Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, anarom_pl napisał:

Jeżeli chcecie wyczyścić mapę ze wszystkich pominiętych bossów to zerknijcie na ten filmik. Są tam wszystkie mniej więcej od najsłabszego do najmocniejszego. Ja generalnie nie gonię za calakiem. Po prostu szwendam się po tym pięknym świecie i biję co popadnie :)

 

 

Na tej liście nie ma Malenii xd Do zaorania.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wet_willy napisał:

@devilbot Meta PvP na razie to 120/125 a nie 150

Możliwe tak jak pisałem skończyłem grę na 142 więc po rzuceniu okiem na popularnych jutuberow co przedstawiają buildy akurat trafiłem na typa co robi i propaguje na levelu 150 więc i tak w dół nie mogę zejść to dobiłem do 150. W sumie gra się tak sprzedała że chętnych do pvp nie brakuje pewnie na każdym sl

Odnośnik do komentarza

@devilbot To prawda chodzi o to ze na 150 lvl juz sa jakies dziwne hybrydy gdzie ludzie maja czary 2k zycia I nosza ciezka zbroje ^^ Dlatego ja konczylem gre na 110 bo nie wiedzialem czy meta bedzie sub 120, 135 czy 150.

 

@Dr.Czekolada Ptaszki to jest chyba jedyny normalny przeciwnik ktorego nie da sie 1 shootowac najgorszy mob w grze >< 

Odnośnik do komentarza

Zrobi się taki myk jak w filmiku powyżej i już gotowa nowa postać pod PVP. I tak na razie nie ma co się angażować, niech From jakieś fixy w końcu rzuci bo takiego dramatu chyba w serii jeszcze nie było, że zostaje przegryźć kabel albo alt+f4 w zależności od platformy.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę przesadziłem z graniem i dojechałem do końcowego bossa xD po 45h (w grze pokazuje 45, a na psn 36, ale tam czasami nie trackuje sesji poprawnie). 128 lvl, duzo opcjonalnych rzeczy zrobiłem, bronie wymaksowane, ale wyglada na to, że weryfikacja nastąpiła. Idę eksplorować xD. Nie mogę sobie poradzić z drugą fazą, czyli 

Spoiler

Elden Beast

I to z mimiciem na +10. Zawsze czegoś brakuje, IMO pierwsza faza musi być perfekcyjna, zeby mieć szanse na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

Ja nie wiem jak mozna miec problem z czymkolwiek poza moze Ruda majac wszystko na max + i Mimiciem powyzej levelu 120 xD przeciez to sie samo zabija stojac im w mordzie i mashujac R1/L1 

Może Maliketh jest jeszcze problematyczny, ale to tylko jak się ma collosal weapon wolną, bo kutas szybko ucieka po skończeniu combo i z taką bronią to dużo zabawy z ganianiem go. Pewnie mimic, by to rozwiązał albo jakikolwiek summon skupiający jego uwage.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

8 minutes ago, Soban said:

Może Maliketh jest jeszcze problematyczny, ale to tylko jak się ma collosal weapon wolną, bo kutas szybko ucieka po skończeniu combo i z taką bronią to dużo zabawy z ganianiem go. Pewnie mimic, by to rozwiązał albo jakikolwiek summon skupiający jego uwage.

 

No z Kundlem to jedynie jump attack Colossalem po openingu i barrel roll przez ten spam do nastepnego openingu :( Na szczescie on nie ma zycia za duzo wiec kilka jumpow stagger i cya.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś chciałem sobie zrobić seppuku dual katane.
No i patrzę a tu typ jakie talizmany pod to ma kozak.
I się okazało że żeby to zrobić to trzeba questy porobić dla kilku osób itd
Wow ale te niektóre questy są kozak, np Millicent.
Rewelka klimacik.
Ja wiem że po 60h można mieć całą mapę odkrytą ale to tylko złudzenie xD.
Tu jest taki ogrom ukrytego contentu że łeb urywa.
Gdyby do platyny były wymagane wszystkie bronie czary cuda ashe itd jak to bywało wcześniej to co poniektórzy dopiero by zobaczyli ile tu jest ukrytych miejscówek :0.
A tak to po 7/8 sztbi cyk platynka w 60h xD

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

 

 

No z Kundlem to jedynie jump attack Colossalem po openingu i barrel roll przez ten spam do nastepnego openingu :( Na szczescie on nie ma zycia za duzo wiec kilka jumpow stagger i cya.

U mnie kundel padł za pierwszym, a finałowi bossowie za 20stym, wszystko zależy od builda i stylu gry.

Odnośnik do komentarza

Zależy. Ze Starscourge greatswordem to ironicznie najszybszy i najmocniejszy atak to jumping r1/rb. Ogólnie grając tą bronią musiałem się nastawić na bloodborne mindset i całkowicie polegać na rollach zapominając o istnieniu przycisku bloku.

Najtrudniej z ultra swordem to było w DS2, bo tam był mega zjebany lock on i tracking. Dodaj do tego fakt, że 1 hit stringa w 2h stance był wertykalny, więc w powietrze się waliło co chwila.

Odnośnik do komentarza

U mnie dopiero Radahnek spadł ze swojej szkapy. Piękna to była batalia, choć zanim ogarnąłem o co chodzi to 2-3 próby musiały minąć.

Ale potem zebrałem ziomków i NA NIEGO.

Druga faza i jego wejście w stylu meteorytu to jeden z tych WOW-momentów.

 

 

Przy okazji te wielka wrona w Caelid zrobiła mnie w chuja jak w tym memie xd

Kocham.

300px-Call_An_Ambulance_But_Not_For_Me.j

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja jutro planuje leciec na nokron. Dzisiaj sobie zrobilem te katakumby przy radahnie a i smoki mi sie spodobalo tluc. To uczucie jak wyskakujesz oburącz z greatswordem w powietrze niczym kapitan jaszczomb i sadzisz lute smokowi prosto w leb  :banderas:

A i jakas kopalnia wpadla z jakims je.banym bykiem z horizona. Taki dynamiczny, nie za spokojny.

 

I do jakiejs sekty wulkanicznej trafilem. Nawet klimatyczna chalupka.

 

Ehh w eldeniku nic sie nie da zaplanowac, zawsze cos sie trafi innego do roboty. 

25 minut temu, Kmiot napisał:

 

Druga faza i jego wejście w stylu meteorytu to jeden z tych WOW-momentów.

 

 

No u mnie byl taki moment WOW ze mialem zle ustawiona kamere, nie wiedziakem cosie dzieje i dowiedzialem sie dopiero jak  kometa pierdolnęła prosto we mnie :dafuq:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

Wlatują napisy końcowe :obama: co za gra.

Ostatni bossowie intensywni i zasługują w pełni na swoje miano. Widzę plansze z pytaniem i NG+ a ja siedzę i nie wiem co robić ze sobą.

Też Ci final boss dał popalić? Walka epicka, ale za dużo randoma tam było... Ja robię jeszcze pobocznych bossów:). Czy po kliknięciu na ending (ubiłem już finalowych) od razu leci ng+? Czy można wybrać??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...