Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie czy zasilacz nie za duzy, ale jak bizon skladal to przyciety co do wata musi byc

 

Jest za duzy. Gdybym polecil markowe 450W, ktore realnie i tak daje czystego zapasu 100W to by konsolowcy tutaj dostali wysypki na plecach. Przewidzialem to, ze ten zestaw pojawi sie publicznie. To byl moj plan B.

Ten zestaw nie pobierze wiecej jak 350W ze wszystkimi pdolaczonym peryferiami, sprawdzajac watomierzem wpietym do gniazdka.

Odnośnik do komentarza

potrzebuję na gwałt inny zasilacz do zestawu z poprz. strony, cena do 339 zł.

 

 

okazało się że windowsa 7 starego mam oem i  musze miec system kupiony. Więc muszę zbiedzic na jakims elemencie 100zł.

 

dobra, wziałem thermaltake 530 co kolega wcześniej.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Porównywanie MacBooka do PC. Na cholerę milanowi macbook, jeśli on siedzi w autocadzie i gra w gierki.

 

E: Przy okazji pytanie do bizona. USB hub 3.0 z własnym napięciem na 8 slotów. Jeśli podłączę kilka dysków SSD, to przyspieszy pracę?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Przyśpieszy prace w jakim sensie? Co chcesz osiągnąć? Zgrywać na nie dane w wielkich ilościach czy odczytywać? 

Przy korzystaniu z kilku urzadzen na raz pod jednym portem usb wydajnośc jest nędzne.

 

Dużo zalezy od kontrolera USB oraz jego sterownika, ale zakładając, że masz jakiś dobry wydajnościowo SSD podłączany przez USB 3.0 to można się spodziewać realnych transferów 350-450MB/s a nawet więcej. Oczywiście to są transfery sekwencyjne dla dużych plików.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o scratch discs dla Photoshopa. Dyski Samsung T3 USB 3.1 500 GB External Solid State Drive. USB hub: ORICO Aluminium USB 3.0 Hub (10-Port, Silver) with 12V 3A Power Adapter.

 

Nie liczę backupow hdd, chcę teraz przyspieszyć pracę Photoshopa i Premiere.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi powiedzieć, ja mam około 100GB cratch disk na Samsungu 850 Pro i mi brakuje miejsca kiedy mam otwarte za duzo fotek do obrobki albo jakieś plansze do druku o wymiarach 2metry na 50cm z wieloma warstwami. Ale czy mój samsung jest odczuwalnie szybszy w obsludze takiego scratcha od 3x tanszego i przyzwoitego ssd? Nie wiem. Osobiście wątpie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...