Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
20 minut temu, Donatello1991 napisał:

Powiedzmy, że man wielki miecz rycerski +10 , którym cały czas gram. Opyla się te popioły wgrać? Fala ga blyskostrza  to mi z bronią zrobi.

20220308_115715.jpg

20220308_115944.jpg

Zmniejsza Ci skalowanie z siły i zręczności, ale zwiększa z inteligencją, to już zależy od Twojej postaci i ile punktów masz w INT. No i dodaje obrażenia magiczne.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Zmniejsza Ci skalowanie z siły i zręczności, ale zwiększa z inteligencją, to już zależy od Twojej postaci i ile punktów masz w INT. No i dodaje obrażenia magiczne.

To przeważnie jest mniej ważne i często można zostawić standardowe skalowanie. Ważniejsze jest jaki atak dostaje się pod L2, a te potrafią być za mocne. :obama:

Odnośnik do komentarza

Lightning Slash mimo, że skaluje dex o oczko niżej niż ashe z Keen, to jednak sumarycznie zadaje więcej obrażeń (fizyczne + lightning, a można dodatkowo walnąć jeszcze tym skillem buffa na broń w prawej ręce). Sam biegam z dwiema Lightning Uchigatana i w komplecie z Power Stance robi to niezłą siekę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie wiem, ale ja mam 25h i pewnie z 20% dopiero :P.

 

Co do smoka pamiętajcie o itemach na expa :). Nie respawnuje się. Ale 100k jednorazowo można wbić. 

Kurza lapka złota i można lać smoka i większych bossów pod koniec ich życia, 20% chyba więcej runów wpada, ja mam już 102lvl i 42h, większość bossów głównych ubitych, chyba niedługo koniec

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Whisker napisał:

Kurza lapka złota i można lać smoka i większych bossów pod koniec ich życia, 20% chyba więcej runów wpada, ja mam już 102lvl i 42h, większość bossów głównych ubitych, chyba niedługo koniec

Nie sprawdzałem jeszcze, ale w Dark Souls te przedmioty można było nałożyć i tutaj pewnie też użyć po zabiciu bossa, ale jeszcze przed naliczeniem EXP. W ten sposób można bez ryzyka użyć te łapki, a nie marnować przy próbach pokonania bossa. Pewnie tylko trzeba sobie w sakwie ustawić i mieć do niej łatwy dostęp. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Kmiot napisał:

Ja przy walce z Margitem zrobiłem Double KO.

Jeśli kogoś to ciekawi, to nie zaliczyło mi zwycięstwa. :reggie:

Trzeba ustać, jak Adam Małysz w Sapporo.

niekoniecznie, ja miałem double ko z tą babą taką magiczną na koniu w haligree i mi zaliczyło, ale może to dlatego, że ona zdechła pierwsza a mnie po sekundzie dojechały te auto aimowe mieczyki co castuje xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...