Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem sobie SR po około 120h w Expeditions i miło jest dla odmiany pojeździć sobie po drogach. Użerania się z dźwigami i przyczepami też mi brakowało, grając z GP zatrzymałem się na Alasce a teraz mam gierkę + year one pass tak więc będzie co robić bo wciągnęło na nowo błyskawicznie. Szkoda tylko że graficznie tytuł jednak odstaje dość zauważalnie od nowszych Ekspedycji, gram na XSX. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mimo wszystko nadal daje radę. Aktualnie kończę DLC w Karolinie Północnej i zaczynam zwiedzać sobie Kazachstan.

 

19028b8016136-screenshotUrl.thumb.jpg.280725fa57d8dbd9cf5ba5c496a0f880.jpg

 

Szkoda że kraj Borata ma tylko jedną dużą mapę, na szczęście ta jest ciekawa i nie wyobrażam sobie abym nie wykorzystał tutaj kultowej Buchanki bo do tej pory rdzewiała w garażu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Za kasę pojazdy to jak wspominałeś Tatry oraz.. Zikz 612H Mastodon. Zdecydowanie warto go kupić bardziej  niż inne, ze względu na właściwości terenowe, opony ma te same co Zikz 605R i Tatarin a ten unikalny typ opon w Snow Runner gwarantuje przejezdność przez każdy teren bez instalowania modów. Opisywałem Mastodona nawet kilka stron temu, gorąco go polecam!

 

Ze scoutów jak masz odblokowanego Tatarina to cała reszta za $ nie ma zbytnio sensu. Jeśli nie masz Tatarina to może Ci podpasować ten Khan 39 Marshall - przejedzie wszędzie a jedyny fakap to znerfiony bak z 80 do 40litrów. Ale podpięta przyczepka cysterna rozwiązuje ten problem. Te wszystkie Jeepy, LandRovery nie radzą sobie aż tak dobrze gdy się zakopią w głębokim błocie. Są w grze raczej jako love letter dla największych fanów. Poza tym jak w Amurze odblokujesz Zikza 605R to już wogóle nie będziesz potrzebował żadnego scouta bo tą ciężarówką wjedziesz wszędzie, jest fhui przegięta!

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki kupi się, zobaczyłem po ile te pojazdy ściągane od dealera z Turcji to się nie ma co zastanawiać :cebula: ale taki czołg jak Mastodon to raczej poczeka aż faktycznie będę miał jakieś trudne zadania a nie robił sobie easy mode na początkowych mapach z podstawki, już KRS58 jeździ jak głupi. Khanika znam z Ekspedycji i tak średnio go lubię, wolę scouta 800. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem trochę na kierownicy i po kilku patchach naprawdę dobrze czuło się teren, skrzynia też robi robotę, tylko, że nie masz tu klasycznego "manuala", tylko coś takiego, można sobie fajnie wszystko przypisać pod skrzynię. Padem na pewno wygodniej sterować całą resztą oprócz jazdy, bo dosć sporo funkcji jest do ogarnięcia.

 

Made a short guide to the Snow Runner gearbox from my experience so far : r/ snowrunner

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo, to nie jest symulator ciężarówki w trudnym terenie i nie masz 16 biegów.

Możesz jeździć w automacie co jest mało efektywne, bo z dużym ładunkiem pod górę będzie Ci auto ciągle redukowało biegi i wytracalo prędkość praktycznie do zera przy tych redukcjach i tak samo jest w dużym błocie, na automacie dodatkowo prędzej ugrzęźniesz. Lepiej jechać na niskim biegu. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Ale bym pograł znowu jak tak czytam wasze posty, ale kurła mdli mnie od kamery w tej grze. W sensie we łbie mi się kręci i nie jestem w stanie w to grać. Kupiłem i pobawiłem się może z 6 godzin. :yao:

To jest ciekawe, bo mam tak przy każdej grze TPP, wszystkie Uncharted, Gearsy, Assasiny, Plaque Tale nic nie ograłem bo nie byłem w stanie, ostatnio kupiłem sobie Days Gone i oddałem, bo po godzinie miałem takie mdłości, że masakra. Co ciekawe w CoD nic mi się nie dzieje, nie TPP, ale też mocno się tam kręci w każdą stronę kamerą i nic mi nie ma. W SnowRunnera też na szczęście nic mi nie ma. 

 

 

5 godzin temu, dominalien napisał(a):

Kupiłem Mud Runnera na promocji, pograłem trochę na klawiaturze i potem ożywiłem starą kierownicę Thrustmastera. Różnica jest kolosalna, kierownica zmienia całą rozgrywkę. A ja się cieszę, że wykorzystuję znowu stary sprzęt.

Na klawiaturze :yao:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wooyek napisał(a):

 

To jest ciekawe, bo mam tak przy każdej grze TPP, wszystkie Uncharted, Gearsy, Assasiny, Plaque Tale nic nie ograłem bo nie byłem w stanie, ostatnio kupiłem sobie Days Gone i oddałem, bo po godzinie miałem takie mdłości, że masakra. Co ciekawe w CoD nic mi się nie dzieje, mimo że kamera tam też jest mocno dynamiczna. W SnowRunnera też na szczęście nic mi się nie dzieje. 

 

Witam w klubie. :) No jest to przedziwne. Od lat szarpie w PUBG i nie ma żadnego problemu, GTA V setki godzin przegrane i też okej, jakies sportowki czy RPG izometryczne też okej, ale Uncharted bardzo nieprzyjemnie (trójkę na siłę skończyłem, ale było ciezko), Bioshock bez szans, jakies platformery TPP typu LEGO też bez szans. Ciekawe o tyle że za dzieciaka na PC grałem bez problemu we wszystko więc wydaje mi się że to może mieć coś wspólnego z odświeżaniem albo po prostu rozmiarem nowoczesnych tv. Szkoda w chvj.

Odnośnik do komentarza

To u mnie GTA, RDR, wszystko jest praktycznie niegrywalne, nie wiem czy jest jakaś gra TPP którą jestem w stanie grać, TLoU to samo. 

Mi się to działo i na konsoli i na kompie teraz, także czy dużo klatek na sekundę czy mało, czy duży TV czy mniejszy monitor, u mnie bez różnicy. To jest chyba spowodowane, że ja siedzę w miejscu, kamera szaleje i błędnik świruje. Tak samo nie mogę jechać autem czy czymkolwiek i czegoś czytać, czy siedzieć na smartfonie. 

Edytowane przez Wooyek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia od czego to może zależeć, ale dlatego chyba lubię strategie czy jakieś izometryczne gry. Tam po prostu nie zasuwasz z kamerą w każdą możliwą stronę w ułamku sekundy. 

 

Kumpel mi mówił żebym kupował VR, myślę że jakbym to tylko założył na łeb to bym wyrzygał wnętrzności. :bad:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dziwne. Mam natłuczone na PS5 prawie 1100h i ani razu nie miałem dolegliwości związanych z grafiką w SR. Ba, granie w to działa na mnie relaksacyjnie i odprężająco, zwłaszcza po sesjach w gry jaskrawe graficznie (Far Craye, Borderlandsy) lub wymagające skupienia i koncentracji (Elden Ring, ESO). No ale każdy ma swoje, na mnie grafika ze Snow Runnera i gier pixelartowych działa kojąco. Mam nadzieję że przy BG3 będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...