Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei nie rozumiem trochę tej pogoni z  full detalami obecnie. W tej chwili niektóre gry wykorzystują efekty których często w 1080p nawet nie sposób zauważyć a klatki lecą solidnie w dół. Ostatnim przykładem niech będzie chociażby nowy Mirrors Edge wykorzystujący tekstury 4k na ustawieniu hyper przez co gra jest niegrywalna na 970. Różnica ledwo widoczna a po zmianie ustawień na ultra gra chodzi w 70 fpsach.

 

Tak jak Szejdj napisał, trzeba pamiętać, że Scorpio wychodzi za 1,5 roku a nie teraz i

wybór między Scorpio a PC to żaden wybór, biorąc pod uwagę, że wszystko co wyjdzie na Xboksa wyjdzie również na Windows 10.

 

Jeśli chodzi o konsole to jedynym słusznym wyborem będzie w przyszłości nowe PS4 jako dodatek do PieCa.

Ja juz nowego PieCa z GTX 1070 na pokladzie zamowilem, ale dodatkowa konsole w przyszlosci to jak dobiore to bedzie to NX.

Zarowno Sony jak i MS moga sie gonic z 'lepszymi' modelami swoich obecnych konsol.

4K na PC srednio mnie teraz interesuje - na monitorze, ktory jest 'tylko' 1080p. TV z 4K jeszcze nie mam (dopiero najpredzej za rok).

Odnośnik do komentarza

Ja juz nowego PieCa z GTX 1070 na pokladzie zamowilem, ale dodatkowa konsole w przyszlosci to jak dobiore to bedzie to NX.

Zarowno Sony jak i MS moga sie gonic z 'lepszymi' modelami swoich obecnych konsol.

4K na PC srednio mnie teraz interesuje - na monitorze, ktory jest 'tylko' 1080p. TV z 4K jeszcze nie mam (dopiero najpredzej za rok).

 

Co za zdrowe podejście. No i ta przesiadka z 650 to bedzie olbrzymi skok.

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz: Nie bardzo mam jak - wieska nie mam, moze jak dorwe w jakiejs przecenie :P. I nie wiem za bardzo jak go trzasnac w 4K skoro nie mam monitora/tv pod to.

Obecnie mam jeszcze XO, ale w zyciu nie kupie Scorpio - stad nowy PieC (ktory zastepuje zabytek muzealny).

Odnośnik do komentarza

 I nie wiem za bardzo jak go trzasnac w 4K skoro nie mam monitora/tv pod to.

Karty Nvidia mają DSR który pozwala na odpalanie gier w wyższych rozdzielczościach. Fajna sprawa szczególnie do starszych gier, pomimo tego że mam zarówno monitor jak i TV 1080p to widać różnicę w czystości obrazu.

Screen z Tomb Raidera w 4K bez wygładzania krawędzi.

wy8C9rS.jpg

btw, dopiero zauważyłem te muchy xd

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

AMD 8320 + GTX1070?! :dynia:

 

To tak jakby do Poloneza wsadził silnik od jakiegoś GTRa Nismo.

 

Btw

Ostatnio chodzę happy bo zrobiłem małe OC mojej karty GTXa970. 1580 na rdzeniu i 4000 na pamięciach. Cały czas testuję stabilność w różnych grach i jak na razie jestem dobrej myśli. Oczywiście benchmarki też były. Wynik na 3dSmarku to jakieś 11700 z groszami. :fsg:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

W najblizszym czasie i tak maks 1080p i 60fpsow, bo telewizora poki co nie zmieniam. Tymbardziej nie chce na sile wymieniac calego sprzetu, bo za jakis czas plyta z prockiem intela i tak wpadnie w moje rece.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No w 1080 to może i tak ale dropy animacji w bardziej wymagających grach będą bardziej odczuwalne.

 

Swoją drogą co jest z tymi prockami AMD że pobierają tak dużo energii??

 

Z ciekawości: jakie masz temperatury na nim? i5-6400 jaką mam w pracy osiąga maks 23 stopnie na chłodzeniu boxowym

Odnośnik do komentarza

No dlatego chce przetestowac, czy z lockiem na 60 fpsow czy w ogole beda.

Jezeli by sie okazalo, ze taki Doom na Ultra, Dirt - nie wiem Forza beda lapac dropy, to zwracam karte i wymienie dopiero jak bede mial Intela.

 

Nie zwracalem zbytnio uwagi na temperatury - teraz nie sprawdze, podczas normalnej pracy okolo 20-28 stopni z boxowym chlodzeniem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...