Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo szybko mozna zrobic OP no shield build z Fat Rollem trzeba tylko z Enis klucz do teleportu. Talisman co daje wiecej Def im Wyzszy Equip Load.

 

Bullgoat Armor Melania Great Rune zeby miec pasek zycia jak w Bloodborne Boiled Crab Flask z Defem i doslownie wciskamy R1 az to przed nami umrze xD

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rotevil napisał(a):

Boże udało się, zrobiłem to solo!!!! Myazaki coś ty odjebał z tym ostatnim bossem :beksa: widać, że jest robiony pod co-op, ni chuja nie ogarniam dalej jego niektórych ataków, ten kto zrobi to bez obrażeń, to jest jebanym bogiem :touche:

Gratulacje :D 

Godzinę temu, wet_willy napisał(a):

Bardzo szybko mozna zrobic OP no shield build z Fat Rollem trzeba tylko z Enis klucz do teleportu. Talisman co daje wiecej Def im Wyzszy Equip Load.

 

Bullgoat Armor Melania Great Rune zeby miec pasek zycia jak w Bloodborne Boiled Crab Flask z Defem i doslownie wciskamy R1 az to przed nami umrze xD

Rzeczywiście ten build może być ciekawy. 

 

Ja generalnie rotuje ekwipunkiem co bossa w tym DLC. 

 

 

@Rotevil który level buffów z DLC miałeś na final bossie? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Większość ludzi nie zrozumiała systemu levelowania w tym DLC, to raczej mindset w głowie i przyzwyczajenia, że z dokoksaną postacią z podstawki powinno być ok, no i ten system nielinearnej progresji znowu tutaj jest, ale w sumie to samo było w podstawce, więc chuj Wie, czemu aż taki płacz. 

 

Fajnie też gra wyjaśnia summony, robiąc takie zajebiste zagrywki jak AoE w 1 sekundzie jak wzywasz Mimic Tear, albo kurewski placement summona NPC wewnątrz walki :kratoswoke:

Płacz jest bo poziom trudności jest faktycznie wysoki a na ng x to już jazda na calego,okienka na uniki czy kontratak malutkie ale trzeba przyznać że jest to uczciwie zrobione tylko trzeba mieć skilla albo pamięć mięśniową . Pod koniec męczarni z mesmerem pierwsza faza wchodziła na czysto mimo że wczesniej wycierał mną podłogę ze 200 razy,gdybym posiedział nad druga z 10h to całość bym zrobił bez obrażeń a do prosa to mi daleko. Git Gut i tyle a ludzie chcą szybkich nowych doświadczeń i zapierdalania do przodu. 

Odnośnik do komentarza

Ok skończyłem. Samo dlc super za to ostatni boss to jebany żart. W połowie walki przyzwałem mimica jak było okno bo chuj nie daje okna na butelki a co dopiero na mimica plus uzupełnienie życia po nim.

 

Nie polecam grać na new game plus bo bossowie w tym dlc to był koszmar. 

Mój level to 250 a scadutree blessing 16

 

Jebać miyazakiego trola.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał(a):

Ok skończyłem. Samo dlc super za to ostatni boss to jebany żart. W połowie walki przyzwałem mimica jak było okno bo chuj nie daje okna na butelki a co dopiero na mimica plus uzupełnienie życia po nim.

 

Nie polecam grać na new game plus bo bossowie w tym dlc to był koszmar. 

Mój level to 250 a scadutree blessing 16

 

Jebać miyazakiego trola.

Który new game plus? Ja jestem na pierwszym

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, devilbot napisał(a):

Ok skończyłem. Samo dlc super za to ostatni boss to jebany żart. W połowie walki przyzwałem mimica jak było okno bo chuj nie daje okna na butelki a co dopiero na mimica plus uzupełnienie życia po nim.

 

Nie polecam grać na new game plus bo bossowie w tym dlc to był koszmar. 

Mój level to 250 a scadutree blessing 16

 

Jebać miyazakiego trola.

Ile h na przejście?

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Rotevil napisał(a):

W ogóle mi się nie podoba, jak myślę o tym, że mam znowu to robić to mi się na razie odechciewa robić drugiego runa :balon:  Za duże te lokacje są.... 

Otóż to. Trochę to średnie, fajny pomysł ogólnie, ale mogli wziąć całość z Sekiro i za Remembrency podnosić sobie staty, a nie...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał(a):

Jak się Wam podoba to podejście do 'levelowania' postaci, poprzez szukanie i podnoszenie fragmentów drzewka ?


mi się podoba eksploracja więc nie wadzi mi to zupełnie, chociaż podobnie jak w podstawce co za dużo to można rzygnąć i poszedłem se robić „fabułe” i znowu zamknięte lokacje to bajka. Trudność jest dla mnie ok, 12 lvl tych fragmentów 190lvl na Ng+ i wszystko szybko pada jak do tej pory, olałem tylko jakiegoś smoka co się nazywa jak srodek  na przeczyszczenie bo trochę za dużo ich nawalili w tym dodatku, ale wrócę. 
 

duży plus względem podstawki to katakumby i kuźnie, zdecydowanie ciekawsze od kolejnej lokacji copy paste z kotkami. 
 
 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szermac napisał(a):

Messmer to przekot i ta cut-scenka wejściowa zajebista :fsg:

Dzisiaj sobie trochę pobiegałem w coopie jako summon i beka w chuj z ludzi, giną wszyscy w 1 fazie.

 

Dobrze, ze typ już za mną, ale bardzo polubiłem tego bossa i movesty znam na pamięć, przez to że podchodziłem na niskim lvl blessingu, chyba jakoś 5. 

 

Teraz blessingi mam na 16 lvl, jutro idę na finał bossa z nastawieniem, że trzeba będzie znowu wymasterować:). 

2 godziny temu, Szermac napisał(a):

Jak się Wam podoba to podejście do 'levelowania' postaci, poprzez szukanie i podnoszenie fragmentów drzewka ?

Kontrowersyjny system i nie przejdzie próby czasu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...