Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Dzisiaj sobie trochę pobiegałem w coopie jako summon i beka w chuj z ludzi, giną wszyscy w 1 fazie.

 

Dobrze, ze typ już za mną, ale bardzo polubiłem tego bossa i movesty znam na pamięć, przez to że podchodziłem na niskim lvl blessingu, chyba jakoś 5. 

 

U mnie też już leży, mam 7 bless i w sumie nie było przeginy, a się tylko nastraszyłem nim jaki to on będzie przegięty. Ogólnie to na NG+ jest elegancko.

Odnośnik do komentarza

Miejsce za drugiem Checkpointem w ostatniej miejscowce to jest kurwa tak toksyczne miejsce do Inwazji ze jak przezemnie ktos dzisiaj pada nie rozjebal to sie nie nazywam jak sie nazywam xD 

 

Z Bossami jest jak jest u mnie Masel padl za trzecim razem a na Gejusie siedzialem ponad godzine w nerwach podobnie mialem z innymi wielkimi Bossami a jak juz maja rozne strefy do targetowania to w ogole dramat. 

 

p2 ostatniego Bossa to jest eksdee na 10 xD

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Mi się na początku wydawało, że poziom trudności jest gigantycznie przegięty, na lwie już zrezygnowałem i przyzwałem mimika. Ale z czasem okazało się, że odłamki drzewa robią ogromną różnicę i tak dzisiaj padł

Spoiler

Bayle, Metyr, Gaius i ten sku*wiel szkielet na koniu przed St Triną (akurat ten to mi sporo krwi napsuł).

Ale mam nabite jakieś 35h i jestem dopiero po Messmerze, a przede mną jeszcze 2 duże lokacje, duch drzewa

Spoiler

(ten co ma 3 fazy)

i kilka dungów. Dlc jest naprawdę ogromne i spokojnie zejdzie mi z 50h żeby wyczyścić prawie wszystko (pomijam bicie mobków żeby zdobyć każdy set i wykonanie wszystkich misji). Naprawdę jestem pod wrażeniem wielkości świata (chociaż to prawda, że niektóre lokację są za duże w porównaniu do tego ile kontentu oferują, np. Charo's Hidden Grave). Dodam jeszcze, że odkąd zacząłem grać to nie wbiłem żadnego poziomu, bo za wszystkie dusze kupuję kamienie i ulepszam nowe bronie xD Ta wielka katana zrobiona pod bleed, nabija status na mobkach co 2/3 hity.

 

Widziałem, że wyżej ktoś pisał, że łapa z pazurami jest fajna tylko szkoda, że jest na jedną rękę. Naciśnij trójkąt + l1 i wtedy będzie na dwie, dużo broni w dlc można założyć na obie ręce. 

Edytowane przez rafanus2
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie no po dłuższy zapoznaniu fenomenalne jest to DLC i poziom trudności od pewnego momentu, z pewnymi oczywiście wyjątkami jest po prostu taki, jak powinien być.

 

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że to skalowanie jest zrobione dobrze, bo jednak bez zbierania tych odłamków można ładnie odpaść w przedbiegach, ale zakładam, że przy kolejnym przejściu na nowym new game nie trzeba ich już zbierać ? 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, messer88 napisał(a):

Szkoda tylko że dojebali tym katanom „futerały” co przenikają przez podłoże i torrenta. No ale ta na smoki topka ma skilla, pomijając właśnie że wygląda jak kupa xD 

Też mi się to nie podoba, że na plecach mam wielkie coś xd ale ten futerał od wielkiej katany jest przynajmniej trochę mniejszy, niż ten od smoczej katany

A testował ktoś może te ?rękawice? do karate? Wczoraj chwilę z nimi pobiegałem, zrobiłem je pod bleed i całkiem fajnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, rafanus2 napisał(a):

Na pierwszym jeziorze obok śpiącego smoka, niedaleko tego ogromnego mostu i pierwszego koksownika.

Tez wymaksowalem ja. Czuc jej ciezar. Calkiem inaczej sie nia wymachuje. Ale w sumie podoba mi sie to pchniecie z podejsciem do przeciwnika i kolejne ciecie. Jedyna bron z dodatku ktora mi podeszla :touche:

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi boostami na defa typu Great Vow, Black Flame Protection, krewetki + buffy za zbieractwo w DLC to już ładnie można śmigać jak przecinak, typowe soulsy, coś co wydaje się na początku nierealne do wykonania potem wchodzi jak w masełko, nie ma jednak innej takiej gry <3. 

Jeszcze nie idę na finał, za fajna ta mapka :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...