Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wojtas1986 napisał:

Tylko Oled Kurła !

Jeszcze niedawno sony było królem xd

 

 

52 minuty temu, sprite napisał:

Jakiś telewizorek 4k dla kumpla do gierek za 2/2,5k? Znajdzie się w ogóle coś w tej cenie?

Ile cali?

Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Wy tak na serio ? człowiek chce kupić tv za 2,5 tyś a wy wyskakujecie "Niech dozbiera do B7" dlaczego nie do FZ800 ?. Nie każdy musi mieć oleda i nie każdy ma budżet na niego. Może zamknijmy temat i zostawmy notkę "CHCESZ KUPIĆ TV, KUP B7"

Moim zdaniem to byla właśnie ironia, ale mogę się mylić! ^^

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

A ile cali w tej cenie da radę, żeby było bez cringe’u?

Widzę 49 calowy Sony XE 7005 nie jest to najlepszy tv na świecie ale ma niski input lag i przyzwoita jakość jak na taką cene. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dziękuje kolega :lapka: 

 

edit: @_Be_ widzę, ze jest w Empiku 55 calowa wersja, która ma lepszą matrycę VA. 2,5 krotnie lepszy kontrast

 

http://www.empik.com/telewizor-sony-kd55xe7005baep-led-55-4k-usb-wi-fi-smart-tv-sony,p1196662216,elektronika-p?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=oferty_cpc&utm_content=p1196662216

 

edit2: chociaż to sprzedaje jakiś Solpol a nie empik.com więc pewnie jakiś powystawowy :/

 

jeszcze na mediaarena jest za 2579

 

http://mediaarena.pl/pl/p/telewizor-SONY-KD-55XE7005-55-4K/4611

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Wy tak na serio ? człowiek chce kupić tv za 2,5 tyś a wy wyskakujecie "Niech dozbiera do B7" dlaczego nie do FZ800 ?. Nie każdy musi mieć oleda i nie każdy ma budżet na niego. Może zamknijmy temat i zostawmy notkę "CHCESZ KUPIĆ TV, KUP B7"

 

Przecież to jest oczywista ironia. Chyba miała być parodia tych legendarnych fanbojów OLED-a, którzy za każdym razem niezależnie od preferencji radzą TV od LG o których póki co czytam już któryś raz w tym temacie a jeszcze żadnego tu nie spotkałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

 

Przecież to jest oczywista ironia. Chyba miała być parodia tych legendarnych fanbojów OLED-a, którzy za każdym razem niezależnie od preferencji radzą TV od LG o których póki co czytam już któryś raz w tym temacie a jeszcze żadnego tu nie spotkałem.

Pamiętajcie o wypaleniach na ekranie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

szwagrowi sie celownik w kolofdjuty wypolił 

:nosacz:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Panowie ktoś rozwalił mi matryce w ks700 przez co mam pęknięcie na środku ekranu i mase artefaktów . Chce kupić nowy tv gdzie odczuje skok jakości przy przejściu z ks7000 coś do 1500e się znajdzie? Przeglądając internet doszedłem do wniosku że wybór jest między x900f i lg b7 bo są w podobnym pułapie cenowym.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, chris85 napisał:

Pamiętajcie o wypaleniach na ekranie.

 

szwagrowi sie celownik w kolofdjuty wypolił 

:nosacz:

 

Jak szwagrowi to szkoda, jak somsiadowi to dobry telewizor :shieeet:

Jeśli kolega może dołożyć jeszcze z tysiaka to za 3500zł było kilka propozycji ze 2 strony temu, kupi się już 4K HDR z ok 450nit 55"

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie ktoś rozwalił mi matryce w ks700 przez co mam pęknięcie na środku ekranu i mase artefaktów . Chce kupić nowy tv gdzie odczuje skok jakości przy przejściu z ks7000 coś do 1500e się znajdzie? Przeglądając internet doszedłem do wniosku że wybór jest między x900f i lg b7 bo są w podobnym pułapie cenowym.

LG B7 :lapka:

 

ewentualnie ten nowy samsung z motionflowem, ktory ma laga na poziomie 30 ms

Odnośnik do komentarza

Każdy z serii Qled to ma? Korci mnie OLED ze względu na te czerń , która pewnie mocno robi w giereczkach. Czyli patrząc na pułap cenowy mam do wyboru B7/C7 albo Q6/Q7 . Jak ktoś miał styczność niech da znać bo w piąteczek bym pojechał już kupić .

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Sam ma soniacza ktoremu jak odpale uplynniacz na maksa to jest petarda, z tymże kosztem ciulatych artefaktow, a w tym Samsungu wszystko bangla jak ta lala. 

 

Generalnie spoko czerń, ale czy tym sie bym jarał na sto pro? czy raczej za(pipi)ista plynnoscia i obrazem jako calosc? Za(pipi)ista czern to uzyskalem i w swoim tv. Wiadomo ze to nie ta sama liga co w B7. W sumie teraz to mialbym trudny wybór po wypluciu tego Samsunga. 

Odnośnik do komentarza

Problemem też jest cena przebitka dość spora i to nie za topowy model bo ten stoi w wersji 55 cali za 2300e . Jak pisałem mój pułap cenowy to 1500e w tej cenie jedyny QLED jaki stoi to q6fn . Ciekawi mnie ten upłynniacz , 120fps na konsoli  PANIE ELEGANCKO.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...