Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już to pisałem, ale OST w tej grze to dla mnie masakrator. :fsg:

 

Polecam podgłośnić muzę i przyciszyć resztę. 

Dla tej gry kupiłem też nowe słuchawki z najmocniejszym bassem na rynku. 

Teraz jak coś walnie, to dreszcze człowiek ma na plecach. :banderas:

 

Swoją drogą, to polecam tę słuchawki: Crusher Evo. Nie ma nic lepszego do filmów i gier. Bass jak z subwoofera.

Odnośnik do komentarza
Teraz, C1REX napisał:

Już to pisałem, ale OST w tej grze to dla mnie masakrator. :fsg:

 

Polecam podgłośnić muzę i przyciszyć resztę. 

Dla tej gry kupiłem też nowe słuchawki z najmocniejszym bassem na rynku. 

Teraz jak coś walnie, to dreszcze człowiek ma na plecach. :banderas:

 

Swoją drogą, to polecam tę słuchawki: Crusher Evo. Nie ma nic lepszego do filmów i gier. Bass jak z subwoofera.

Ja dzisiaj lecę na całóść z audio, bo chata wolna, do tej pory 99% Eldena na słuchawkach ciosałem :D. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, stoodio napisał:

No i ten początek jest tani - biorąc pod uwagę fakt, iż będzie parę(naście?) powtórzeń, to te strzały mogą zirytować.

Od strzał można się schować za przeszkodami. Od serii strzał można na koniu uciec. Jak się wezwie tą armię pomagierów, to potem na dystans czarami lub łukiem. 

 

Jak zamienia się w kometę, to też na koniu uciekać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, C1REX napisał:

Od strzał można się schować za przeszkodami. Od serii strzał można na koniu uciec. Jak się wezwie tą armię pomagierów, to potem na dystans czarami lub łukiem. 

 

Jak zamienia się w kometę, to też na koniu uciekać. 

Można, co nie zmienia faktu, że zanim zacznie się właściwa walka, to "intro" staje się po kilku próbach irytujące.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, stoodio napisał:

Można, co nie zmienia faktu, że zanim zacznie się właściwa walka, to "intro" staje się po kilku próbach irytujące.

To prawda. Dlatego warto mieć więcej życia + tą specjalną butelkę, co nas w bańkę ochronną pakuje. 

 

40 vit + 20 STR >>> 20 vit + 40str. 

 

 

Generalnie pakowanie statsów w str ponad wymagane minimum bardzo mało daje. Lepiej mieć więcej VIT i Mind/FP do robienia specjalów, które robi prawdziwy damage. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, C1REX napisał:

To prawda. Dlatego warto mieć więcej życia + tą specjalną butelkę, co nas w bańkę ochronną pakuje. 

 

40 vit + 20 STR >>> 20 vit + 40str. 

 

 

Generalnie pakowanie statsów w str ponad wymagane minimum bardzo mało daje. Lepiej mieć więcej VIT i Mind/FP do robienia specjalów, które robi prawdziwy damage. 

Dokładnie, VIT 40+ daje nam gwarancję, że przeżyjemy na bossie jego maksymalny atak :D. 

 

 

Miałem tak przy tym hiper ataku Starscourge'a Radahna, chyba 41 VIT z runą i nie zszedł cały pasek, jedynie 85% :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, C1REX napisał:

To prawda. Dlatego warto mieć więcej życia + tą specjalną butelkę, co nas w bańkę ochronną pakuje. 

 

40 vit + 20 STR >>> 20 vit + 40str. 

 

 

Generalnie pakowanie statsów w str ponad wymagane minimum bardzo mało daje. Lepiej mieć więcej VIT i Mind/FP do robienia specjalów, które robi prawdziwy damage. 

 

Masz na myśli vigor.

 

40pkt przy ~60lvl, jak z nim walczyłem to sporo (połowa w vigor). Musiałbym nieźle doexpić przed nim, czego nie praktykuję.

 

edit: obecnie w stolicy przy 70lvl mam 30 w żyćko :pawel:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, stoodio napisał:

edit: obecnie w stolicy przy 70lvl mam 30 w żyćko :pawel:

30 nie jest źle. Ja przez długi czas miałem 20, ale grając magiem to nie ma tragedii. Ostatnio jednak przyfarmiłem i mam 40, bo za często na hita mnie brano. 

 

Teraz korzystam ze wszelkich ułatwień i uczę się gry. Przygotowuję się do kolejnych NG+, które nawet na lvl 300+ pewnie będą wyzwaniem. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, wet_willy napisał:

Nowa Postac I bron co sie ja Somberami Upgraduje +9 w godzine z hakiem a Talizman +18 xD w sumie zaraz bede mogl bron +10 zrobic tylko musze zaczac questa z White Maskiem i zrobic 3 Invade.

 

Mozna mocno na Godricka wjechac jak sie wie co I jak xD

Co masz na myśli z tym talizmanem? Da się je ulepszać?

 

Niedawno się dowiedziałem, że zbroje da się "ulepszać". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...