czy jest jakiś upscaling? Czy to w telewizji czy na yt? Kurna głowię się nad tym, bo wydaje mi się, że powinna być lepsza jakośćna filmach 4k.

Odnośnik do komentarza

Ale ty oglądasz filmy 4k na yt?

Bo jeżeli tak, to przy filmie powinna byc ikonka 4k a i tak nie zawsze to działa. Wpisz samsung 4k suhd demo, mimo ze masz Sony i tam jakiś typ ngyun czy jakoś tak, wrzuca filmy w 4k. Obczaj te kulinarne filmy, powinny byc w 4k.

A co do ustawień, to ja głownie siedzę na tych fabrycznych. Ustawiłem tryb filmowy wg. filmu na yt i jak dla mnie jakoś za ciemno. Obczaj na yt best setting dla swojego tv.

Ps. Obczaj czy czasem w TVN player nie masz możliwości zakupu uhd, ja za dychę kupiłem, ale nie wiem, czy to tylko dla samsunga. Netlix tez nadaje w 4k (za 50zl miech)i... Mam strony na pm do filmów mkv:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Spoczko, jestem o krok dalej, wszedłem w opcje ustawienia zewnętrznych wejść hdmi i tam była opcja standard i ukepszona (4k) no to włączyłem ten lepszy sygnał, tv się zresetował i wydaje mi się teraz sygnał lepszy zarówno w tv jak i youtube :) jeszcze może kupię nowy kabelek hdmi bo nie pamiętam jaki wcześniej miałem przy ps4 ale na tv youtube masakrycznie pięknie się prezentuje, wreszcie ta jakość robi;)

Odnośnik do komentarza

U mnie odczuwam ten niski input lag. Przy graniu na PS3, nie ma różnicy, ale jak podpinam tablet, gram padem bezprzewodowo (pad też zawsze dodaje jakieś opóźnienie), to na poprzednim telewizorze był megalag - w Mario zanim wcisnąłem guzik od skoku, zdążyłem już wlecieć do dziury. A w Metal Slug non stop ginąłem.
Wczoraj odpaliłem Contrę na tym Samsung KS7000 i od razu trzy plansze musiałem ukończyć, bo tak przyjemnie się grało:) W końcu mój tablet posłuży za maszynkę do emulacji. 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...