Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krótka piłka, TV 50" - warto inwestować w 4k czy to za mała przekątna i lepiej kupić porządne full hd? Oglądanie z ~3m.

Zależy do czego, ja niedawno kupiłem 50w756 i jestem zadowolony. Obraz świetny, za dobre 4k trzeba zapłacić, ja wyszedłem z założenia, że lepiej kupić sprawdzony fhd niż budżetówke uhd.

 

 

Filmy, netfliks (także ważne, żeby go miał w oprogramowaniu :P) i jakieś party games, ogółem TV do salonu. W gralni mam Soniacza z minimalnym input lagiem, ale wiadomo, że do filmów, a do gier to zupełnie czego innego się szuka

 

 

Te rabaty będą we wszystkich sklepach?

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Ej ej ja mówiłem, że ceny tych udanych modeli z mega relacją cena jakość nie spadną jakoś mocno po premierze następców, bo ich poprostu nie będzie już za bardzo w sklepie.. Ostatnio z ciekawości patrzałem w MM na swój TV i przez jakies 4 miesiące cena spadał o "jedyne" 400 zł co przy jego cenie wyjściowej i tego co mi dał wrażeń przez te 4 miesiące to trochę taki se deal.

 

ps ostatnio jechałem na kilkudniową delegacę do mieszkania firmowego. Był tam jakiś starszy TV 50 cali, podłączyłem prosiaka. No kerwa różnica generacji względem obecnego TV. Aż oczy oczy przecierałem.

Odnośnik do komentarza

Cena spadła w ciągu miesiąca bo kto niby kupuje jakieś bekowe 43 cale a dzik już balonowi dokucza. No nie ładnie.

43 cale do grania na konsoli i oglądania filmów ? To trzeba mieć dobry wzrok albo siedzieć blisko ekranu.  Ceny nie spadają przy tych flagowych produktach z wyższej półki. Jak patrzę na ostatnie miesiące to ceny mocno wyhamowały. Pewnie spadną jak nowe modele będą już na rynku ale to będzie wyprzedawanie z magazynów i tak jak balon pisze te lepsze szybko znikną. 

Odnośnik do komentarza

Mam dobre full hd. Macie racje zostane przy nich. Przeciez 43 cale to niemal jak za czasow psx.

Gadki takie same jak nie zobaczysz roznicy na full hd pomiedzy ps4 a pro.

Jednak zaryzykuje, kupie i zdam relacje czy za bardzo nie widac roznicy oki misiaczki?

Za to na 50 calach na 17cm wiekszej przekatnej, czyli na przekatnej wiekszej o benis juz doskonale widac efekt wow. Ja nie wiem jakie wy narkotyki bierzecie.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

acha jeszcze parenascie stron temu gdy pisalem o 32 calach, to wszyscy (pipi)ili, ze widac 4k golym okiem, tak jak na monitorach i zebym poszedl do okulisty, 20 stron pozniej nagle jednak nie widac na 43 xD 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No mowie ze z pro i zwyklym ps4 tez nie bylo widac zadnych roznic.

 

Urban legend, ktos pier.dolnal taka glupote reszta powtarza. W dodatku trzeba zaznaczyc ze ktos kto nie mial stycznosci zapewne z dwiema wersjami.

 

Czaicie 4 razy wiekszej rozdzielczosci nie widac na 109 cm matrycy. Mocna rzecz. Wiadomo ze w epoce 60 calowych kolosow 43 cale to najmniejsza opcja ale to dalej duzy tv.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...