Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z C1, nie mogę aktualizować aplikacji. Wyskakuje komunikat, zawartość jest niedostępna, brak zawartości. W menu głównym mam tylko te 3 kafelki na górze, na środku z aplikacjami na dole te z panelem domowym, airplay itp. Te z różnymi filmami, ostatnimi przeglądanymi stronami itd w ogóle się nie wyświetlają. Wyszukiwanie głosowe też nie działa, komunikat o tymczasowym problemi przy połączeniu z serwerem (300).

Oczywiscie net podłączony, aplikacja działają gdy pominę aktuliazacje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2021 o 13:06, YETI napisał:

Mam problem z C1, nie mogę aktualizować aplikacji. Wyskakuje komunikat, zawartość jest niedostępna, brak zawartości. W menu głównym mam tylko te 3 kafelki na górze, na środku z aplikacjami na dole te z panelem domowym, airplay itp. Te z różnymi filmami, ostatnimi przeglądanymi stronami itd w ogóle się nie wyświetlają. Wyszukiwanie głosowe też nie działa, komunikat o tymczasowym problemi przy połączeniu z serwerem (300).

Oczywiscie net podłączony, aplikacja działają gdy pominę aktuliazacje.

Gdyby ktoś miał podobny problem, odłączenie od napięcia na minute pomaga.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Chyba nie muszą, skoro oficjalne serwisy w swoich ubezpieczeniach i przedłużonych gwarancjach wyłączają wypalenia. :dafuq:

 

To pewnie jak z tym, że nie można ubezpieczyć się na Mazurach od wybuchu wulkanu.

 

Czemu? Bo nie ma tam wulkanów. :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja miesiąc temu zauważyłem czarną kropkę na b8 oled. Odświeżanie i czas załatwiły sprawę. Na samym początku też miałem wypalonego piksela, a teraz ani śladu. Banding to samo.  Zauważyłem, że jak coś się dzieje to po prostu nie panikować tylko poczekać. Wspaniałość oledów.

( oczywiście wiem  że może się zebac niedouratowania.)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lord Protector napisał:

Panowie jaki monitor pod series X, bardziej zależy mi na FPS czyli 120 hz niż na 4K jest coś wartego polecenia? 

 

To może być "droga impreza". Monitorów, które mają port lub więcej portów hdmi 2.1 jest mało, a jak już są to drogie. Jeśli to ma być do gry online to zdecydowanie polecam monitor 24 - 28 cali, z matrycą TN. Jak nie do online a do gry offline to może być telewizor lub monitor jaki sobie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Ja gram na 32 calowym monitorze i 24 dla mnie obecnie jest zdecydowanie za mały nawet do grania online. Musiałbym mieć nos w monitorze by trafiać w te małe główki.

 

W zasadzie co kto lubi, ale sporo zależy też w jakiej odległości siedzi się przed monitorem. W monitorach do 28 cali łatwiej ogarnąć wzrokiem wszystko, zakładając że siedzi się na fotelu przy biurku. Dużo ludzi grających nazwijmy to zawodowo gra na monitorach 24-28 ustawionych na biurkach siedząc na krześle. Dla osoby, która gra w ten sposób uważam nie warto kupować większego monitora bo strasznie wali po oczach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...