Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

miałem mały zawal serca jak po włożeniu płytki i rozpoczęciu instalacji na XSX chciałem sprawdzić sejwy w tej zakładce systemowej, a tam pusto XD okazało się, że dane widać tam dopiero w momencie jak gra pozwoli na uruchomienie. Skończyłem podstawkę na 145 lvl i 125h, nie pamiętałem nawet, że aż tyle tego weszło. Po zachodzie słońca dołączam do zabawy <3

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wet_willy napisał(a):

Nie zabijajcie Krewetki na pierwszej mapie T_T Rip

 

Ja zbieram Fragmenty bo na 125 to mnie wszystko 1 hitowalo xD

 

Btw Reset na Str Endurance Finger Shield i ci moga doslownie gale opierdolic grasz jedna reka 

Daj w spoiler czemu zyebalem xd zanim pomyślałem czemu ta rura tu siedzi to już gryzła piach :(

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wet_willy napisał(a):

Nie zabijajcie Krewetki na pierwszej mapie T_T Rip

 

Ja zbieram Fragmenty bo na 125 to mnie wszystko 1 hitowalo xD

 

Btw Reset na Str Endurance Finger Shield i ci moga doslownie gale opierdolic grasz jedna reka 

Kurwa człowieku jak ja ci dziękuję że mi o tej tarczy przypomniałeś. Mesek zabity po kilkunastu próbach z tą tarczą już zaczynałem trącić nadzieję. 

Odnośnik do komentarza

Dobra cały dzień grałem zaraz mi oczy wypadną, jeszcze nie przeszedłem, ale zrzucę z wątroby trochę.

Ogólnie to nie jestem wielkim fanem Eldena, w sumie uważam, że to jedna z gorszych gier From xD ale ja to wolę bardziej skondensowane gierki.

I dodatek to w sumie to samo co podstawka, bigger, w sumie raczej nie better. Dodatek ma te same problemy co podstawka, ALE ma też te same wykurwiste rzeczy co podstawka.

Art style miażdży jaja, eksploracja też, ale niestety jest też trochę momentów jak Snowfield w podstawce. Tak samo od czasów DS3, Bloodborne - bossowie w Eldenie to jest niezły zjazd i w dodatku niestety też, recykling to jedno. Ale technicznie Ci bossowie co srają tymi AoE i innymi gównami to nie wiem, momentami meh. Ich art design to miodziks wiadomo fchuj.

Jak komuś się podobał Elden na maksa, to kurna, nalezy wjeżdżać w DLC natychmiast :cool:

Odnośnik do komentarza

No, niektóre lokacje to przegięcie. Wiadomo, że ładne, ale kuuurde no press O to nitro torrentem męczące i nużące konkret.

Jak się trafia już do dungeona, albo tego większego legacy to już luzik, z powrotem wpadamy w to co najlepsze czyli zamki z DS i inne pokrecone miejscówki a'la Bloodborne.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wet_willy napisał(a):

Boze ten Boss w Scaduview to jest poziom spierdolenia lvl expert...

On z pozoru tylko trudny jest bo mocno bije. To combo co trzeba zrolowac 5 razy jest najtrudniejsze do nauczenia a reszte telegrafuje i łatwo uniknąć jak juz poznasz moveset.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie lista najgroźniejszych bossów w grach From została właśnie zdominowana przez ten dodatek, niektóre rzeczy są całkowicie pokurwione.

 

Bez 20 lvl ostrodrzewa to nie ma co wchodzić nawet do ostatniej lokacji, w zasadzie wymogiem jest całkowita eksploracja, już Messmer i Romina to było u mnie 20-60 podejść, a summony online, które też próbowałem z ciekawości, to raczej bardziej przeszkoda, niż pomoc była w moim przypadku, bo bossom na coopie kompletnie odpierdala ^^.

 

Dla mnie pałka się przegła i wrzucanie bossów z movesetem jak z Sekiro, gdzie w Eldenie mamy jednak ograniczone możliwości takiego szybkiego grania to przeginka. Miyazaki musi przeprosić. Boję się tego finalnego bossa, dopiero lvl +12 blessing i nie wiem gdzie są następne, chyba wjedzie poradnik :D. 

A tutaj fotka z porażki na Palowniku, miałem tak chyba z 5 razy seriously, ile miał procent żyćka 0,0001%? xD

 

 

Spoiler

image.thumb.png.36c7bc2a5f954fb0fa0d77aebb95cb2e.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Soban napisał(a):

Rellana mną wczoraj elegancko podłoge zamiatała, ale w końcu padła ultra swordem. Boss rodem z sekiro z niekonczacymi sie combami. Troche sie miyazakiemu w tym dlc gry pojebały.

Tego chuja nabijającego na pal w Shadow Keep już ubiłeś? U mnie dużo gorzej z nim poszło, niż z tą suką, oboje mają najgorsze cechy z Malenii i fajnie one shotują xD. 

 

---

Nvm pomyliłem Rellane z Rominą, Rellana to był spacer po parku easy mode xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...