Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Faka napisał(a):

Z ciekawości, napiszcie mi, ile trzeba tak naprawdę wydać hajsu, żeby mieć całą, kompletną grę? A czytam temat, ale widzę, że tych dodatków jest tyle, co jak w Simsach XD. Nie żebym tego nie pochwalał, ale tam tyle tych season passów było, że nie wiadomo, co kupić. 

350 ziko za gre z 4 year passem. W porównaniu do simsów czy cities skylines gdzie trzeba włożyć grube tysiące to wydaje się tanio. Ja chyba nawet podstawki nigdy nie skończę więc nawet nie myślę o dlc :D

 

image.png.b000ac63bfc2b9c1d6ce803ecff08545.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, genjuro napisał(a):

Spoko, rozumiem, ale tą ciężarówką na oponach szosowych daleko nie zajadę...

 

Ja od siebie mogę polecić ciułanie 92tysi na Azova64131 bo to jest prawdziwy gamechanger na początek przygody. A z dlc-kowych aut gorąco ale to mega gorąco polecam kupić za kilka realnych groszy TatręT813. Jest świetna, ma defaultowe opony błotne, zaraz po Zikz605R to moja druga ulubiona ciężarówka. Bardzo Ci pomoże w początkowych zadaniach

_____________

 

1925d9f687e72-screenshotUrl.thumb.jpg.5ac51285bfd37384fee4bb9bf704a104.jpg

Ten cieć stoi sobie i popija kawkę na balkonie jednego z budynków w mieście Żerbaj, gdzie wykonujemy kilka misji. Jest jeszcze jakiś żul siedzący na przystanku i kilka innych smaczków.

 

A ja tymczasem bawię się w Kazachstanie i muszę przyznać że tuż obok Amuru i Imandry to najtrudniejsza mapa ze wszystkich. Wymaga technicznej powolnej jazdy bo jest tu masa wąskich przejazdów między skałami, głazów i ostrych zakrętów.

Brutalnie to weryfikuje wszytkie długie i szerokie ciężarówki, które praktycznie nie mają szans przejechać w wielu miejscach.

Do tej mapy idealnie nadają się krótkie pojazdy z wysokim zawieszeniem typu Azov, Tajga, Tatra albo Bandit. Cała reszta się nie nadaje po zjechaniu z głównej szosy.

Odnośnik do komentarza

Spodobała mi się ta Austria to wczoraj odpaliłem żeby sobie przypomnieć co i jak no i skończyłem Don. A zaraz wskoczyłem na Skandynawię, ładnie i dla odmiany dużo dróg. 

 

Taka Tatra to przecież overkill na te początkowe mapki, a trochę pogra i zaraz będzie miał Royala (mój się nie wywraca) czy ANK co są bdb na Alaskę czy Michigan. A z ruskich szybko dostępna Tajga albo kupić Voronka Grada. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O kurde, ale się wciągnąłem. Wczoraj grałem praktycznie cały dzień. Niesamowita dowolność w pokonywaniu zadań. Znaczy to jaką drogę obierzemy. Na razie mam dwie słabe ciężarówki i skouta pickup. Zbieram na coś lepszego w teren. Ogolnie to jeżdżę dwoma autami na raz, bo czasami wyciągają siebie nawzajem z błota :) . Dzisiaj jadę dalej ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...