Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.03.2022 o 14:28, wet_willy napisał:

@easye

 

Tu masz moj build pod Faith bardzo fajnie sie nim gra i PvE i PvP 

 

Do PvP wyrzucam drugi miecz i Arsenal Charma wymieniam na Erdtree Favour +2 albo Godfrey Talizman 

 

A no i mam Godrick Great Rune tutaj aktywna wiec na PvE albo PvP jak jestem Hostem to +5 do wszystkich statow ale mam tyle Rune Arkow ze grzechem bylo by nie uzywac.

 

17fb6ee9cf358-screenshotUrl.jpg

A dlaczego nie używasz pieczęci palców, skoro nie dość ze z wiara się skaluje na S, to jeszcze z siłą na D.

I co za talizmany - te 2 ostatnie.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wet_willy napisał:

Bo powyzej 60 Faith Ten Seal jest lepszy? 

 

Talizman co przyspiesza Cast Time a drugi co o 12% chyba podnosi sile Incantations 

Z opisów w ogole tego by czlowiek niewywnioskowanał - wszykie maja 'brak umiejetnosc', zakladalem na zmiane, obrazenia zadaja takie same, ale mam 52 Faith.

 

Inteligencje i Arcane mam 9 - 7 - chyba nie ma sensu ich podnosic nie? 

Sile i zręczność jeżeli skaluje mi sie C?

Odnośnik do komentarza

Hmm, czyli jak mam wymagane cechy Sila 22 i zręczność 15 to na tym mam pozostać i resztę lądować w Wiare?

 

Pytam, bo przydałoby mi sie pare punktow w wigor, mógłbym sporo zaoszczędzić, myślałem, ze większe obrażenia zadaje jak rozwijam wszystkie 3 statystyki.

Odnośnik do komentarza

@easye - Jak obrażenia rosną możesz sprawdzić dodając po jednym punkcie i sprawdzając, co daje najwięcej. 

Skill jest w 100% z ognia, więc cały damage pochodzi z FTH. Zwykłe ciosy to mieszanka trzech statsów. 

Jeśli na skillu Ci najbardziej zależy, to możesz podbić damage dodając talizmany od FTH, ognia, skilli itd. 

Odnośnik do komentarza

Z pamiętniczka Zmatowieńca.

 

Dzień Pierwszy

"Drogi pamiętniczku, wczoraj pierwszy raz uruchomiłem grę Elden Ring. Ustawiłem opcje, ponad godzinę siedziałem w kreatorze tworząc niezwykłej urody bohaterkę nadciągającej przygody. Wyszedłem z pierwszej lokacji zabierając palec jakiegoś trupa, wyskoczył na mnie boss, jakieś robalo pająkopodobne coś. Po krótkiej wymianie uprzejmości ekran zrobił się czarny i znalazłem się w nieznanej lokacji w towarzystwie zakapturzonej dziewczyny na koniu.

  Po wyjściu na zewnątrz świat był piękny. Zacząłem biegać dookoła zbierając poziomki i szlachtując okoliczne barany. Zabiłem też jednego nietoperza. Był trochę wredny ale udało się. Idąc w stronę świecącego drzewa napotkałem rycerza na koniu. 

Chciałem z nim porozmawiać ale okazało się że to boss i chciał mnie nabić. Turlałem się kilka razy, ciachnąłem go mieczem ale w końcu upadłem widząc napis - You Died. 

Na dziś to koniec przygody, było fajnie."

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, easye said:

Hmm, czyli jak mam wymagane cechy Sila 22 i zręczność 15 to na tym mam pozostać i resztę lądować w Wiare?

 

Pytam, bo przydałoby mi sie pare punktow w wigor, mógłbym sporo zaoszczędzić, myślałem, ze większe obrażenia zadaje jak rozwijam wszystkie 3 statystyki.

 

Pozatym jak widzisz moj Build ja mam 50 Vigoru a 55 z Greater Runem. I tylko Level 125 zakladam ze masz wyjebane w PvP Level wiec jedziesz do 150 masz 25 Punktow wiecej do rozdania. Nie wiem w czym problem. Jak bym mial 25 pts wiecej do rozdania to bym dal je w Arcane zeby Swarm uzywac z dobrym damage. Imho na PvE jak umiesz grac to 40 Vigoru starcza ale 50 wybacza zdecydowanie wiecej. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wet_willy napisał:

Mnie sie Anastasia poraz 3 nie spawnuje i mnie to wkurwia bo trace jednego Sombera +10 >< 

No mi też jeden NPC przestał się pokazywać podczas poprzedniej gry. Dwa razy przegrałem i za trzecim razem już go nie było. :( 

Anastasia mi się nie pojawiła w drugiej i trzeciej lokacji. :( 

 

Teraz chcę skupić się na tych czerwonych NPC i questach, bo to najważniejsze rzeczy, które są missable (no i cokolwiek w stolicy). 

Dopiero po zaliczeniu NPC i questów będę jakichkolwiek bossów zabijał, by się nic nie poblokowało. 

Odnośnik do komentarza

Pany,

 

Pytanie dot. Ng+ bo dziś bede startował.

 

1. Czy dzwonki, które oddałem przenoszą się do ng+? Czy od razu bo wbiciu na rewir okrągłego stołu mogę kupować kamienie do ulepszania broni (oczywiście jeśli oddałem dzwonek na dany kamień).

 

2. Mowia, że przed przejściem na ng+ warto wyfarmic kamienie do ulepszania broni ale to chodzi im o te co są ich ograniczone ilości do +10 na specjalnej i +25 na zwykłej, tak?

 

3. Jeśli się cos ważnego nie przenosi to co? Wiem, że trzeba ustawić optymalnego builda bo dostęp do Renali trochę później będzie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, michu86- napisał:

Pany,

 

Pytanie dot. Ng+ bo dziś bede startował.

 

1. Czy dzwonki, które oddałem przenoszą się do ng+? Czy od razu bo wbiciu na rewir okrągłego stołu mogę kupować kamienie do ulepszania broni (oczywiście jeśli oddałem dzwonek na dany kamień).

 

2. Mowia, że przed przejściem na ng+ warto wyfarmic kamienie do ulepszania broni ale to chodzi im o te co są ich ograniczone ilości do +10 na specjalnej i +25 na zwykłej, tak?

 

3. Jeśli się cos ważnego nie przenosi to co? Wiem, że trzeba ustawić optymalnego builda bo dostęp do Renali trochę później będzie.

Nie przechodzi praktycznie nic ponad to co masz w ekwipunku:

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/New+Game+Plus

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2022 o 07:38, SebaSan1981 napisał:

Z pamiętniczka Zmatowieńca.

 

Dzień Pierwszy

"Drogi pamiętniczku, wczoraj pierwszy raz uruchomiłem grę Elden Ring. Ustawiłem opcje, ponad godzinę siedziałem w kreatorze tworząc niezwykłej urody bohaterkę nadciągającej przygody. Wyszedłem z pierwszej lokacji zabierając palec jakiegoś trupa, wyskoczył na mnie boss, jakieś robalo pająkopodobne coś. Po krótkiej wymianie uprzejmości ekran zrobił się czarny i znalazłem się w nieznanej lokacji w towarzystwie zakapturzonej dziewczyny na koniu.

  Po wyjściu na zewnątrz świat był piękny. Zacząłem biegać dookoła zbierając poziomki i szlachtując okoliczne barany. Zabiłem też jednego nietoperza. Był trochę wredny ale udało się. Idąc w stronę świecącego drzewa napotkałem rycerza na koniu. 

Chciałem z nim porozmawiać ale okazało się że to boss i chciał mnie nabić. Turlałem się kilka razy, ciachnąłem go mieczem ale w końcu upadłem widząc napis - You Died. 

Na dziś to koniec przygody, było fajnie."

Prawie jakbym widział moje wpisy piórem.

 

Nie wiem czy było ale internet rozkminił czemu krwawe psiaki zadają taki chory DMG. W skrócie nie mają nałożonego okna sprawdzającego czy już oberwaliśmy dlatego nakłada się wielokrotnie DMG. Aż dziwne, że jeszcze tego nie ogarnęli.

 

Wgl w plikach gry jest koń bez łba. Miyazaki pownieneś iść do specjalisty.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Hubert249 napisał:

Pokonałem Godfreya i chyba zbliżam się do momentu ukończenia Stolicy ( stoję przed mgłą przy drzewie) 

Mam pytanie czy w tej grze jest moment w którym już nie ma odrotu? I jeśli tak to gdzie, albo czy gra przed tym ostrzega? 

Nie ma miejsca bez odwrotu. Nawet po pokonaniu ostatniego bossa można się wrócić.

Jedynie stolica się zmienia po ognistym olbrzymie. 

 

Inna sprawa, że część side questów może się zablokować jeśli za daleko zajdziemy. Tak samo jak znikają czerwoni NPC, jeśli zabijemy lokalnego bossa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...