Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za rady, jestem szczęśliwym posiadaczem b7, nie wiedziałem że tak trudno kupić dobry tvik,  każdy z danych sklepów miał różne opinie, ale gdy poczytałem na forach to miałem większą czasami wiedzę o tych co sprzedają ;), też tak myślę że jednak ledowe tv za tą cenę nie dają takiej frajdy wizualnej co daje oled, ale to może być moja opinia bo nie wiem jak tam kalibracja podciąga dany dobry model np Sony .Co do kalibracji ma ktoś jakieś parametry by ustawić jeszcze lepszy obraz do gier, no i teraz muszę moje ps4 wymienić na pro bo to nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza

Jasne bebechy te same, ale np.moim zdaniem wizualnie lepiej się prezentuje czarna ramka w C7 niż srebrna B7. Lepiej się ogląda gdy masz na ekranie tą idealną czerń i jeszcze ramkę w tym kolorze, a ten srebrny pasek jakoś tak...  Oczywiście większość może nawet nie zwracać na to uwagi i super :) . Również gratuluje zakupu, ja po 7 miesiącach nadal się jaram tym tv

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, seb.maz napisał:

Jasne bebechy te same, ale np.moim zdaniem wizualnie lepiej się prezentuje czarna ramka w C7 niż srebrna B7. Lepiej się ogląda gdy masz na ekranie tą idealną czerń i jeszcze ramkę w tym kolorze, a ten srebrny pasek jakoś tak...  Oczywiście większość może nawet nie zwracać na to uwagi i super :) . Również gratuluje zakupu, ja po 7 miesiącach nadal się jaram tym tv

 

No widzisz a ja mam betonową ścianę za telewizorem i srebrna ramka idealnie mi się z nią zgrywa ;) Po za tym w opinii mojej lubej b7 ma ładniejsza podstawę ;) 

Odnośnik do komentarza

Racja. Każdy patrzy pod siebie. Ja chce sobie zrobić ceglana ściankę z led'ami na biało, tak jak jeden z forumowiczów - za jakiś czas. Dlatego tez na takie detale będę zwracał uwagę juz przy kupnie.

 

7 godzin temu, Lukas_AT napisał:

C7 w UK stanialo do 1400 funtów w Currys. Jesli ktos jest bardziej wrazliwy na mozliwosc wypalenia to ubezpieczenie jest za 5,50 miesiecznie. Wtedy mozna spac spokojnie, a i tak bym wzial ubezpieczenie na jakikolwiek telewizor, na ktory wydaje wiecej niz 1000 funtów.

Rzeczywiście... 1 599 euro, a jeszcze niedawno bylo po 1 999. Ciekawe czy ceny podskoczą przed świętami, żeby było z czego spuścić ? 

 

Niestety ale mam inne wydatki teraz. Tv będzie na mikołaja dopiero :( 

 

p.s

jezeli sklep nie zaproponuje mi ubezpieczenia na sprzęt, gdzie się zgłosić? Może do ubezpieczalni samochodowej Axa, ponoć wszystko ubezpieczają?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No miałem z tym b7 jeszcze poczekać, ale gdy po marketach zaczęły znikać z magazynów i zostawać same z wystawy, przestraszylem się i kupilem za 5300zl a pewnie jeszcze poleca w dół, ale czy już nie zostaną same przegrzebane sztuki, bo b8 już wchodzi na rynek za 8999

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Yakubu napisał:

Ktoś tu pisał o jakiejś stronce/forum gdzie można znaleźć ustawienia do tv, jakby ktoś przypomniał to by było miło. Starszy kupił SONY LED KD-65XE8505 i jak oglądał wczoraj mecz w 4k, to pisał, że szału nie robi. Może na jakichś innych ustawieniach byłoby lepi.

Wystarczy odpalić tryb live football, różnica jest przeogromna .Mecz w 4K oglądał na C+4K? Czy piszesz o Polska vs Chile na tvp1:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...