Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie właśnie ten cały sos - wybieranie rodzaju donga, rozbieranie postaci do rosołu, jakieś scenki rodzajowe. Ciekaw jestem, co ich skłoniło, żeby tak mocno pójść w tę stronę. Od zawsze tego typu treści w grach wychodziły pokracznie (Dragon Age, Wiedźmin czy Mass Effect) i tu mamy powtórkę z rozrywki.

 

Pamiętna noc w BG2 z Phaere to niewinny wybryk, przy tym co się tu odwala.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Ölschmitz napisał:

loadingi glownie przy wczytywaniu sejwa, potrafia zajac ok 20 sekund lub lepiej.

 

to pewnie specjalnie żeby nie kusiło jak coś nie po myśli pójdzie :sonkassie:nie no ja się staram nie korzystać chociaż przykładowo przy stodole 

Spoiler

se zrobiłem reload bo nie chciałem ich zabijać xd 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, stoodio napisał:

Dziwi mnie właśnie ten cały sos - wybieranie rodzaju donga, rozbieranie postaci do rosołu, jakieś scenki rodzajowe. Ciekaw jestem, co ich skłoniło, żeby tak mocno pójść w tę stronę. Od zawsze tego typu treści w grach wychodziły pokracznie (Dragon Age, Wiedźmin czy Mass Effect) i tu mamy powtórkę z rozrywki.

 

Pamiętna noc w BG2 z Phaere to niewinny wybryk, przy tym co się tu odwala.

Wiedźmin czy CP, a teraz Baldur to przy Mass Effect czy Dragon Age gra dla dorosłych. Imo w polskich grach i teraz w BG3 wyszło to najlepiej, w BG3 akurat miejscami może nieco prześmiewczo, ale taki jest klimat tej produkcji. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

A ja nie czaje jak mozna sie jarac sexem w grach video.

Nie widze, że ktoś się tutaj jarał, aczkolwiek w Baldurze uważam, że to jest dobrze zrobione. Btw chyba można wyłączyć goliznę z menu. 

54 minuty temu, Ölschmitz napisał:

No ej a ja tylko sie calowalem z Shadowheart :/

To chyba inny NPC jest :D. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

A ja nie czaje jak mozna sie jarac sexem w grach video.

 

Można.

A nawet trzeba w czasach gdy wszędzie obesrana poprawność polityczna, zakrywanie kobiet i ukrywanie walorów kobiecych przez twórców.

 

 

A Larian wywalił chuja na to wszystko i pokazuje czego pragną gracze i jak wyglądaja kobiety rozno gatunkowe bez spodni  :cool:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ölschmitz napisał:

Nie no ludzie, pokazuja odrabywanie glow i naturalistyczne sceny smierci w grach a jak chlop z baba chca cimcirimci to nagle ciemny obraz i kilka jekow. Dobrze, ze to idzie w ta strone bo cala gra jest spojna.

 

gdyby w takim uncharted nagle wleciala scena jak nate robi starej piledriver to byloby dziwne.

Si, to jest właśnie to, czego zawsze brakowało w grach RPG gdzie niby były "romanse, głównie na poziomie metafizyki, a wiadomo jak to jest w życiu z metafizyką :D", ostatnio jest spory "progres" i Ja np. nie widzę nic złego w pokazywaniu genitaliów czy scen typu ta od Donatella xD, bo takie są prawdziwe początki romansów (a ta scena Diablicą, ale nie będę spojlerował którą, to nie powiem, była całkiem pikantna, jak na growe standardy). Gra ma PEGI 18 = nie ma problemu. 

 

Czytałem nawet wywiad z twórcami, gdzie byli pytani, czemu tutaj finałem romasów nie jest scena seksu, tylko odwrotnie scena seksu jest często początkiem romansu, wiadomo jaka była odpowiedź, fajnie tutaj to jest zrobione, może nieco za dużo tego, ale jest ok. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Nie no politycznie do seksu w grach video o smokach, elfach i krasnalach to jeszcze nie podchodzilem. A przypadkiem Larian w ramach dzisiejszego lewactwa nie sprawil ze kazdy moze ruchac kazdego? Jakies newsy na necie o niedzwiedziach byly glosne. Dla mnie to zbedne bylo zawsze, ale jezeli tak wolicie to spoko. Nie oceniam Panowie.

Belgowie to straszne lewaki, ale tutaj akurat spoko bo masz wybór, a właściwie setki, bo np. w TLOU wiadomo jak było xD. 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę to jest istotne w RPGu - dosłowność stosunku? Muszą nam pokazać te dwa manekiny wykonujące pokraczne ruchy - bo umówmy się, intymne zbliżenie w warunkach gry wideło wali sztucznością na kilometr. Ostatnie czego potrzebuję to widok ruchających się ogrów, jak sobie siedzę w salonie grając, a dzieciaki krzątają się w około. Dla mnie to jest poziom tych wszystkich PC modów do np. serii RE.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

O wlasnie, stoodio nakreslil co chcialem przekazac. Dla mnie nadal to mega sztuczne. Postacie w grach nadal nie sa nawet blisko realizmu i wyglada to po prostu nienaturalnie i cringowo. Tak samo jak ogladam filmy o Bondzie i wiem ze w kazdej czesci ma inna dupe tak nie oczekuje ze bedzie pokazane jak robi mu gale. Tak samo mam z grami video. To w zadnym stopniu nie dodaje realizmu (pomimo ze to gra rpg).

Odnośnik do komentarza
Teraz, stoodio napisał:

Naprawdę to jest istotne w RPGu - dosłowność stosunku? Muszą nam pokazać te dwa manekiny wykonujące pokraczne ruchy - bo umówmy się, intymne zbliżenie w warunkach gry wideło wali sztucznością na kilometr. Ostatnie czego potrzebuję to tego typu atrakcji jak sobie siedzę w salonie grając, a dzieciaki krzątają się w około. Dla mnie to jest poziom tych wszystkich PC modów do np. serii RE.

Argument akurat typowo z dupy, odcinanie głowy NPCowi jest ok, ale genitalia już nie?

 

 

Abstrahując, że BG3 to ostatnia gra jaką bym grał mając dziecko blisko siebie. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, pawelgr5 napisał:

O wlasnie, stoodio nakreslil co chcialem przekazac. Dla mnie nadal to mega sztuczne. Postacie w grach nadal nie sa nawet blisko realizmu i wyglada to po prostu nienaturalnie i cringowo. Tak samo jak ogladam filmy o Bondzie i wiem ze w kazdej czesci ma inna dupe tak nie oczekuje ze bedzie pokazane jak robi mu gale. Tak samo mam z grami video. To w zadnym stopniu nie dodaje realizmu (pomimo ze to gra rpg).

Ktoś chce, żeby gry były jak życie? xD To raczej jest odwrotnie. 

 

No nie dojdziemy tutaj do consensusu, jedno jest pewne, dla mnie overseksualizacja postaci po tych ostatnich wybrykach deweloperów w drugą stronę, szczególnie w Sony, to na duży plus. 

4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Bug czy co?

  Ukryj zawartość

Zbadaj ruiny misja. Bogato zdobiony sarkofag. Nie załącza mi się nic, tylko mogę go opróżnić a zadanie dalej wisi. Już wczytywałem grę.

 

To ważna misja, wygooglaj może, tutaj link

, bo tam dostajesz tego NPCa do wskrzeszania, robiłem 2x i 2x było ok. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...