Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, number_nine napisał(a):

Dziwny balans na początku, z niektórymi "małymi" bossami się męczę, a lew padł za pierwszym razem :D no ale to pewnie tak specjalnie zrobili, żeby nie utknąć na początku "fabuły".

Polecicie jakieś itemy na buff obrony? Ktoś tu wcześniej wspominał, że są jakieś nowe dobre consumablesy, w podstawce w sumie mało się bawiłem w używanie takich, a teraz by się przydało dopakować na niektórych skurwensynów 

Nie nowe, ale https://eldenring.wiki.fextralife.com/Opaline+Hardtearhttps://eldenring.wiki.fextralife.com/Dragoncrest+Greatshield+Talisman, krewetki od rybaka i GOLDEN VOW + BLACK FLAME PROTECTION to w sumie będzie jakieś lekko 80% do defensywy :D.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co mam zalozyc na ta wielka katane. Jak ide w bleed to tam w sumie nie ma nic atrakcyjnego poza podbiciem tego krwawienia na 105% a stare ashs mi sie znudzily. Chyba nowych czas poszukac. Ogien jest dosc swietny ale to takie srednie. Magii nie uzywam to w ogole odpada. Musze obadac co ma wysoko i w to uderzyc.

Odnośnik do komentarza

 Jak ktoś ma problem z "najtrudniejszym bossem w historii" to użyjcie dosyć mocno ukrytego, to też daje w spoiler

różnica to jest niebo, a ziemia, chciałem tylko sprawdzić różnice na szybko, a tutaj niespodziewanie typ leży już, to nie jest żaden "cheese", to jest ekwipunek potrzebny i najlepszy pod tego typa xD. 

 

Finałowy Boss pokonany (po booście do statów w paczyku i uber talizmanach xD) w ok. 10-11 podejść na NG (186 SL + 17 lvl drzewa, tylko 6 tego drugiego buffa do Ashes, który używałem czasami, ale AI mimica to idiota w tym DLC), więcej męczyłem się z

Spoiler

Palownikiem czy Rominą na niskim lvl

wcześniej, no ale miałem negacje holy dmg przegiętą, dużo HP i w zasadzie dmg też, nie nauczyłem się nawet drugiej fazy, ostatecznie fuksem wpadło, no cóż. Superboss

Spoiler

Bayle

też fajnie wszedł po doekwipowaniu, ogólnie był prostszy niż finałowy i tutaj pytanie lekkie - dlaczego tak, według mnie powinno być odwrotnie?

 

Ale co do strategii i dopierania ekwipunku - to mi się w tym DLC podobało, rotacja szczególnie talizmanów i czarów miała ogromne znaczenie.  

 

Jak dla mnie peak DLC to był moment, gdy zaatakował nas

Spoiler

Palownik

top 3 FS bossów ever, ale inni główni też super, tylko trochę zbyt dużo agresji, FS zapomniał, że można robić też bossów bez ADHD i 30 ataków na sekundę :gayos:.

Przed premierą liczyłem na w zasadzie więcej liniowości niż w podstawie, a dostałem kolejną przygodę, gdzie trzeba jednak sporo latać na początku z poradnikiem, zupełnie jak w podstawce, w sensie można bez, no ale wiecie, czas :D. W zasadzie każde Soulsy to zawsze jest nauka co gdzie i kiedy, tylko tutaj jest to wszystko takie ogroooomneee. 30h mi zeszło, a te małe dungeony to w większości omijałem, nie zebrałem na pewno wszystkiego. Ale główni + smoki i inne wariacje bossów opcjonalnych dużych ubite, najwięksi fanatycy mają contentu na 100h pewnie, albo i więcej. 

 

Art direction znowu top, lokacje wielkie, niektóre jednak znowu puste, za dużo variety wrogów też nie było w tych legacy dungeons, czyli powielane problemy z podstawki.

 

Na minus jak dla mnie ten system skalowania, to, że tak szybko przy nim grzebią też świadczy o tym, że nie podszedł on wielu graczom, z jednej strony nagroda za eksplorację jest i fajnie, a z drugiej strony boosty do statystyk są zbyt duże, aż 100%. Minus to tez brak trofeów (wiem, może nie dla każdego, ale przy takim contencie, aż by się chciało powbijać :). 

 

Całe DLC to jest solid 9/10, gigantyczne, monumentalne przedsięwzięcie, nie wiem czy dla mnie ostatecznie lepsze, niż Old Hunters, który nie miał słabych stron nigdzie, ale na pewno dużo większe, z kilkoma fajnymi momentami. W top 10 ulubionych growych dodatków na mojej liście się znajdzie na pewno, ale chciałbym bardziej coś skupionego jak Bloodborne, czy Dark Souls 3 w następnej kolejności.

 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

I jak na chłodno? Zasługuje na 95 na meta? Jakie wasze zdanie, bo pewnie dużo h macie.

Zrobilem wszystko oprócz dokonczenia jednego questline'a i 95 zasłużone w pełni imo. Nikt nie robi takich DLC, to w tych czasach wielu twórców gier nazwało by sequelem i sprzedawało za full price.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem Rellanę drugim runem przy drugim podejściu i teraz nie wiem, czy przez ten ostatni patch tak łatwo mi poszło, czy ona jest po prostu taka prosta? Myślałem, że przy pierwszym podejściu miałem więcej farta, jakie wy macie doświadczenia z nią, bo nie wiem jakim cudem oglądając streamy różnych ludzi, niektórzy strasznie się męczą z nią po kilka godzin, czy kilkanaście.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem jak mi będzie szło na NG+3 i 365lvl z buildem na bleed, faith i dwoma katanami. Podstawka poszła bezboleśnie, jedynie pierd-O-lony smok Placidusax zatrzymał mnie na kilka dni.

Oglądałem dziś zmagania AJ'a i Tyrranicona na YT, chłopaki się strasznie męczyli.

 

 

 

Zaraz po wypłacie kupię dodatek, wykasztaniłem się z kasy w tym miesiącu i muszę lekko zluzować rajty na gierkowe wydatki.

 

Gratuluję wszystkim kolegom z forumka co już kończą lub ukończyli. Jak myślicie, po sukcesie tego dlc dadzą nam kolejne?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że już mi się znowu chce grać i dorobić te zakończenia z podstawki, mimo, że dopiero skończyłem dzisiaj ten dodatek, zastanowię się :fsg:.

 

16 minut temu, rafanus2 napisał(a):

Wie ktoś jak uniknąć tego zjebanego aoe

  Pokaż ukrytą zawartość

Radana

pod koniec walki? Kiedy zmienia się w jakąś kulę i wypierdala mi zbuffowany cały pasek życia na skilla? Czuję niesmak, że taka walka i ten boss to podsumowanie całego Eldena xd

FS odkrył AoE kamehameha rodem z MMO w Eldenie, ale trochę przesadzają z jego eksploatowaniem...

3 minuty temu, SebaSan1981 napisał(a):

Ciekaw jestem jak mi będzie szło na NG+3 i 365lvl z buildem na bleed, faith i dwoma katanami. Podstawka poszła bezboleśnie, jedynie pierd-O-lony smok Placidusax zatrzymał mnie na kilka dni.

Oglądałem dziś zmagania AJ'a i Tyrranicona na YT, chłopaki się strasznie męczyli.

 

 

 

Zaraz po wypłacie kupię dodatek, wykasztaniłem się z kasy w tym miesiącu i muszę lekko zluzować rajty na gierkowe wydatki.

 

Gratuluję wszystkim kolegom z forumka co już kończą lub ukończyli. Jak myślicie, po sukcesie tego dlc dadzą nam kolejne?

Nie chcemy kolejnego, chcemy nową grę xD. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, rafanus2 napisał(a):

Ja cały czas biję tego

  Pokaż ukrytą zawartość

Radahna

z Ansbachem i Thiollierem, żeby skończyć ich questa i ma w chuj hp. A teraz wszedłem niechcący sam i biję mu 2.5 raza więcej lol xd

Z nimi to będziesz długo bił, bo boss ma pewnie 250% hp, a oni nic nie robią xD. Ja olałem ten quest, może kiedyś :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...