Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, easye napisał:

Tak, poczekajmy 10 lat, to będzie 60 fpsow zamiast 48. 

 

Doszedłem do 1 bossa, który 3 razy z rzędu mnie wyjaśnił, ale l widzialem że niektórzy gracze mają wtedy już 6 flaszek, skąd? Ja mam 3. One są w świątyniach?

Margit wyjaśnia prawie każdego, eksploruj tam jest w ciul do roboty/znalezienia w tym świecie.

Odnośnik do komentarza

Tak, nie zaszkodzi zadbać o dłuższy czerwony pasek na starcie.

  

21 minut temu, easye napisał:

Tak, poczekajmy 10 lat, to będzie 60 fpsow zamiast 48. 

 

Doszedłem do 1 bossa, który 3 razy z rzędu mnie wyjaśnił, ale l widzialem że niektórzy gracze mają wtedy już 6 flaszek, skąd? Ja mam 3. One są w świątyniach?

 

Zmień sobie ilość leczących flaszek przy "ognisku" - już na początek możesz mieć 4.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jednak muszę grać z opisem. W każdym soulsie zaczynam bez i idę na żywioł, a potem jednak sięgam do poradników, discorda, opisów, porad innych na forum bo ciągle jakieś bardzo ważne rzeczy mnie omijają przez moją nieuwagę. 

 

Okazuje się, że są 3 rodzaje estusów. Trzeci samemu się customizuje, ale trzeba najpierw taki znaleźć. 

Ale ta gra wyjaśnia noobów jak ja. :yao:

 

Jak ktoś ma już kilka godzin za sobą, to polecam obejrzeć jakieś poradniki na sam początek gry i upewnić się, że jakieś ultra ważnej rzeczy nie pominęliśmy, która jest podstawową mechaniką w grze i bez tego gra robi się 2x trudniejsza. 

Np. opcja zmiany ataków specjalnych broni i tarczy i modyfikacja skalowania, którą można znaleźć jeszcze przed koniem. :dafuq:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, 20inchDT napisał:

Trochę racji ma. Ja znalazłem item do zmiany arts, bo próbuję wąchać wszystkie ściany, ale dużo osób to ominie i nigdy nie będzie wiedziała, ze mozna je zmieniac. W chuja sobie polecieli z tym open worldem.

Jakiego chuja? Masz mniej więcej sugerowany kierunek, w którym powinieneś iść (po odkryciu Site of Grace na mapie wyświetla się linia, która podpowiada Ci, gdzie dalej). Jeśli na początku będziesz za nią podążać to nic nie ominiesz, reszta to eksploracja i odkrywanie samemu. Są itemy, dungeony, questy (Kenneth!), artsy, bronie i chujomuje. Krwawa Uchigatana +4 i jazda!

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest kilka godzin w grze, to polecam ten filmik, gdzie są podane te wszystkie niezbędne przedmioty odblokowujące podstawowe mechaniki w grze. Dla pewności warto sprawdzić. 

Pominięcie mechaniki przyzywania summonów i opcji ich ulepszania bardzo mocno utrudnia grę. Jednocześnie te summony to duża cześć gry i frajdy z zabijania większych przeciwników. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...