Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś kto nie chce wydawać niepotrzebnie pieniędzy? Gdybym posłuchał się Twojej rady to byłbym jakieś 600zł szczuplejszy, a tak całość kosztowała mnie 250zł z czego SSD będę mógł użyć w przyszłości. Tak więc jednak udało mi się jakoś zreanimować złoma.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Piszesz, że się mądruje kiedy ja tylko przedstawiam przykłady ze swojego własnego doświadczenia, które testowałem i z którymi miałem styczność.

Wiesz, generalnie to ja Ci powiem tak - system spokojnie będzie działał na kompie z Intel Atomem i 1GB ram i dyskiem hdd. Co zresztą producenci netbooków próbowali każdemu wmówić swego czasu i najlepszym przykładem byli ludzie, którzy katowali się otwierając Chrome, Worda, Excela i robiąc slajdy w PowerPoincie na Asusach EeePC i wtedy też każdy mówił, że taki 10 calowy komputerek wszystko może, nawet seriale na IplaTV chodzą.

 

Ludzie do dzisiaj korzystają z komputerów na Duronie i 1GB ddr1 w dwóch kościach na WinXP i też można więc generalnie powinieneś się mocniej cieszyć, że nie posłuchałeś się jakiegoś idioty na forum pe, który chciał cie wyr uchać na 600zł.

Odnośnik do komentarza

Bizon szanuje Cię i Twoją wiedzę, bo wiem, że znasz się na rzeczy i nie (pipi) głupot ale popracuj troche nad formą wypowiedzi, bo na razie to w każdym temacie zgrywasz przemądrzałego lub wyznaczasz jedyne słuszne trendy według Ciebie, mówiąc o każdym kto się z Tobą nie zgadza per Janusz.

 

Jak widzisz zabieg którego się dopusciłem spełnił - tutaj uważaj, słowo klucz - moje oczekiwania i nie mam już problemu z komputerem. Zapytałem czy dokładanie RAMu pomoże, lub cokolwieki innego, co nie zmusi mnie do wymiany płyty z procesorem. Według Ciebie nie i konieczna jest wymiana komputera, a ja jestem Januszem z 8 letnim procesorem. Jak widać się myliłeś, bo pomogło.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

No ok ale jak masz tak mizerne oczekiwania od komputera i siedzisz na jakims 8 letnim szrocie z 3gb ramu to tak, jestes dla mnie januszem lol.

 

Nie wiem co w tym dziwnego hihi. Tak jak napisalem, mozna sobie korzystac z komputera na 3x slabszym kompie od tego twojego zabytku, co kto lubi. Czy ty kupisz nowa plyte czy procesor to mnie generalnie malo interesuje.

Odnośnik do komentarza

Haha no to brawo jak dla Ciebie jak ktoś jest Januszem bo ma stary komputer, który spełnia jego potrzeby. Mam też 19-letni samochód. Jestem też Januszem motoryzacji? Asięle rower mam roczny za to! Koniec tego offtopu bo dyskuja nie ma sensu. Ty wszystko wiesz najlepiej i wiesz jak inni mają żyć by nie być Januszami.

Odnośnik do komentarza

WisnieR, PC to jest dział dla osób z pieniędzmi i takich co nie bawią się w półśrodki. Wydajesz swoje pieniądze i nikt ci tego nie zabroni, ale obiektywnie rzecz ujmując była to strata kasy. Bo za jakiś czas i tak czeka cię wymiana tego szrota.

No nie, bo jedni potrzebują supermachiny NASA do odpalenia gierki w 4K/60fpsów, a inni do płynnego działania przy youtubie, forumie, facebooku, wordzie, itp.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

http://www.x-kom.pl/szukaj?q=graficzna_gtx_1070&_ga=1.224683613.678758723.1465564533na xkomie pierwsze gtx1070, ceny pewnie to placeholdery, no ale coś sie rusza w temacie <3

FE. Zanim pojawią sie niereferenty od Asusa, MSI czy Palita i bedą dostępne od ręki, to minie jeszcze pare tygodni.

Odnośnik do komentarza

Skok między 970/980 a 1070 to raczej kwestia większej ilości pamięci. Ustawienia hyper pewnie mają jakieś tekstury 4k jak swego czasu Titanfall , który wymagał 3gb vram . Jak za rok spadnie coś cena 1080 i wyjdzie 1080ti to pewnie skuszę się na sprzedaż obecnego 980 i wymianę na 1080 ale obecnie jak ktoś posiada 970/980 dalej nie rozumiem po co wymieniać ( jeżeli ktoś gra w 1080p ofc) jeżeli żaden killer graficzny jeszcze nawet nie został zapowiedziany. 

PS. Polecam obejrzeć jak chociażby Quantum Break działa na 1080 : 

Jak mają zamiar tak optymalizować gry to chyba lepiej przerzucić się na Xone scorpio , który będzie dużo lepiej optymalizowany niż to co się dzieje na pc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...