Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, mozi said:

Przeczytałeś co napisałem? Czy pierdzisz dla zasady? Pisałem o moim przypadku jakbyś nie doczytal wyebane mam czy jakiś random kupi tv i jaki. 

To nie było do Ciebie konkretnie ani nawet nie było negatywne. Zwyczajnie kilku ludzi w tym temacie, w tym ja sam, strasznie długo wybiera TV. Problem zbyt mocnej rozkminki generalnie chyba.

 

Nawet ktoś tu fajnie zażartował, że lepiej wybierać bez końca latami, bo przy kupnie temat traci usera i można zamykać. 

 

Sorki, jeśli zabrzmiało to jak atak. Miało być na wesoło i chyba nie wyszło.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kupował przedłużenie gwarancji na Oleda?

Znajomy kupił na aukcji, chce przedłużyć gwarancje,ale gdzie nie napisze to dostaje tego typu odpowiedzi:

 

Cytat

w odpowiedzi na Pana pytanie odnośnie wypalenia matryc w telewizorach OLED informuję, że zgodnie z zapisem z naszymi ogólnymi warunkami serwisowymi OWOS przedłużona gwarancja nie obejmuje wymiany ekranu OLED w przypadku jej wypalenia.

 

Ubezpieczenie telewizora obejmuje?, bo nie powiem wygląda to z lekka śmiesznie...

 

Odnośnik do komentarza

w ogóle nie - przedłużenie gwarancji to kompletnie co innego niż ubezpieczenie, w skład którego wchodzi choćby ochrona od NW.

Przedłużenie gwarancji o dodatkowe 3 lata często kosztuje grosze patrząc na cenę telewizora - za swoje 75 cali dałem chyba 500 zł, a gwarancję mam na 5 lat.

 

Nie raz w temacie ludzie pisali o przedłużaniu gwarancji jeżeli ktoś się boi wypaleń, a wychodzi na to, ze to stek bzdur.

Odnośnik do komentarza

No przecież ja smieszkuje.
Ja już 3 lata temu wiedziałem że tylko oled.
A za 2 lata będę wiedział że nigdy wincyj oled.
LG life's good.

Moje przyzwyczajenia bez zmian.
Konsola odpalona w menu tv ze statycznym tłem a ja leżę na wyrze z tel w ręku.
Trochę tak dziwnie teraz się czuję z tym.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
No przecież ja smieszkuje.
Ja już 3 lata temu wiedziałem że tylko oled.
A za 2 lata będę wiedział że nigdy wincyj oled.
LG life's good.

Moje przyzwyczajenia bez zmian.
Konsola odpalona w menu tv ze statycznym tłem a ja leżę na wyrze z tel w ręku.
Trochę tak dziwnie teraz się czuję z tym.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Jak obraz jest dłużej statyczny to się ściemnia. Jak zostawisz Netflixa czy inną apke w "bezruchu" to się włączy wygaszacz. Szkoda, że na konsoli nie wchodzi jak się właśnie dłużej nic nie robi.
Odnośnik do komentarza

Dobry LCD świeci mocniej niż OLED. Zabawa się zaczyna jak wchodzi do tego czerń. Jak głównie w dzień to lepiej LCD jak w nocy lepiej OLED. Wolisz mocne świecenie z gorszą czernią poświatą wokół jaśniejszych rzeczy czy trochę ciemniejszy obraz z idealną czernią? Oba tv są bardzo dobre i z każdego raczej będziesz zadowolony, kwestia osobistych preferencji. Sam niedawno miałem w miarę spoko 65 LCD, zamieniłem na 65 OLED i w pewnych sytuacjach bardziej mi się podobał obraz na starym tv (szczególnie w jasnych scenach), ale za to w ciemnych czy w bardziej rzeczywistych kolorach jednak wolę nowy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mozi napisał:

Obstawiam że niżej niż te 14k nie zejdzie co i tak jest zajebista cena. Zastanawiam się tylko między c1 a g1. Ktoś wspominal że gwarancja inna? 

Na G1 jest 5 lat gwarancji na wypalenia, na c1 nie ma, pewnie dla tego że ten G1 ma jakiś inny panel.

Odnośnik do komentarza

60 Hz.

 

Przepraszam, to błąd na stronie - TV ma 120 hz matryce wdług strony producenta

https://www.philips.pl/c-p/55OLED706_12/oled-7-series-telewizor-oled-4k-uhd-android

Spoko okazja.

 

LG OLED55A13LA 60 hz

https://www.x-kom.pl/p/635945-telewizor-55-59-lg-oled55a13la.html

 

za 3199 z kodem bf2021

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...