Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, messer88 napisał:

Cirex mi się wydaje że Ty zanim do jakiegoś bossa dojdziesz to już widziałeś pare filmików na jutubie z nim więc nie wiem jaki to jest fun z takiej gry, no chyba że chodzi o wbijanie trophy 

Bossów nie oglądam, bo gram magiem i jest łatwo. Bardziej sprawdzam filmiki jak coś znaleźć. Np. wczoraj nie mogłem znaleźć bardzo ważnego przedmiotu do sidequesta odblokowującego dodatkowe zakończenia, opcjonalnych bossów i ten zamek...

Spoiler

... do góry nogami. :banderas:

 

Nie lubię też open worldów, więc czasem zerknę na mapkę. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Ölschmitz napisał:

 

bron jest juz ulepszona na maxa, ona ma +10 i to jest max. ma skalowanie C str i B dex

 

czyli najlepiej oba do softcapa dojechac na start? bije dexa do np. 40 i potem dopiero w siłę?

Najlepiej dojechać jak najwięcej do dexa. Ja biegam z Uchigataną, ona ma skalowanie str E, a dexa B, mój stosunek wynosi 20 STR - 31 DEX.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, messer88 napisał:

Czyli bez poradników byś w to nie grał?

Grałbym, ale pewnie by mi się gra już dłużyła. Nie zobaczyłbym też z 50% gry, nie mógł docenić w pełni tego dzieła i bym marnował czas w open world, których bardzo nie lubię. Dzięki prostemu poradnikowi prawie wcale nie siedzę w open world i gra jest z 10x bardziej intensywna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, wet_willy napisał:

 

  Ukryj zawartość

Nie sluchaj bo nie jest to dokladna odpowiedz. Mnie sie usralo z Flame Ending bo nie znalazlem sekretu za bossem. Jak otwarles ogniste drzwi i zlapala cie ognista reka to juz jestes zlockowany na Flame Ending ( Bad Ending ) i musisz grac jeszcze raz jezeli nie to zapisz przed wejsciem do Spalonych Korzeni zrob 2 pierwsze i dopiero rob Frenzied Flame Ending.

 

 

Spoiler

Czerwone drzwi można otworzyć po ostatnim bossie, a jak już je otworzył to niech robi questa z Millicent po Miquella's Needle. Po elden beast zrobić backup i zacząć od FF ending, potem użyć igły u Placiduxa i zrobić kolejne dwa endingi. Nie trzeba zaczynać od nowa.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartolinsky napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Czerwone drzwi można otworzyć po ostatnim bossie, a jak już je otworzył to niech robi questa z Millicent po Miquella's Needle. Po elden beast zrobić backup i zacząć od FF ending, potem użyć igły u Placiduxa i zrobić kolejne dwa endingi. Nie trzeba zaczynać od nowa.

 

 

Spoiler

 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, C1REX napisał:

Jestem po prostu januszem, który nie musi nic udawać, nie musi siedzieć cicho na forum by nikogo nie urazić i gra po swojemu w grę 10/10 patrząc jak spece od satysfakcji odkrywania są już znudzeni i rozczarowani 7/10 najgorszą grą FROM i kiedy Bloodborne2 :reggie:

Ja też w robocie napierdalam Fextralife przy każdym soulslike'u i planuje gdzie iść na kol,ejny wieczór growy, bez tego grałbym 15 lat tylko w Soulsy :D.

 

No dobra, ale Blooborne 2 WHEN?????

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym tylko patcha do 60 klatek dla BB i wystarczy, gra kompletna.

 

Mam nadzieję, że jakieś Future Press wyda oficialny poradnik do Eldenika, takie coś jest mega sztosem i jeszcze przy tak wielkiej grze.

Odnośnik do komentarza

Co do questów to warto sprawdzać poprzednie miejsca spotkań postaci, jeśli nie możemy kogoś znaleźć, niektórzy zostawiają wiadomości. Ja zaczynam jednak nową postacią, bo jestem strasznie ciekawy, jak będzie wyglądać gra, kiedy skupie się na głównej drodze i głównym wątku bez zaglądania do wszystkiego co jest na mapie :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ten największy quest w grze rozpoczyna się od odkrycia lokacji i wiedźmy za sekretną ścianą. Dla jednych quest się sam zrobi, a inni nic nie będą mogli znaleźć. Ja nie widziałem tej sekretnej ściany i ominąłem tą rzecz o którą prosiła. Gdzie tą nagrodę użyć też nie jest takie wiadome. 

Jak się z wiedźmą nie pogada na początku gry, to całkowicie można sobie zablokować summony. Ja bym sobie zablokował, bo okrągły stół mi się przed pierwszym bossem odblokował i tam ulepszalem bronie. 

 

 

Inna sekretna lokacja jest jak się damy "zjeść" pewnemu konkretnemu przeciwnikowi. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zależy mi tylko na pokonaniu wszystkich acziwmentowych bossów, więc w razie czego sprawdzę drogę do różnych lokacji. Chyba że rzeczywiście olanie questa Ranni mi to zablokuje, ale na razie jestem na jej usługach i z Blaiddem mamy się udać do Nokron City, czyli pewien postęp robię.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...