Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ma już status zweryfikowanej na decku i muszę przyznać, że gra się na nim, jak na możliwisci sprzętu, wyśmienicie. Sterowanie bardzo szybkie do opanowaniaa, komfortowe, z możliwością customizacji menu kołowych tak aby wszystko co nas interesuje mieć blisko pod ręką. Sterowanie postacią/kamerą bardzo dobrze rozwiązane jak dla mnie lepiej niż na pc - gałki robią tu robotę z chodzeniem w tpp przyblizaniem/oddalaniem/obracaniem a do tego wystarczy jeden klik aby mieć bardziej klasyczny i precyzyjny pointer.

 

Graficznie, znów,  jak na możliwości sprzętu, świetnie. Największe dropy na cut scenkach a tak to spokojnie można lecieć na wysokich w 30-40 fps (początek gry nie wiem co dalej będzie).

 

Myślałem,że będzie problem a jest  świetnie z dobrymi perspektywami na przyszłość. Brać i grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Są fragmenty w lesie że nawet jak się zbije wszystko na low to i tak miejscami jest poniżej 30fps ale ja bym się tym nie przejmował jak za chwilę wrzucą fsr2.0 do gierki i są to sporadyczne fragmenty. Nim dojdę do Wrót Baldura gdzie faktycznie deck będzie mieć test jak gierkę zoptymalizowali pod niego to pewnie z 5 patchy po drodze wyjdzie.

 

Za każdym razem co włączam grę na nowo antyaliasing mam wyłączony, problem wersji pc czy decka?

Odnośnik do komentarza

towarzysze sa lepsi niz sie spodziewalem, jak ogladalem filmiki z EA to sie wydawali bardzo generyczni ale w sumie sa spoko, najbardziej lubie ta Githyanki. Mam nadzieje ze szybko bede mogl zrekrutowac Jaheire i Minsca. 

 

Btw bardzo szybko spotykamy postac z poprzednich czesci tylko pewnie wielu ludzi nie bedzie kojarzylo bo byla kompletnie nie istotna w 1 i 2.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...