Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie hinty dla wchodzących w DLC normalnych ludzi:

 

- nie bijcie bossów na siłę, nie ma tutaj blokad progresu, poza ostatnią lokacją

- zbierajcie sobie te blessingi po mapie, wchodźcie do każdej lokacji, szkoda czasu na 100 podejść i one shoty, imo ja to robiłem i no niestety kilka bossów z niskim blessingiem to seppuku, a potem robiłem mapę i jakoś padali, to jest zła kolejność :) 

- każdy blessing daje około 4% do ataki i 2.5% do defensywy, więc na takim 10+ lvl to się ładnie stackuje, a max jest +20 

- levelowanie postaci nie daje już od pewnego poziomu w zasadzie niczego

- to już ostatnia gra FS, którą ogrywam na premierę, zapewne za tydzień wjedzie nerf wszystkiego o 10%, przechodzę na emeryturę, wolę Dogmę 2 i jakieś turówki xD 

 

Według mnie kilku z bossów w tej grze powinno być w opcji, jak Malenia, poza main path, ale może oni myśleli, że całe DLC jest niejako opcją, więc zrobili tego potwora

Teraz, Rotevil napisał(a):

Ta Romina też super boss, w ogóle nie wiem, mi się jakoś wszystkie jak dotąd, te główne boss fighty podobają :D 

Też mi się podobają, satysfakcja z ubicia niezastąpiona, ale no jest jak jest, starzejemy się :D. 

 

Z głównych trudność dla mnie:

 

Typ z okładki >>> Romina > Rellana > złoty Hipek > Lew

 

Reszta pomniejszych do ogrania, podobno jest jeszcze jakiś opcjonalny duży 

Spoiler

smok

 

Mimo, że wertowałem trochę wiki to nie wiem jeszcze kto jest na końcu, ale dzisiaj sprawdzę :D. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

 

Reszta pomniejszych do ogrania, podobno jest jeszcze jakiś opcjonalny duży 

  Pokaż ukrytą zawartość

smok

 

Mimo, że wertowałem trochę wiki to nie wiem jeszcze kto jest na końcu, ale dzisiaj sprawdzę :D

I to bardzo duży, ma takie chore aoe, że szok, do niego to polecam pójść przed finalnym bossem .

Odnośnik do komentarza

Palownik Messmer daje popalić, mam błogosławieństwo ostrodrzewa 6 i Błogosławieństwo prochów 5 (trochę mało) bo ominąłem lokację ze smokiem oraz nie zrobiłem modrego wybrzeża i pewnie coś jeszcze ominąłem:bad: trzeba wcześniej po explorować i zdobyć odłamki ostrodrzewa bo robi się za trudno dla mnie.Wie ktoś może gdzie zdobyć (wydropić) młot - Ciężki niszczyciel olbrzymów?

447775932_2170599049970567_8645065167305672810_n.jpg

448574215_726158016215757_1427312207021839034_n.jpg

Edytowane przez panborysek
Odnośnik do komentarza

Tak powaznie to poza wkurwem na tego chuja co jezdzil po mapie na Zwierzaku i mial z dupy active frames na tych swoich atakach Mounta to jest troche przesady w tym poziomie trudnosci. Gra daje ci toolsy ktorych musisz uzywac i tyle. No ale jak to zwykle bywa Gracze leca na YOLO na pale nie zbierajac i nie uzywajac niczego umieraja, robia GET MAD w ramach GET MAD, zostawia gdzies slaba ocene i pojda grac w nowego Assassina. :pepegasm:

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, wet_willy napisał(a):

No ale jak to zwykle bywa Gracze leca na YOLO na pale nie zbierajac i nie uzywajac niczego umieraja, robia GET MAD w ramach GET MAD, zostawia gdzies slaba ocene i pojda grac w nowego Assassina. :pepegasm:

 

 

Ja bym moze to narzekanie zrozumiał, gdyby to dlc było dostepne dla kazdego, ale odblokowanie go wymaga minimum skilla :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

jajebie, po kilku godzinach sobie przypomniałem za co kocham tą grę :banderas:sporo sobie pobiegałem przed wejściem do dlc dla przypomnienia jak się w to w ogóle grało lol, a zaraz po teleporcie strzał w ryj gęstym klimatem. Teraz podobnie jak w podstawce biegam bez celu i odkrywam świat, wczoraj dopiero pierwsze podziemia zobaczyłem. Zmienię chyba też build na klasycznego rycerzyka z tarczą, bo wczoraj odruchowo wciskałem blok mając dwie katany, chyba przyzwyczajenie z innych tytułów.

 

Spoiler

ta miejscówka na dzień dobry mnie rozłożyła, te kolory, muzyka, widoczek i wielki skurwesyn z trailera. 11/10


image.thumb.png.732d4c83cc01b97aca21d722b224d0a5.png

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Shen napisał(a):

Ja bym moze to narzekanie zrozumiał, gdyby to dlc było dostepne dla kazdego, ale odblokowanie go wymaga minimum skilla :wujaszek:

Większość ludzi nie zrozumiała systemu levelowania w tym DLC, to raczej mindset w głowie i przyzwyczajenia, że z dokoksaną postacią z podstawki powinno być ok, no i ten system nielinearnej progresji znowu tutaj jest, ale w sumie to samo było w podstawce, więc chuj Wie, czemu aż taki płacz. 

 

Fajnie też gra wyjaśnia summony, robiąc takie zajebiste zagrywki jak AoE w 1 sekundzie jak wzywasz Mimic Tear, albo kurewski placement summona NPC wewnątrz walki :kratoswoke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...