Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze koty za płoty ;) na kierownicy gra się bardzo fajnie. Ustawiłem shifter pod zmiany biegów, bo skrzynia biegów jest "inna" niż w normalnych samochodowkach. No nie powiem, ciekawe doznania brnięcia w błocku. Gra mnie zaciekawiła i tak jak wyżej wspomniano, na mnie też działa chillout'owo. Będzie dobrą odskocznią od innych gierek.

Odnośnik do komentarza

Oooo, jak bym pozbierał przyczepy z wszystkich dotychczas odwiedzonych lokacji to byłbym milionerem. Kilka nawet tych najcięższych pod siodło leży w gęstwinie drzew.

Dali by harvestera pod wycinkę drzew i przemodelowanie mapy. 

Chociaż na mapach z obróbką pola tak średnio się chciało kosić. 

Odnośnik do komentarza

No, to też teraz jak wróciłem do gry to se już sprzedaję na bieżąco te co mi akurat nie są potrzebne ewentualnie strategicznie gdzieś zostawiam żeby potem można było szybko coś zgarnąć. Ale nie obraziłbym się na opcję żeby wszystkie sprzedać przez wybór jednej opcji tak jak jest z ich usuwaniem :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Boomcio napisał(a):

 

Chociaż na mapach z obróbką pola tak średnio się chciało kosić. 

 

Tam na polach jest jedna misja z zasiewami i zbieraniem upraw, którą można przechodzić wiele razy i farmić kasę. Jest to czasochłonne ale da się. Choć kasy mi nie brakuje (jakieś 2.680.000$ zarobione legitnie na koncie) to przetestowałem robiąc tą misję trzy razy. 

A naczepy, przyczepy zawsze zbieram z map i sprzedaję jak już mam wbite 100% danego dlc. Na "sprzątanie" sprzętu schodzi ok 2-3 ha ale dla kasy zdecydowanie warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sezony 1-4 robić później tak jak wychodziły czy warto w któryś wskoczyć może na chwilę bo gdzieś będzie jakiś fajny truck żeby zgarnąć do garażu? 

 

W ogóle wczoraj odpaliłem na chwilę coś sprawdzić i znowu musiałem więcej pojeździć, aż mi się odechciało grać w Eldena. 

 

friendship ended with rycerzyki nów ciężarówki is my best friend 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bartg napisał(a):

Poziom frustracji będzie podobny momentami do Eldena :D Chyba najlepiej znaleźć na Amurze ZiKZ 605R, nie wiem czy nadal jest taka OP jak była bo dawno nie grałem, ale kiedyś była.

 

Zikz605R jest nadal mega kozakiem, nie został znerfiony. Nadal mój namber łan jako ciężarówka do targania wszystkiego oraz jako scout. A Amur, tak jak Elden Ring - wymaga odpowiedniego podejścia. To dlc oddziela niedzielnych snow runnerowców od prawdziwych expertów wirtualnego offroadu :dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...