Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

W tej grze jest tak dużo zajebistych broni, że aż grzech nie popróbować, tylko problem z upgrejdami, bo na +10 chyba mocno ograniczona ilość jest. 

Wygląda na to, że ostatnich upgrejdów do broni/tarcz i summonów nie da się przyfarmić. Jest tylko po kilka tych przedmiotów na świecie, niektóre jako nagrody za questy i do wymaksowania wszystkiego potrzeba kilka dokładnie zrobionych NG+. 

Tak więc trzeba się dobrze zastanowić co ulepszamy i co będzie najlepsze na Malenię. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, mozi napisał:

To jaki to jest build bo ja teraz zrobilem respec na moonveil i mam 25 int i 20 dex a tutaj trzeba jeszcze 24 fth zeby uzywac sword of n&f wiec troche chyba pkt idzie w kosmos? 

 

MZbqeSW.png

 

 

 

+ Radagon's Scarseal, który daje dodatkowe 3 pkt do Vigor, Endurance, Strength i Dexterity w zamian za więcej otrzymywanych obrażeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cotek napisał:

Ja już gram na siłe, żeby skończyć. Chce mi ktoś przejść ostatnie fragmenty tego marnego soulslike'a ? :Coolface:

Po ile godzin ciśniesz dziennie? Polecam odpocząć i zacząć się delektować grą, nie pędzić, bo inne gry czekajá.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Il Brutto napisał:

to jeszcze jest nic, najlepsza byla beka jak sie zarzekali po premierze Disco Elysium ze to najlepsza gra w jaka w zyciu grali xD

 

Masa osób na świecie tak uważa, nie bardzo rozumiem związek z fandomem Soulsów ani czymkolwiek w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dobra za kanały mają u mnie 11/10. Jak ktoś wątpi w level design niech tam zejdzie. Pierwszy raz w ich grze byłem zmuszony użyć kolorowych kamyczków, żeby się nie zgubić :fsg:

Wciąż mam wrażenie, że za którąś beczką kryje się zejście do jeszcze niższej lokacji. Patrzac w dół widzę spore pomieszcze i świeca się itemy ale za wuja nie mam pomysłu jak zejść.

 

Gdybym się mógł o coś doczepić Miyazakiego poza konstrukcją questów to właśnie to, jak takie smaczki są pochowane, że bez internetów nigdy bym nie wpadł na teleport znajdujący się gdzieś na północnym końcu gry, który przeniesie mnie na ten cholerny płaskowyż na południu ...

 

Dla potomnych wrzucę. Może ktoś znajdzie drogę tam na dół?

image.thumb.png.6bbbe3ddc3aaa6924590d5ed99523424.png

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rozi napisał:

Po ile godzin ciśniesz dziennie? Polecam odpocząć i zacząć się delektować grą, nie pędzić, bo inne gry czekajá.

jakoś średnio 2-3 godziny, na urlopie przy premierze szło po 8 xD Nie pędzę, bo inne gry czekają, ale jakoś mi open world, zabił ten vibe z poprzednich gier From i jakoś nie czuje tej spójności, męczy recykling itp itd. I chce skończyć po prostu, żeby skończyć, bo za dużo frajdy uleciało po 70h przy tym tytule, nie wiem :P Ogólnie się zawiodłem, ale mam nadzieje, że tym stwierdzeniem nie robię Wam krzywdy xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, stoodio napisał:

Projekt stolicy :banderas:

Ile zakamarków i rozgałęzień, przemyślane skróty - masę poukrywanych przedmiotów. Różnorodność przeciwników również imponuje. Taka miejscówka wynagradza jazdę na szkapie z rogami po pustej polanie.

 

Jak pierwszy raz stanąłem na jednym z dachów i zobaczyłem ogrom tego miejsca to aż mi szczęka opadła. :obama:

 

Tak jak piszesz, to wszystko pięknie się ze sobą spina. A potem wchodzisz do kanałów i chociaż frustruje cię ten labirynt, to brniesz przed siebie bo design jest kozacki i wyzwanie odpowiednie. I kiedy myślisz, że nic cię już nie zaskoczy, schodzisz jeszcze niżej.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

 

Jak pierwszy raz stanąłem na jednym z dachów i zobaczyłem ogrom tego miejsca to aż mi szczęka opadła. :obama:

 

Tak jak piszesz, to wszystko pięknie się ze sobą spina. A potem wchodzisz do kanałów i chociaż frustruje cię ten labirynt, to brniesz przed siebie bo design jest kozacki i wyzwanie odpowiednie. I kiedy myślisz, że nic cię już nie zaskoczy, schodzisz jeszcze niżej.

 

Właśnie dotarłem do kanałów - jest klimacik.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...