Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, UberAdi said:

Dobra ostatni boss dojechany. Bez żadnych cheesów, mimica i innych przekrętów więc od dziś wpisuje sobie to w CV :gigachad:

  Hide contents

received_1619483252164574.thumb.jpeg.8866c5af360ec1909b351a1f573e88ac.jpeg

 

Trudny ale te opinie w internecie ze jest zepsuty albo nie fair są przesadzone.

 

Powiedziec ze kurwa szanuje to nic nie powiedziec :reggie:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kolega ma 125 lvl, zakładam, że pod pvp i ng +3 to jednak może być te kilka % różnicy, które brakuje.

 

Ale się konkretnie nie wypowiem co do siły final bossa, dzisiaj posiadówka, ale nie wiem czy już, bo mam jeszcze jeden fragment mapy do obczajenia. 

1 godzinę temu, Szermac napisał(a):

Nie jest

Gdzieś wyczytałem, że ng+ zmienia bardzo mało w DLC, ciekawe, czy ktoś już na PC wyciągnął dokładne liczby hp, damage itp. 

51 minut temu, Rotevil napisał(a):

Latają już w necie op buildy pod ostatniego bossa, nie wiem, jakoś nie czułbym satysfakcji po takim sposobie pokonania go, wydaje mi się też, że to jest kwestia czasu, kiedy dostanie nerfa po spłakaniu się graczy jaki to on jest trudny i niesprawiedliwy.

W podstawce był nerf, to tutaj też będzie. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, wet_willy napisał(a):

Chodzi o to ze z Bossami w innych dodatkach mogles zrobic cos wiecej niz po wydodgowaniu jego 11 atakow masz opening na crouching r1 bo kazdy inny przycisk cie zabija. Do tego jeszcze w P2 mnie ta jebana AoE aura irytuje na wybiegniecie z ktorej masz doslownie sekunde marginesu.

 

Oglądałem final bossa u Tomasza Mraza, aka Kiszczaka, i zaciukał go wielkim młotem który się zbierał z 6 sekund, wiec jakieś okienko jest. Mi po obejrzeniu tego odechciało się tego DLC, tym bardziej że miłością do podstawki nie zionąłem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rotevil napisał(a):

No właśnie on nie pytał o gotowe rozwiązania, a ty wyskakujesz z Kiszakiem rushującym na pałę każdego bossa bez uczenia się jego ciosów, nie ma co się dziwić, że robił ostatniego koło 15h xD

Kiszak zrobił w dlc tylko bossów, żeby potem zrobić na szybko recenzję dodatku xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...