Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyłem trochę Caelid (te psy i kruki doprowadzają do depresji), przeszedłem Redmane Castle, znalazłem tunel do Altus Plateau, pognałem na stolicę żeby odblokować tam fast travel. A teraz męczę się z Radahnem - kuźwa kto to wymyślił. :reggie: Sam pomysł fajny, ale takiego chaosu dawno nie widziałem.

 

 

Zrobiłem respec pod Sword of Night and Flame i rzeczywiście kosi bossów aż miło, ale też ogranicza moje opcje jeśli chodzi o inny oręż. Po ponad 30 godzinach grania postacią nastawioną na STR niełatwo się przestawić, zrezygnować z dużej tarczy, greatswordów i halabard. Chyba czeka mnie kolejna zmiana.

 

 

 

9 minut temu, stoodio napisał:

Udało wam się dziabnąć jakiegoś ważniejszego bossa z biegu?

 

Z biegu nie, ale dwóch głównych szefów padło za drugim razem.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Bigby napisał:

Zrobiłem respec pod Sword of Night and Flame i rzeczywiście kosi bossów aż miło, ale też ogranicza moje opcje jeśli chodzi o inny oręż. Po ponad 30 godzinach grania postacią nastawioną na STR niełatwo się przestawić, zrezygnować z dużej tarczy, greatswordów i halabard. Chyba czeka mnie kolejna zmiana.

Night and Flame jest łatwy, ale to nie jest jedyny mocny build. 

Ten build jednak  uczy ludzi używania L2 broni. 

 

STR buildy są wciąż bardzo mocne i mają mocne R2 ze skoku. 

 

Spoiler

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, messer88 napisał:

Bayonette, nawet nie wiem co tam się stało jak jej pasek zniknął. 

 

Mnie kosiła magią aż miło, do tego te summony... :yuno: Aż tu podczas kolejnego podejścia, otoczona przez wilki, nie mogła się w ogóle ruszyć.

Mam mieszane uczucia ogólnie do tych przywołańców, bez nich ciężko z nimi z kolei za łatwo.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bigby napisał:

Ruszyłem trochę Caelid (te psy i kruki doprowadzają do depresji), przeszedłem Redmane Castle, znalazłem tunel do Altus Plateau, pognałem na stolicę żeby odblokować tam fast travel. A teraz męczę się z Radahnem - kuźwa kto to wymyślił. :reggie: Sam pomysł fajny, ale takiego chaosu dawno nie widziałem.

 

 

Zrobiłem respec pod Sword of Night and Flame i rzeczywiście kosi bossów aż miło, ale też ogranicza moje opcje jeśli chodzi o inny oręż. Po ponad 30 godzinach grania postacią nastawioną na STR niełatwo się przestawić, zrezygnować z dużej tarczy, greatswordów i halabard. Chyba czeka mnie kolejna zmiana.

 

 

 

 

Z biegu nie, ale dwóch głównych szefów padło za drugim razem.

Ja chciałem zrobić speedrun do Maleni i na dłużej zatrzymał mnie Boss w górskiej krainie, fajna epicka walka to była :wio:

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest. Wczoraj po zrobieniu questu Ranni poczułem się już trochę "zmatowiały" od łażenia i bicia a duża część tych podziemi nie pozwalała na jazdę konno, przez co człowiek wlecze się jak mucha w smole. Niby mam jeszcze co zwiedzać a nawet w tych podziemiach widziałem miejsca, gdzie za chuja nie wiem jak się dostać lecz chyba mi przeszła potrzeba uzbierania absolutnie każdego gówna z ziemi. Jeszcze trochę i żerom mi się zespawnuje na Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...