Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

An update to the ELDEN RING base game & a day 1 patch for Shadow of the Erdtree will be distributed on 6/20. The update includes bug fixes, balance adjustments & some new features.
A server maintenance to apply the update will be conducted on 6/20 from 07:00 to 10:00 UTC. 

Here is a preview of some of the main additional features from the update. 

New Inventory features:
- Newly obtained items will be marked with a "!“.
- A new tab called "Recent Items" has been added to review recently obtained items. 

https://preview.redd.it/zn46cn2gyj6d1.jpg?width=900&format=pjpg&auto=webp&s=850d91621b5db7fd3fbb85fdb9b9a81a8ee5e178

New Summoning Pool features:
- Active Summoning Pools will now be carried over to NG+.
- Individual Summoning Pools can now be enabled / disabled in the newly added Map Functions Menu. Only active Summoning Pools will be selected when using the Small Golden Effigy. 

 

https://preview.redd.it/fnf7n4wiyj6d1.jpg?width=900&format=pjpg&auto=webp&s=a99eecf253cf7bf0bafe8c14771960a177f68a21

New hairstyles:
- Five new hairstyles have been added to the game. They can be selected during character creation, using the Clouded Mirror Stand or using Rennala's Rebirth feature. 

Other features will also be included in the same update, coming June 20

 

5uka7urxx87d1.jpg?width=3024&format=pjpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy post choć forum śledzę od lat.

Sam gram od małolata i choć na karku ponad cztery dychy to dalej sprawia mi to przyjemność.

Nawa postać pod dodatek zrobiona. Drugą mam ng++, więc nie chciałem podbijać trudności.

Jeszcze te kilka godzin i doszlifuje ją do końca. Mam w ekwipunku 9 larw, więc jak nowe bronie podpasują to zmieni się builda na inny.

Czekam na dlc bardziej niż się sam po sobie spodziewałem, a oceny i recenzje tylko to potęgują.

Elden Ring w 2022 był moją grą roku i coś czuję w kościach ,że "Shadow of the Erdtree" będzie nią w bieżącym.

Życzę fanom soulsów mocnych wrażeń i wiele godzin dobrej zabawy.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...