Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, messer88 napisał(a):

Te starsze ich gry po graniu w nowe, szybsze są takie łatwe obecnie że aż szkoda tych bossów. No dobra może poza 2 bo zgaduje że będą momenty gdzie się każdy wkurwi. 

Grałem w 2 znowu w tym roku na Decku, kilku bossów, a szczególnie lokacji całych z mobkami wciąż dają popalić, ale taki design (ja lubię :D). Oczywiście dalej to jest jednak kilka epok różnicy w stosunku do Eldena. 

Odnośnik do komentarza

Dark Souls 2: Tajemnica Statystyki ADP, już niedługo w kinach. Jak ktoś tego nie levelował i gra z agility poniżej 90 to w zasadzie każdy będzie nim wycierać jak szmatą. A kto będzie levelował jakieś ADP jak zaraz obok inne, "lepsze" staty sobie siedzą i kuszą :cool:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szermac napisał(a):

Można te great trzymać w jednej łapie, a w drugiej jeszcze inną katanke ? Bo dwoma katanami gram, to jak tych great się nie da, to odpuszcze :D 

No a czemu ma się nie dać, wszystkie bronie możesz łączyć, w jednej ręce możesz mieć młot, a w drugiej sztylet, ogranicza Cię wyobraźnia 

Edytowane przez rafanus2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szermac napisał(a):

Pytanie czy pod L1 mam ataki dualowe, czy nie, z taką great weapon w jednej.

Tak są dualowe

Edit. Chociaż czekaj w sumie jak masz w jednej ręce zwykłą, a w drugiej wielką to nie wiem, nie sprawdzałem. Na pewno są dualowe jak masz dwie wielkie katany.

1 godzinę temu, MEVEK napisał(a):

Tez wymaksowalem ja. Czuc jej ciezar. Calkiem inaczej sie nia wymachuje. Ale w sumie podoba mi sie to pchniecie z podejsciem do przeciwnika i kolejne ciecie. Jedyna bron z dodatku ktora mi podeszla :touche:

 

 

Mi się podobają jeszcze odwrócone miecze i te bandaże czy co to w sumie jest, dzięki którym zamieniasz się w Bruca Lee xd

Edytowane przez rafanus2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Lokacje ładniejsze artystycznie niż w podstawce?

Według mnie ładniej, ta Vista na początku to jest król. 

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

85M9UXE.png

Te główne lokacje również, artystycznie i też logicznie ma wszystko sens, wiele ścieżek jest ukrytych itp. 

 

Tylko legacy dungeons różnie, ale no jest w tym DLC więcej rzeczy, niż w całym podstawowym Dark Souls 3, tego nie sposób nie docenić. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Lokacje ładniejsze artystycznie niż w podstawce?

Mi się średnio podobają, jeżeli chodzi o samą szatę graficzną. Na pewno jest kilka wyróżniających się lokacji, np. Cerrulan Coast czy Abyssal Woods, ale zasadniczo podstawka bardziej mi się podobała.

 

Generalnie, jeżeli chodzi o grafikę to coś mi tu nie gra, myślę, że dodadzą jeszcze jakieś patche, które poprawią jakieś tam detale czy szczegółowość.

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest w ogóle ogrom sekretów, ukrytych przejść, które często prowadzą do większej lokacji. W pewnym momencie gdy zaczyna się mocno eksplorować to nie wiadomo później gdzie dalej iść, bo otwierają się co raz to nowe możliwości eksploracji i to jest piękne a jak to w grach From soft, zwiedzać warto, ponieważ znajduje się nowe rzeczy, które są tylko w tym konkretnym miejscu. To jest właśnie coś czego brakuje zdecydowanej większości gier, sensu eksploracji.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Bayle padl na 9lvl buffa, widocznosc tego co robi boss w tej walce to nieśmieszny żart, ale bloodfiend arm na +25 z blood builden 130 na hicie i unikatowym R2 jednak zrobil robote w przeciwienstwie do tego ancient meteoric ore greatsworda(ten ma bazowy dmg wiekszy, ale no bloodloss na te gabki na dmg wymiata)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał(a):

Messmerek pierwszy trudny boss dla mnie gdzie trzeba git gud, narazie do napisów dochodzę XD 

  Pokaż ukrytą zawartość

A pewnie będzie drugi pasek 

 

Tam jest dziwna mechanika, przynajmniej w moim przypadku, że jak zejdzie cały pasek to boss i tak żyje xD. 

Jeszcze jeden raz trzeba walnąć i wtedy git gud :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Standardowo wystarczyło napisać na forum i

 

Spoiler

h8naK4f.jpeg

 

bardzo fajne scenki ma, walka też fajna i ciekaw jestem innymi postaciami jak z nim się walczy. Ale przy Malenii to on nie stał nawet. A przed dlc tak myślałem że on będzie właśnie opcjonalnym bossem z podkręconym poziomem jak M.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał(a):

Standardowo wystarczyło napisać na forum i

 

  Pokaż ukrytą zawartość

h8naK4f.jpeg

 

bardzo fajne scenki ma, walka też fajna i ciekaw jestem innymi postaciami jak z nim się walczy. Ale przy Malenii to on nie stał nawet. A przed dlc tak myślałem że on będzie właśnie opcjonalnym bossem z podkręconym poziomem jak M.

Jaki poziom drzewa? 

 

Dużo ludzi podchodziło poniżej 5, wtedy trudniej. 

 

Ale tak, według mnie ten koleś też pasował bardziej na opcjonalnego superbossa, a nie midbossa DLC. 

Odnośnik do komentarza

12. Nie no skubanie po kawałeczku tych bossów albo tym bardziej mobów w dlc bez blessingu to już jakaś sztuka dla sztuki jak dla mnie. 

 

@Soban te pałki są dwie jak coś, albo miałem farta że druga z mobka wypadła. 

 

A jak robiliście questa Ledy? Zastanawiam się teraz jakbym jej nie pomagał 

Spoiler

co by Hornsent mial do powiedzenia po messmerze 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...