Opublikowano poniedziałek o 18:285 dni W SR wszystko zależy od opon i stanu zawieszenia. Przy niewłaściwych oponach lub rozwalonym zawieszeniu pojazdy zachowują się zupełnie inaczej.
Opublikowano poniedziałek o 22:425 dni No taki Scout podskakuje jak resorak na najmniejszych kamyczkach
Opublikowano wtorek o 06:295 dni To prawda, nie czuć wagi pojazdów, te wielotonowe bydlaki podskakują jak balony na nierównościach (w Taymyrze są takie kłody poukładane w błocie, jak się po tym jedzie to niezła komedia jest).
Opublikowano wtorek o 06:445 dni To pewnie trochę pozostałości z Mudrunnera, a trochę specjalnie, żeby było trudniej ;)
Opublikowano wtorek o 12:434 dni 5 hours ago, Bartg said:To pewnie trochę pozostałości z Mudrunnera, a trochę specjalnie, żeby było trudniej ;)Akurat Mudrunner nie ma tego problemu i tam czuć moc i masę pojazdów bardziej niż w Snow. Myślę, że te skaczące auta to pokłosie tego , że gra miała być bardziej dynamiczna niż właśnie Mudrunner i faktycznie - jest szybciej i bardziej dynamicznie, no ale łatwiej jest się wywalić na bok.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.