Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zainteresować się modelem Sony KD-55X8505C. Bardzo dobry 4k, choć Panasonic TX-55CX700 jest jeszcze lepszy. Oba telewizory wyposażone są w matryce VA. Panele tej technologii zapewniają lepszą czerń i kontrast niż odpowiedniki IPS, choć degradacja kolorów pod katem jest tu większa. Input lag w obu propozycjach zadowolą każdego gracza. Panas również zachwyca jakością odwzorowanych barw. Stosunek jakość - cena wypada zatem nad wyraz korzystnie. Jeszcze bardziej interesujący jest CX800, czyli klasę wyższy model. Ma lepsze parametry vide ostrość upłynnianego obrazu. Problemem jednak jest tu jednak cena. Gdyby kosztował do 1600zł więcej, byłoby to do przełknięcia, ale oferuje niewiele więcej od 700E, a za 55" należy zapłacić niemal 4000zł więcej. Przesada.

Odnośnik do komentarza

36ms w trybie gra, podobno do 40ms nie czuć różnicy

 

Jest jeszcze w705 z input lagiem ~13ms, ale jest dostępny w maksymalnie 48", co go u mnie dyskwalifikuje

 

Mój obecny, stary telewizor ma 16 ms... Wolałbym znaleźć coś o podobnej liczbie, ale pewnie z taką dużą matrycą jak 50 cali to ciężko.

Odnośnik do komentarza

 

36ms w trybie gra, podobno do 40ms nie czuć różnicy

 

Jest jeszcze w705 z input lagiem ~13ms, ale jest dostępny w maksymalnie 48", co go u mnie dyskwalifikuje

 

Mój obecny, stary telewizor ma 16 ms... Wolałbym znaleźć coś o podobnej liczbie, ale pewnie z taką dużą matrycą jak 50 cali to ciężko.

 

W tym przedziale cenowym to ciężko o takie wyniki, bardzo dobry input lag posiada LG 50LF652V, 23ms lub większy LG 55LF652V, ceny odpowiednio około 2600 i 3150 no i mają matryce 120Hz.Sam się zastanawiam nad jednym z nich.

Odnośnik do komentarza

@figaro

 

no ja przez ostatnie kilka lat gry multi ogrywalem na monitorze z lagiem na poziomie 3ms, wiec mi jest tym bardziej ciezko znalezc tv w rozsadnym rozmiarze i niskim opoznieniu.

 

chociaz gdzies czytalem, ze podobno do 40ms nie czuc roznicy, ale nie wiem ile w tym prawdy. ktos sie wypowie?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Jakby co to w biedrze rzucili kable HDMI po 17zeta :D należy pamiętać, że jeśli w ciągu dwóch lat coś się stanie z kablem to w biedrze bez problemu zrobią zwrot kasy, bo przy takiej kwocie nie bawi się w wysyłanie do serwisu jak w media expert XD wystarczy wtedy tylko paragon.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...