Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rozi napisał:

This. Presja szybkiego przejścia gry i zaczynania kolejnej, to jest plaga na tym forum.

 

No, presja presją, ale jak w temacie na koniec roku ktoś skończy 10 gier to beka, bo jak tylko 10. :rotfl:

Odnośnik do komentarza



To pewnie mam coś pojepane, bo wydaje mi się że mam jakiś czar/cud (niebieski kolor) ustawiony pod górną strzałka na d-padzie, ale mam ciągle szare i za cholerę nie mogę tego aktywować. 

Niebieski to czary, żółte to inkantacje (cuda). Jeśli masz czar/cud wyszarzony tzn że nie masz wyposażonego "narzędzia do czarowania" lub nie spełniasz wymogów czaru/inkantacji.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No, presja presją, ale jak w temacie na koniec roku ktoś skończy 10 gier to beka, bo jak tylko 10. :rotfl:

365 dni i 10 gier skończyć? To trzeba być Wowiarzem zasranym :)

 

W spoilerze jest bardzo dobry progress route, to dla tych, którzy nie wiedzą gdzie dalej iść:

Spoiler

game_progress_route_map_elden_ring_wiki_

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Tylko przygotuj się na najgorsze bagna w historii serii xd

 

xd bardzo fajny ten boss pół godziny się z nim biłem na żywioł w tym bagnie, dopiero jak go zabiłem odkryłem że można tam było zrobić więcej platform. Przebiegłem niżej do ogniska grand cloister i mi starczy już gry na dzisiaj. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

 

xd bardzo fajny ten boss pół godziny się z nim biłem na żywioł w tym bagnie, dopiero jak go zabiłem odkryłem że można tam było zrobić więcej platform. Przebiegłem niżej do ogniska grand cloister i mi starczy już gry na dzisiaj. 

Od razu doleciałem do Cloister jak odkryłem te platformy. Wrócę do eksploracji jak zrobię trawę na zgniliznę bo nie ma żartów. Trucizna przy tym to jak komarek. Boje się, że Miyazaki w następnych grach będzie kontynuował trend überbagien bo przy zwykłej truciźnie nie ma już takiej presji.

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie lamusa:

Jestem w Zamku, pokonałem Margita, zrobiłem (myślałem, że cały zamek), otworzyłem wrota do głównej bramy od zamku. Poleciałem w górę, najpierw w drogę w prawo gdzie ten pies-lew jest, w końcu go pokonałem. Myślałem, że dalej jest droga do Godricka, ale niestety nie. Olbrzymy, portal, i wielkie drzwi, których nie mogę otworzyć bo nie mam klucza. Wróciłem więc i zamiast w prawo pobiegłem prosto pod górę, tam oczywiście zastępy z(pipi)ów z kuszami, toporami itp. Na skałkach rzucają bombami a typ na samej górze jeszcze wali z wyrzutni. Po kilku zgonach, stwierdziłem, że spróbuje przebiec ich, udało się, wpadłem jakby na ogród zamku, w którym było chyba z 15 wrogów i nawet nie wiem kiedy zginąłem… mam 42lvl a to jedna z pierwszych lokacji a ja już tak w pi.de dostaje. Da się ich jakoś od tyłu zajść wszystkich? Można jakoś to obejśc? Wydawało mi się, że sprawdziłem wszystkie korytarze zamku i drogi. Z tymi rycerzami w zbroi nie mam co walczyć bo mają mnie na 2 hity.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Koleś88 napisał:

zrobiłem (myślałem, że cały zamek),

Masz odpowiedź. Gdybyś zrobił cały, to z łatwością byś znalazł opcje alternatywne i nagle znalazł się za plecami tej ekipy na dziedzińcu. Poeksploruj jeszcze, zwróć uwagę, czy nie możesz wejść na dachy, bo one dają duże możliwości. Tak samo patrz, gdzie możesz zeskoczyć na jakąś skarpę albo półkę. Ogólnie miej oczy otwarte i dużo pracuj prawą gałką.

 

Zamek jest w chuj duży i pokręcony, ale ścieżek ma od groma.

 

Tak gdzie szedłeś na początku (w prawo od głównej bramy) póki co sobie odpuść, bo nie ma potrzeby i niezbędnych przedmiotów (chyba żeby odblokować ognisko i nie musieć tej drugi pokonywać później).

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Whisker napisał:

A po Radahnie gdzie się udaliście? Bayo, godrick rozjechani

Stolica?  

 

Sam Radahna jeszcze nie ubiłem, ale mam już dostęp do stolicy. Musisz uruchomić pewien mechanizm :). Nie będę spoilerował, lepiej samemu poszukać. 

 

Wczoraj robiłem quest na bagnach, dobry bossfight. Czuję się wzmociony na Radahna, dzisiaj go pyknę :D. 

 

Ten smok przy forcie daje spooro dusz, nie mogłem się powstrzymać, chociaż bicie bezbronnego zawsze boli po fakcie :P. Mam nadzieje, że nie zablokuje mi to endingu jakiegoś. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...