Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Końcowi bossowie to trochę meeh a już na pewno ostatni. Chyba zrobię respec na bleed/frost i jadę ng+. Trochę nie kumam dlaczego frost skaluje się z int a bleed z arcane. Nie było zawsze tak że trzeba było fth dopalić? Tutaj wychodzi na to że tylko fire jest scisle pod fth pomijając incarnations. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szajka napisał:

Panowie o co kaman z tymi obrazami które się znajduje. Trzeba trafić do tych miejsc które przedstawiają? Co się wtedy wydarza?

Trzeba trafić w miejsce, gdzie stał malarz. Sam za pierwszym przejściem gry nie znalazłem ani jednego. Teraz grając z opisem zaliczyłem pierwszego. Trzeba podejść niemal w idealne miejsce i wtedy pojawi się duch malarza i zostawi nam nagrodę. Mi chyba wypadł skill do broni.

11 minut temu, mozi napisał:

Końcowi bossowie to trochę meeh a już na pewno ostatni. Chyba zrobię respec na bleed/frost i jadę ng+. Trochę nie kumam dlaczego frost skaluje się z int a bleed z arcane. Nie było zawsze tak że trzeba było fth dopalić? Tutaj wychodzi na to że tylko fire jest scisle pod fth pomijając incarnations. 

O ile się nie mylę, to lightning, holy, fire i niektóre smocze skalują z FTH. Do tego skille niektórych broni. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wonski2003 napisał:

A ja z innej beczki, przed stolicą zrobiłem sobie Przeklęte Farum Azula (wreszcie coś trudniejszego) i po bosie stolica zmieniła się na spopieloną.Czy ktoś wie ile rzeczy(bossów questów) sobie poblokowalem bo szlag mnie trafi jak po100 godzinach i 150 levelu będę musiał lecieć wszystko od nowa.

 

6bnsb8.jpg

 

 

 

EDIT: 

Tak serio, to do platyny mogłeś przegapić jedną broń w stolicy. Jeśli jej nie masz, to w NG+ w parę chwil można ją zdobyć. Trzeba tylko dwóch bossów pokonać, by odblokować wejście do stolicy.

Odnośnik do komentarza

W przeciwieństwie do innych soulsów, to tu można dotknąć przeciwników w plecy i się nie odwracają. Najłatwiejsze backstaby w serii moim zdaniem, bo nie trzeba wyczuć odległości, tylko podejść na maksa blisko i niemal ich przesunąć.  Oczywiście tylko z R1 da się je zrobić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W zasadzie ponawiam pytanie. Jak używać duchów przywoławczych? Roderika dostroiła mi na +2 Żołnierzy Godricka, a ja nie wiem jak ich uruchomić. Nie ukrywam, że taka pomoc by mi się przydała. Renallę w Akademii pokonałem, ale męczyłem się z nią w drugiej fazie jak sam skurvysyn:sapek:

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć dzwonek oraz wyekwipować odpowiedniego ducha (jak potion).

 

Gram sobie od premiery po te 2 godzinki (120lvl, blisko 90h) i już niestety przygoda zbliża się ku końcowi :frog: 

Wczoraj pokonałem tę, która nigdy nie doznała porażki :isee: Walka dosyć osobliwa - Malenia miała sporo asów w rękawie, na pewno wyróżnia się na tle pozostałych raczej mało wymagających bossów.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czezare napisał:

W zasadzie ponawiam pytanie. Jak używać duchów przywoławczych? Roderika dostroiła mi na +2 Żołnierzy Godricka, a ja nie wiem jak ich uruchomić. Nie ukrywam, że taka pomoc by mi się przydała. Renallę w Akademii pokonałem, ale męczyłem się z nią w drugiej fazie jak sam skurvysyn:sapek:

 

Z góry przepraszam, ze bedę pisął jak do głupka, ale nie wiem na ile masz ogarnięte :sweat: Po plejstejszynowemu: wciskasz options, wyskakuje ci menu, po prawej masz na górze sześć wolnych pól, wybierz któreś ze strzałkami, kliknij chyba trójkat (na dole jest objaśnienie klawiszologii), wybierz duszka. Teraz przytrzymując w czasie gry trójkąt możesz krzyżakiem przywołać duszka. Tak samo warto zrobić z koniem i lampą.

Odnośnik do komentarza
 
Z góry przepraszam, ze bedę pisął jak do głupka, ale nie wiem na ile masz ogarnięte :sweat: Po plejstejszynowemu: wciskasz options, wyskakuje ci menu, po prawej masz na górze sześć wolnych pól, wybierz któreś ze strzałkami, kliknij chyba trójkat (na dole jest objaśnienie klawiszologii), wybierz duszka. Teraz przytrzymując w czasie gry trójkąt możesz krzyżakiem przywołać duszka. Tak samo warto zrobić z koniem i lampą.
Aż takim głupkiem nie jestem. Ducha mam na pasku szybkiego wyboru obok lampy i gwizdka wzywającego Płotkę. Rzecz w tym, że jest wyszarzony i nie mogę go użyć po najechaniu nań kwadratem. Co do jakiegoś dzwonka to nie mam go. Mogłem mieć, ale go pewnie sprzedałem, ponieważ nie wiedziałem, że będzie aż tak ważny. Co teras? Da się go gdzieś kupić/zdobyć?
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Aż takim głupkiem nie jestem. Ducha mam na pasku szybkiego wyboru obok lampy i gwizdka wzywającego Płotkę. Rzecz w tym, że jest wyszarzony i nie mogę go użyć po najechaniu nań kwadratem. Co do jakiegoś dzwonka to nie mam go. Mogłem mieć, ale go pewnie sprzedałem, ponieważ nie wiedziałem, że będzie aż tak ważny. Co teras? Da się go gdzieś kupić/zdobyć?

Dzwonek powinieneś dostać od czarodziejki. Pojawia się ona w nocy obok pierwszego sprzedawcy przebranego za Świętego Mikołaja. Jeśli masz summon wilków, to ją spotkałeś. Dzwonek i wilki przychodzą w zestawie.

 

Jeśli zaszedłeś za daleko i czarodziejka już się nie pojawia, to ten dzwonek można chyba kupić od starej baby przy okrągłym stole. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, stoodio napisał:

Musisz mieć dzwonek oraz wyekwipować odpowiedniego ducha (jak potion).

 

Gram sobie od premiery po te 2 godzinki (120lvl, blisko 90h) i już niestety przygoda zbliża się ku końcowi :frog: 

Wczoraj pokonałem tę, która nigdy nie doznała porażki :isee: Walka dosyć osobliwa - Malenia miała sporo asów w rękawie, na pewno wyróżnia się na tle pozostałych raczej mało wymagających bossów.

Dej mi spokój z tą rudą pindą,dobrze ze baba wczoraj już spała bo krwy pod nosem leciały ino gwizd.130lvl i 90h na blacie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Shen napisał:

co oni tam robia? Czaja sie na innych graczy czy jak

Robią mega pedalską akcję psującą grę innym graczom. 

Wskakują na koniu w trudno dostępne miejsce, aktywują niebieski okrąg/pierścień do pomocy, a potem specjalny przedmiot do prowokowania czerwonych inwajderów bez potrzeby coop. 

 

Czerwony gracz nie ma jak do niego dotrzeć, ale co jakiś czas niebiescy pomocnicy zabijają czerwonych. Ludzie zostawiają tak grę na kilka godzin,a XP i Runę Arc same się zbierają. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Czezare napisał:

Aż takim głupkiem nie jestem. Ducha mam na pasku szybkiego wyboru obok lampy i gwizdka wzywającego Płotkę. Rzecz w tym, że jest wyszarzony i nie mogę go użyć po najechaniu nań kwadratem. Co do jakiegoś dzwonka to nie mam go. Mogłem mieć, ale go pewnie sprzedałem, ponieważ nie wiedziałem, że będzie aż tak ważny. Co teras? Da się go gdzieś kupić/zdobyć?

Podobno można odkupić od tych bliźniaczek od dzwonków w hubie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...