Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Te zniżki to ściema wielka. Samsung 49" ks7000 kosztuje więcej niż bez promocji gdzie indziej :P

 

Ja tam widze normalną cene, patrzyłem właśnie po tych Samsungach jako punkt odniesienia.

49" w ogóle nie widze w tej chwili.

60"  6500zł

65" 8000zł

 

Obczaj jeszcze raz;)

Odnośnik do komentarza

Daj f5 xD  na lapku nic mi nie znajduje

 

 
Wyniki wyszukiwania dla 'SAMSUNG UE49KS7000'

Brak wyników wyszukiwania.

 

 

Mediaexpert to wiem, że zawsze robią wał i podbijają cene, na NEONET mało kiedy widze u nich takie promocje, w zasadzie sobie nie przypominam, pewnie troche walczą o klientele. Porównując po tym KS7000 cene są normalne wzg innych sieciówek.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Narazie nie gierki tylko tv.

Ale zauwazylem ze czasem ten intensywny bialy sie zlewa. Np skokow nie mozna ogladac bo jak ktos ma bialy stroj to sie zlewa jak mam wlaczony hdr. To sie jakos ustawia czy ma byc? Barwy w hdr sa niesamowite ale to mnie wkurza troche.

 

Gierki dooiero sprawdze wieczorem, mam zamiar tlou ogarnac bo ponoc w natywnym 4k

Albo nba 2k17

Odnośnik do komentarza

Narazie nie gierki tylko tv.

Ale zauwazylem ze czasem ten intensywny bialy sie zlewa. Np skokow nie mozna ogladac bo jak ktos ma bialy stroj to sie zlewa jak mam wlaczony hdr. To sie jakos ustawia czy ma byc? Barwy w hdr sa niesamowite ale to mnie wkurza troche.

 

Gierki dooiero sprawdze wieczorem, mam zamiar tlou ogarnac bo ponoc w natywnym 4k

Albo nba 2k17

Co do hdr to polecam do sprawdzenia na początek FFXV, NBA2k, Ratcheta i Infamous First Light.

 

Co do jasności przy normalnym oglądaniu tv to może podświetlanie sobie obniż?

Odnośnik do komentarza

Na Samsungu jak jest gra/film z hdr to wyskakuje napis przy ładowaniu że "odtwarzane jest video hdr".

 

Jak masz w konsoli/bd playerze hdr na auto to automatycznie ci odpali w TV.

 

W samsungu jest też tryb obrazu HDR+ czyli nakładanie (emulowanie) efektu "hdr" do treści bez hdr. H ujówka do spodu. Unikać jak ognia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...